Meer dan 1000 invloedrijke wetenschappers van over de hele wereld hebben openlijk hun vraagtekens gezet bij de evolutietheorie van Charles Darwin. Dat schrijft nieuwssite WND.
De wetenschappers zijn verbonden aan prestigieuze instituten zoals Harvard, Johns Hopkins, Columbia, de National Academy of Sciences, het British Museum en de Lincoln Library van het MIT.
“We zijn sceptisch over de claims dat willekeurige mutaties en natuurlijke selectie de complexiteit van leven kunnen verklaren,” zeggen ze in een gezamenlijke verklaring.
Waarheid wordt verhuld
“Bewijs voor de Darwiniaanse theorie moet zorgvuldig worden bestudeerd,” vervolgen ze.
Mainstream media beweerden eerder dat ‘vrijwel iedere wetenschapper ter wereld gelooft in de evolutietheorie’. Dat blijkt niet te kloppen.
Bioloog Douglas Axe, directeur van het Biologic Institute, merkte op dat de waarheid wordt verhuld als gevolg van collegiale druk.
Sceptisch
“Geen enkele wetenschapper kan laten zien hoe het mechanisme van Darwin de complexiteit van leven kan verklaren,” zei hij.
“Om die reden zou elke wetenschapper sceptisch moeten zijn,” voegde hij toe.
Ongezond effect
Axe zei dat collegiale druk een ‘ongezond effect’ heeft op wetenschappelijk onderzoek.
Tot de groep van 1000 wetenschappers behoren onder meer professoren van grote universiteiten zoals de Universiteit van Cambridge, de Staatsuniversiteit van Moskou, de Ben-Gurion Universiteit van de Negev in Israël, MIT, Yale en Princeton.
[WND]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






11 gekke dingen waarvan mensen dachten dat ze gezond waren
McNuggets binnenkort (grotendeels) vrij van antibiotica
Mysterieuze dreunen in Amerikaans stadje leiden tot theorieën over aliens
Helikopterbeelden doen vragen rijzen over aanval op Israël
Getuigen van in elkaar gedraaide gifgasaanval in Syrië opgevoerd in Den Haag. Zo ontmaskeren ze de leugens van het Westen
Winning van schaliegas veroorzaakte aardbevingen
‘Ze willen zonder wetenschappelijk bewijs de boeren opruimen’
Moszkowicz ontdook tenminste miljoen aan belasting
Juridische strijd opgevoerd: als deze klokkenluider wint ‘gaat Pfizer bankroet’