De controversiële Bilderbergconferentie, waar onder meer hoge politici en hooggeplaatste vertegenwoordigers uit het bedrijfsleven aanwezig zijn, vindt dit jaar plaats in de Duitse stad Dresden.
De bijeenkomst wordt gehouden van 9 tot 12 juni, zo heeft het Duitse ministerie van Binnenlandse Zaken laten weten. Dat meldt het Berlijnse dagblad Tageszeitung. Het Hotel Taschenbergpalais Kempinski wordt genoemd als de locatie.
De eerste Bilderbergconferentie werd in 1954 mede georganiseerd door prins Bernhard in hotel De Bilderberg in Oosterbeek. Er worden geen schriftelijke beslissingen genomen en het is onduidelijk wat er precies besproken wordt.
Wereldwijde dictatuur
De deelnemers zijn voornamelijk leidende figuren uit de politiek, het bedrijfsleven en de financiële wereld. De Bilderberggroep wordt verweten zonder democratische inspraak en publieke controle belangrijke politieke en economische beslissingen te nemen. Namens Duitsland zijn onder andere president-commissaris van Deutsche Bank Paul Achleitner en directeur van Airbus Tom Enders aanwezig.
Er wordt beweerd dat de Bilderbergconferentie spreekgelegenheden biedt voor de top van de internationale vrijmetselarij en andere geheime genootschappen en personen. Volgens critici zou dit op den duur kunnen uitmonden in een wereldwijde dictatuur die wordt geleid door de Bilderberggroep.
Hersenspoeling
Volgens Fidel Castro, die tot 2008 leider was van Cuba, is de Bilderbergconferentie een wereldwijde samenzwering met het doel de mensheid in een ‘nucleaire holocaust’ te leiden. Hij heeft gezegd dat ‘Hitler, het beest, gecreëerd is door hen die vandaag deelnemen aan de bijeenkomsten van de Bilderbergclub’.
De samenzwering heeft muziekzender MTV in het leven geroepen als ‘perfecte machine voor hersenspoeling’ om de jeugd te verleiden tot hedonisme en ongeremde consumptie. Volgens Castro heeft de Bilderbergconferentie eerder al de Beatles en New Age gebruikt om de massa af te leiden van politieke thema’s.
[Spiegel]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Materiaal gemaakt van aarde kan warmte omzetten in elektriciteit
Vladimir Poetin met monsterzege herkozen als president. Dit is wat hem ongekend populair maakt
Mysterieuze streep van lichtjes aan Nederlandse hemel leidt tot talloze UFO-meldingen
Als er een grote ramp aanstaande is krijgen veel mensen voorspellende dromen en visioenen. Hoe is dit te verklaren?
Arts onthult: meer dan helft van de mensen krijgt boezemfibrilleren na de prik (en dit zijn de gevolgen)
‘Medische held’ staat op tegen discriminatie van niet-gevaccineerde kinderen in Bergen op Zoom
Mammografie verergert de kankerepidemie. Deze onderzoeken laten zien hoe dat komt
Politicus stopt bij de VVD: ‘Coronaregels voelen als klap in ieders gezicht’
Canadese gezondheidschef doet stof opwaaien met uitspraken over coronaprik: ‘Er moeten mensen de cel in’