Het Complot

Dialog-netwerk Peter Thiel ontmaskerd: elite plant toekomst in het geheim

Help ons door dit met anderen op je social media te delen!

Het Dialog-netwerk van Peter Thiel staat volop in de schijnwerpers nadat een fors datalek interne documenten, gastenlijsten en sessieonderwerpen van de eliteclub naar buiten heeft gebracht. Journalist Dan Dicks van Press for Truth trok aan de bel over wat hij omschrijft als een privé-Bilderberg voor de technologische en politieke bovenlaag — een netwerk waarvan het grote publiek nooit had mogen weten.

Wat is Dialog precies?

Dialog — ook geschreven als “Dialogue” — is een besloten, op uitnodiging gebaseerde organisatie die Peter Thiel in 2006 mede oprichtte, samen met Oren Hoffman. Thiel, bekend als medeoprichter van PayPal en Palantir en als vaste gast bij de Bilderberg-conferenties, wilde naar verluidt een eigen platform dat nog exclusiever en technologiegericht zou zijn. Geen publieke agenda, geen persberichten, geen verantwoording. De bijeenkomsten verlopen onder de zogeheten Chatham House-regels: wat er gezegd wordt, blijft binnen de zaal.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Wat zat er in het lek?

Volgens berichtgeving van Wired kwamen er door het datalek onder meer namen, e-mailadressen en zelfs informatie over een privé-matchmaking-app naar buiten. Het platform dating.dialogue.org biedt naar eigen zeggen ‘betekenisvolle verbindingen voor uitzonderlijke mensen’. Deelnemers kunnen op het registratieformulier aangeven of zij op zoek zijn naar een relatie — een opvallend detail voor wat officieel een beleids- en netwerkconferentie heet.

Maar het gaat verder dan datingperikelen. De onderwerpen die voor de aankomende bijeenkomst in 2026 in Ierland op de agenda staan, liegen er niet om: navigeren door een Derde Wereldoorlog, slagveldtechnologieën, desinformatie en deepfakes, scenario’s voor Iran, en ‘democratie onder surveillance’. Meer dan 200 deelnemers zouden zich al hebben ingeschreven.

Wie zitten er aan tafel?

Onder de (verwachte) deelnemers bevinden zich onder meer:

  • Alex Karp – medeoprichter van Palantir
  • Scott Bessent – Amerikaans minister van Financiën
  • Ted Cruz – Amerikaans senator
  • Tulsi Gabbard – oud-hoofd van de Amerikaanse inlichtingendiensten
  • Richard Haass – voormalig president van de Council on Foreign Relations
  • Jared Kushner – schoonzoon van Donald Trump
  • Eric Schmidt – voormalig CEO van Google
  • Dan Driscoll – huidig Amerikaans minister van het Leger
  • Kaja Kallas – voormalig premier van Estland

Een mengelmoes van Republikeinen, Democraten, techmagnaten, militairen en buitenlandse regeringsvertegenwoordigers. Zoals Dicks het omschrijft: ’tirannie in zijn puurste vorm.’

Palantir: het surveillance-instrument van de elite

Wat Dialog extra beladen maakt, is de rol van Palantir — het dataverwerkingsbedrijf dat Thiel mede oprichtte en dat inmiddels diep verweven is met overheidssurveillance wereldwijd. Palantirs software wordt ingezet door het Amerikaanse ministerie van Defensie, de inlichtingendiensten, de immigratiedienst ICE en een groeiend aantal buitenlandse regeringen, waaronder de Nederlandse. Het systeem combineert enorme hoeveelheden data tot zogenaamd ‘bruikbare inlichtingen’ — van voorspellend politiewerk tot grenscontrole.

Critici noemen het een digitaal panopticum: een alziend systeem dat burgers volgt, categoriseert en voorspelt. Het feit dat de maker van dit systeem tegelijkertijd een privénetwerk runt waar toezichthouders, legerleiders en beleidsmakers bijeenkomen, maakt de combinatie des te zorgwekkender. Wie controleert hier eigenlijk wie?

Confrontatie bij Bilderberg

Dicks confronteerde Thiel vorig jaar persoonlijk tijdens de Bilderbergconferentie in Stockholm. Camera in de hand, vragen over Palantirs surveillancerol en de bekende contacten met de veroordeelde zedendelinquent Jeffrey Epstein. Thiel reageerde niet en versnelde zijn pas zodra het woord ‘Epstein’ viel. Voor Dicks spreekt dat boekdelen.

Het is tekenend voor hoe deze netwerken functioneren: achter gesloten deuren, afgeschermd van de pers, en met volledige juridische en sociale immuniteit voor wie er aan deelneemt. Gewone burgers worden steeds intensiever gevolgd — maar de mensen die die systemen bouwen en inzetten, opereren zelf buiten elk zichtbaar kader van verantwoording.

Een infrastructuur voor controle

Het Dialog-netwerk is geen obscure curiositeit voor samenzweringsdenkers. Het is een concreet voorbeeld van hoe de grens tussen technologisch kapitaal, politieke macht en inlichtingenstructuren vervaagt — ver buiten het zicht van democratische controle. Terwijl debatten over privacy, AI-regulering en oorlog en vrede in parlementen worden gevoerd, lijken de echte beslissingen elders te vallen: in luxe retraites in Ierland, onder Chatham House-regels, door mensen die jij nooit hebt gekozen.

De vraag is niet óf dit soort netwerken invloed hebben. De vraag is hoeveel invloed — en wat er nog meer verborgen blijft.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.7 14 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

15 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
prikkinie
prikkinie
3 uren geleden

Dat noem je nu een echte onderzoek journalist, petje af, en dan die Tulsi, met het vrijgeven van de documenten!! Kijk nu dan toch, zit ze zelf in een geheim genootschap van die Peter Thiel, die vrouw heeft een Janus Kop, = 2 gezichten!!! De rest ook van deze techneuten, wat een gemene achterbakse lui zijn het toch! Niets in het openbaar, alles achter die gesloten deuren, geld is macht!!!

Kans
Kans
2 uren geleden

Jahaaaa, dit wordt een Heule leuke toekomst, je zal maar jong zijn, brrrrrrrrrrrrr, ik wil het niet weten, en het gaat gewoon gebeuren, dat dan weer wel, spannend, wie zal dit allemaal nog tegen gaan houden denkt U ?????? 😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😱😱😱😱😱😱😱😵‍💫😵‍💫🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥺🥺😩😫😤😤

Rob
Rob
2 uren geleden

Voorspellend politiewerk? Dat dat een enorme illusie is moet toch wel duidelijk zijn. Wat iemand zegt en wat iemand doet zijn twee verschillende zaken. Iedereen is het wel eens zat als er bepaalde zaken te lang blijven pushen. En dan zegt iedereen wel eens iets wat gewoon pure expressie is van spanning. Dat is het omgekeerde van hoe de politiek etc bezig is maar dat is wel bi uitstek voorbeeld van iets zeggen en iets heel anders doen. Het tegengestelde daarvan is slechts iets zeggen zonder bijbehorende actie. En DAT is wat ze ‘voorspellend politiewerk’ noemen, puur op basis van uitspraak er vanuit gaan dat dat als een actie wordt uitgevoerd terwijl dat niet zo is. Dus gewoon gedachten politie en geen politie die daadwerkelijke criminelen aanpakt. Dat ze geen criminelen aanpakken is bij velen allang duidelijk. Ze beschermen criminelen en arresteren slachtoffers. Voorspellend politiewerk is daarmee een lachertje. Niemand kan iets voorspellen. De enigen die voorspellingen doen zijn degenen die de globalistische agenda kennen. Die voorspellen zogenaamd zaken die ze zelf op de agenda hebben staan. Maar goed, aangezien dit dus niks met voorspelling te maken heeft is het gewoon interpretatie van gedachten en dat heeft niks met handelen te maken. Minority report…. anyone?

Iemand die gelooft in een betere wereld
Iemand die gelooft in een betere wereld
2 uren geleden

Maar het goede nieuws hier is, dat er een lek was en dat hun geheim nu op straat ligt.
Weer een scheur in hun masker.
De zoveelste.
Hun paniek begint bijna tastbaar te worden.

harry
harry
2 uren geleden

ik wil het gewoon niet weten

Joost
Joost
2 uren geleden

Larry Fink is in iedergeval bang dat de datacentra met drones worden aangevallen.
Waarom toch al die zorgen ?

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 uren geleden

Satanisten die gestopt moeten worden.

prikkinie
prikkinie
2 uren geleden

Nou die Tulsi is een ander iemand dan ik dacht, lees maar op Frontnieuws, daar speelt ze ook haar rol, dat Fauci niet vervolgd kan worden,Goed gedaan Tulsi, maar niet heus!!!!!

Henny
Henny
2 uren geleden

Wat een elite xxl zooi!

Tom Poes
Tom Poes
2 uren geleden

Precies zoals beschreven, door George Orwell; in zijn boeken: “1984”, en “animal farm”, en door Aldous Huxley; in zijn boek: “Brave New World”.

salvar
salvar
2 uren geleden

wat moeten we ermee?
we zijn de klos want niemand interesseert het.
we zijn een machteloze kudde geworden en laten alles over ons heenkomen.

dat is schrikken als de kudde wakker wordt ze staan al voor het slachthuis.

Locke
Locke
2 uren geleden

Ga er maar vanuit men raakt hier een kern als die niet van A tot Z op globaal niveau aan banden wordt gelegd komt men zichzelf tegen als een visje in de fuik, goed voor de fileer machine.
Die de zaken het mooiste weten te verkopen zijn het minst betrouwbaar.
Zie het als een ervaren visser die strooit uit het voer, als alles komt bijten zit daarachter het sleepnet.
Ga deze ontwikkeling maar uitleggen aan de kinderen van de toekomst, wir haben es nicht gewüst die mogen als eerste vertrekken.

Draak
Draak
1 uur geleden

Om het oorspronkelijke artikel te kunnen lezen moet ik me inschriiven: Dusnie
https://nypost.com/2026/06/17/business/peter-thiels-invite-only-club-featured-talks-on-sex-cult-building-and-world-war-iii-report/ dan maar.
Raar grvaarlijk wierdo clubje. “The gathering is scheduled to take place Aug. 12 to Aug. 16”
Zal vast niet het enige enge clubje zijn.
“Tulsi Gabbard – oud-hoofd van de Amerikaanse inlichtingendiensten” zeer binnen kort niet meer

https://euobserver.com/222529/eu-denies-kallas-attendance-at-peter-thiels-secret-dialog-society-after-leak/ Kaja Kallas – voormalig premier van Estland mag schijn ook niet meer.
Volgens https://nl.wikipedia.org/wiki/Kaja_Kallas : In 2024 werd Kallas wel naar voren geschoven als Hoge vertegenwoordiger van de Unie voor Buitenlandse Zaken en Veiligheidsbeleid. Vanwege die benoeming trad ze op 23 juli 2024 af als premier van Estland. Op 1 december van dat jaar trad ze in Brussel officieel in functie. Ze werd daarmee ook een van de vicevoorzitters van de Europese Commissie.

Ex Marinier
Ex Marinier
1 uur geleden

Dit zijn de grootste misdadigers op deze planeet en dienen terstond opgepakt te worden en zonder enige vorm van proces uit onze samenleving te worden verbannen. Dit schuim verdient geen gewone mensenlijke behandeling. Voor hen zijn wij niet meer dan objecten, een sta in de weg.
Dit zijn gewetenloze psychopaten.

Charlotte
Charlotte
1 uur geleden

Nou dat voorspeld niet veel goeds!..‼️ ook die Kaja Kallas erbij de EU.. Griezelig zootje!… Hoop dat President Putin het ook in de gaten houdt!…💯👊😤🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Back to top button
15
0
We lezen graag je reactie!x