Moleculair bioloog Max Rempel van het Instituut voor Genbiologie in Moskou beweert strengen niet-menselijk DNA te hebben gevonden bij sommige mensen. Die kunnen volgens hem ‘ingevoegd’ zijn.
Rempel analyseerde genetische gegevens van 581 families uit het openbare 1000 Genomes Project. In 11 gevallen kwam hij grote stukken DNA tegen die geen overeenkomsten hadden met het DNA van de ouders. En de proefpersonen zijn geboren voordat moderne tools als CRISPR bestonden.
De resultaten, die zijn gepubliceerd door Rempels DNA Resonance Research Foundation, zijn nog niet peer-reviewed.
Ontvoerd
Rempel zegt dat het DNA mogelijk is ingevoegd door een buitenaardse beschaving en dat dit kan verklaren waarom sommige mensen meer kunnen waarnemen dan anderen of beschikken over bijvoorbeeld telepathie.
De mensheid ondergaat mogelijk een genetische transformatie, zei hij tegenover The Daily Mail.
Rempel analyseerde ook genetische gegevens van mensen die claimen dat ze ontvoerd zijn door aliens. In sommige gevallen kwam het DNA overeen met dat van de ouders, maar in sommige gevallen ook niet. Dat zou volgens hem kunnen betekenen dat specifieke bloedlijnen worden uitgezocht.
Hybriden
Het zou mogelijk moeten zijn om te bepalen welke mensen buitenaards DNA bij zich dragen, zei hij. Hybriden dus.
Als zijn theorie blijkt te kloppen, verandert dit alles wat we weten over menselijke evolutie.
Het onderzoek van Rempel vind je hier.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Miljoenenboete voor bank van Britse koningin wegens witwassen (update)
‘Er is geschiedenis geschreven: dit is het eerste concrete verzet tegen de gezondheidszorgdictatuur van de afgelopen 5 jaar’
Fleur Agema over zorgakkoord: ‘Het is bedrog. Dit wordt een ramp. Geloof ze niet’
Hebben we al contact gelegd met aliens uit het Alpha Centauri-stelsel?
Wat zijn ze in Bergen op Zoom aan het doen? ‘Wie niet geregistreerd staat riskeert boete’
Hugo de Jonge zegt met droge ogen: het CDA is het tegenover van polarisatie
Jongetje sterft tijdens proef met gentherapie van Pfizer
Je mobieltje gebruiken kan kanker veroorzaken. Deze rechtbank toont het verband aan
Faalangst! Hoe kom je er vanaf?