Het team van MrGyro heeft met zijn drone de nieuwste graancirkel in Engeland gefilmd. Het gaat om de vierde formatie bij Stonehenge in korte tijd.
Een woordvoerder zei: “Het ontwerp van deze graancirkel is anders dan dat van de vorige drie, die allemaal gemeld zijn in het gebied rond Salisbury/Stonehenge.”
“Het is voor zover wij weten nog nooit eerder voorgekomen dat er zoveel graancirkels rond Stonehenge zijn verschenen,” ging hij verder. Het team maakt gebruik van een trikopter die voorzien is van een GoPro-camera.


Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Tijdschrift promoot satanisch abortusritueel: ‘Dit is duivels’
Nieuwe prik ‘die nog heftiger is dan alles wat we al gehad hebben’ wordt komende herfst uitgerold
Azarkan haalt hard uit naar Jan Paternotte: ‘Hou op met dat door de strot duwen van 2G’
‘Datsja-leugenaar’ Halbe Zijlstra (VVD) overladen met kritiek nadat hij FVD ‘fascistische’ partij noemt
‘Ongelooflijke’ cijfers over de oversterfte in 2023: waarom staat dit niet bovenaan de politieke agenda?
Mysterie rond ‘het Stonehenge van de Amazone’
Professor Bhakdi: als je dit vaccin aan je kind geeft, pleeg je een misdaad
Dankzij dit machtige lobbynetwerk kunnen onze liegende, corrupte politici gewoon blijven zitten
Ivermectine: ‘WHO-hoofdwetenschapper riskeert de doodstraf’