Draadloze technologie is een belangrijk onderdeel geworden van onze cultuur. Vrijwel iedereen heeft een mobiele telefoon, bijna overal is wifi en de slimme meter is niet meer weg te denken uit moderne woningen.
Is draadloze technologie wel veilig? Beïnvloedt de exponentiële toename van de hoeveelheid elektromagnetische straling waar we aan worden blootgesteld onze gezondheid? En wat doet deze straling met onze kinderen?
In deze TED-lezing gaat Jeromy Johnson in op de gezondheidsgevolgen op de lange termijn en legt hij uit waarom een toenemend aantal mensen op aarde last krijgt van aandoeningen als gevolg van draadloze technologie.
Als ze in de buurt van een wifi-router, slimme meter of gsm-mast komen krijgen ze bijvoorbeeld last van slapeloosheid, hoofdpijn, vermoeidheid en stress. Johnson gaat niet alleen in op de gezondheidsgevolgen en de wetenschap achter dit groeiende probleem, hij draagt ook oplossingen aan om de blootstelling te verminderen.
Johnson werkte 15 jaar lang in Silicon Valley. Nadat hij in 2011 na langdurige blootstelling aan elektromagnetische straling elektrohypersensitief werd, probeerde hij weer gezond te worden en besloot hij anderen te informeren over de risico’s van straling.
[TEDx]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Waterbouwkundigen reageren verbijsterd op gaten in duinen: ‘Onverstandig’
Journalist met ballen linkt invloedrijkste Twitter-account terreurgroep IS aan westerse establishment. Lees hier over zijn onthutsende onderzoek
“Ontdekking 1500 jaar oude mummie die Adidasschoenen draagt bewijs voor tijdreizen”
Schoolmeisje verlamd door zogenaamd veilig HPV-vaccin. De waarheid over inentingen is nog erger dan je denkt
1 op 800 boosters bij ouderen resulteert in overlijden: ‘Ze moeten onmiddellijk uit de handel worden genomen’
Saoedische grootmoefti: “Islamitische Staat is onderdeel van het Israëlische leger”
“Misdaad gebruikt geheime netwerken van vrijmetselaars binnen politie en justitie”
CCU-verpleegkundige: ‘Ik heb het afgelopen halfjaar meer patiënten met deze klachten gehad dan in de 24 jaar ervoor’
Advocaat Reiner Fuellmich geeft update over ‘Neurenberg 2’: Er is licht aan het einde van de tunnel