Ongehoord Nederland-verslaggever Jonathan Krispijn heeft vrijdag aangifte gedaan van mishandeling. De journalist schreef donderdag op X dat hij op zijn hoofd was geslagen tijdens een woonprotest in Rotterdam.
Omroepbaas Arnold Karskens spreekt van het ‘zoveelste voorbeeld van linkse intolerantie tegen ons kritische geluid’.
Donderdag werd bij het stadhuis van Rotterdam gedemonstreerd tegen de nieuwe woonvisie van de gemeente. De landelijke beweging Woonopstand noemt het ‘onbegrijpelijk dat er nog steeds zoveel onbetaalbare nieuwbouw wordt gebouwd, terwijl duizenden mensen dakloos zijn’.
Een laffe aanval op de vrije pers. Het geweld komt wederom van links.
We mogen nooit zwichten voor deze intimidatiepraktijken en moeten blijven strijden voor het herstel van onze democratische rechtsstaat!
Sterkte @JJKrispijn!#ON #FVD https://t.co/ypGv6DCmuR pic.twitter.com/fJub3shPlC
— Gideon van Meijeren (@GideonvMeijeren) March 14, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Oorverdovend stil
“Antifa-tuig was er blijkbaar ook ineens. Ik heb gelukkig geen letsel. Ik ga geen centimeter voor ze achteruit, nooit niet,” schrijft Krispijn.
Tweede Kamerlid Gideon van Meijeren zegt in een vlog dat de journalist op laffe wijze is belaagd door een groep links-extremisten. “Dit is een aanval op de vrije pers,” benadrukt Van Meijeren. “Het wordt journalisten die kritisch zijn en niet blindelings alle overheidspropaganda napapegaaien steeds moeilijker gemaakt om nog veilig hun werk te kunnen doen.”
Het Kamerlid zegt heel benieuwd te zijn hoe hierop gereageerd gaat worden vanuit de gevestigde orde. “Vooralsnog blijft het oorverdovend stil.”
Onze verslaggever @JJKrispijn en cameraman @EljavMiddelkoop zijn gisteravond laf aangevallen door linkse activisten bij een demonstratie tegen de woningnood in Rotterdam. Er is aangifte gedaan. #OngehoordNieuws pic.twitter.com/nQLoujkrPY
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) March 15, 2024
Geweld komt keer op keer van links
“Terwijl ons aan de lopende band om het minste of geringste totaal ongegrond wordt verweten dat wij zouden aanzetten tot geweld, komt het daadwerkelijke geweld keer op keer van links,” merkt Van Meijeren op.
De FVD’er laakt ook de rol van het OM. Hij wordt momenteel vervolgd, niet omdat hij direct zou hebben opgeroepen tot geweld, maar ‘omdat ik mensen op het idee gebracht zou kunnen hebben dat geweld gerechtvaardigd zou zijn’.
Kamerlid Tjeerd de Groot van D66, die Krispijn een fascist noemde, wordt niet vervolgd.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Brabants duo reinigt huizen van geesten
De Taliban wilden zich overgeven, maar dat mocht niet van minister Rumsfeld. Journaliste onthult hoe de pers de oorlog gaande houdt
Krijgt het coronavaccin nu wel of niet een chip?
Groene thee verbetert cholestorolstofwisseling aanzienlijk
Arts doorbreekt spreekverbod en slaat alarm: coronavaccins richten ravage aan
Filmpje van ECB-baas Lagarde over digitale euro valt slecht: ‘Recept voor een ramp’
Hoe de CIA ‘complottheorieën’ bedenkt en verspreidt via de media om de massa te beïnvloeden
‘Tsunami’ van sterfgevallen: ‘Ze hebben een manier gevonden om mensen hiermee langzaam te vermoorden’
Legende van Pink Floyd onderbreekt concert om propaganda rond Syrië te ontmaskeren. Kijk wat hij te zeggen heeft