Onderzoekers van het Center for Quantum Dynamics van de Griffith University en de Universiteit van Californië zeggen dat tijdreizen mogelijk is.
De wetenschappers noemen hun theorie de ‘Many Interacting Worlds Theory’. Die naam doet denken aan de veel-werelden-interpretatie, oftewel de theorie van de parallelle universa.
Volgens de onderzoekers zijn er vele parallelle universa waarin iedere denkbare uitkomst plaatsvindt en is er een wisselwerking tussen al deze verschillende universa.
Andere tijdlijnen
Dat betekent dat je in theorie andere versies van jezelf en tijdlijnen kunt bezoeken, waarin je bijvoorbeeld president bent of misschien zelfs een universum waarin je nooit hebt bestaan.
De theoretici zeggen dat hun ideeën niet in strijd zijn met de natuurkundige wetten en dat ze de wetten van Isaac Newton hebben verenigd met de kwantummechanica.
Wormgaten
Uit eerder onderzoek bleek dat reizen via wormgaten de praktisch meest haalbare mogelijkheid lijkt om door de tijd te reizen.
De vraag is nu alleen waarom we nog nooit iemand hebben gezien die door de tijd reist. Zijn tijdreizigers gebonden aan een bepaalde gedragscode?
[AOL]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Mededeling
De heroïsche strijd van Syrië tegen het westerse imperialisme
Yaluminati: de top 3 invloedrijkste geheime genootschappen
Kek Mama haalt kritische vaccinatiecolumn offline — en maakt hem daardoor alleen maar groter
Britse economie groeit na Brexit sneller dan die van EU: ‘Ze hebben al die tijd gelogen!’
UFO boven Vlissingse boulevard (video)
VIDEO: Een verrassend alternatief voor antibiotica
De gruwelijke gevolgen van 1 covidprik: ‘Wat ooit een zorgeloze cyclus was, is veranderd in een maandelijkse martelgang’
FVD wil van het kabinet weten: welke journalisten werken als agent voor Nederlandse inlichtingendiensten?