De Amerikaanse staatssenator Kemp Hannon, initiatiefnemer van een wetsvoorstel rond verplichte vaccinatie dat onlangs is aangenomen, blijkt riante giften te hebben aangenomen van Big Pharma. Ook heeft hij een slordige 130.000 dollar geïnvesteerd in farmaceuten.
Hannon zou in totaal meer dan 400.000 dollar hebben gekregen. Door zijn investeringen is er sprake van belangenverstrengeling en de senator zou om die reden moeten worden vervolgd, schrijft True Activist. Hij heeft het wetsvoorstel alleen maar ingediend voor persoonlijk gewin, klinkt het.
14 bedrijven
De nieuwe wet verplicht middelbare schoolleerlingen woonachtig in de staat New York zich te laten vaccineren tegen hersenvliesontsteking.
Senator Hannon investeerde in 2014 in 14 bedrijven die hij als voorzitter van de senaatscommissie voor Gezondheid zelf moest beoordelen. Uit gegevens blijkt volgens de New York Daily News dat hij in de afgelopen vier jaar meer dan 420.000 dollar heeft ontvangen van farmaceutische bedrijven.
IJzeren hand
De hebzuchtige Hannon regeert in New York met ijzeren hand, merkt True Activist op. “Het systeem faalt aan alle kanten, maar dat gebeurt wel vaker. Het mag niet zo zijn dat farmaceutische bedrijven ons door middel van omkoping de wet voorschrijven.”
Twee andere topbeleidsmakers hangt al een gevangenisstraf boven het hoofd wegens verrijking. De groep Citizens Union liet weten dat senator Hannon zich maar beter kan distantiëren van deze bedrijven.
[True Activist, New York Daily News]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Vernietigend rapport: “Arrogante, zelfingenomen IMF-bazen offerden Griekenland op aan europroject”
Hugo de Jonge: Je hebt niets te kiezen qua vaccin
‘Uniek’ Azteken-graf gevonden naast heilige boom (video)
Pepijn van Houwelingen: ‘Dit stopt pas als wij, als Nederlanders, zeggen: genoeg is genoeg’
Het mysterie rond de verdwijning van Kate Middleton
Paranormaal medium verschijnt aan Joran van der Sloot
Zijn ze hier om de wereld te redden?
‘Absurde complottheorie’: Frankrijk reageert op virale video die zou laten zien dat Macron wordt betrapt met zakje cocaïne
Bijna was het gelukt Baudet te cancelen voor een lezing aan de Universiteit Utrecht: ‘Zorgelijke ontwikkeling’