De mainstream media zijn de oppositiepartij. Ze zijn vernederd en moeten hun mond houden. Dat stelt Trumps topadviseur Steve Bannon in gesprek met de New York Times.
De voormalige baas van Breitbart News zei dat de verkiezingsuitslag voor journalisten een vernederende nederlaag is die zij nooit weg kunnen poetsen.
Vernederd
De elitaire media hadden het ‘honderd procent’ bij het verkeerde eind, aldus Bannon. “De media zouden beschaamd moeten zijn en vernederd. Ze moeten hun mond houden en luisteren.”
De New York Times heeft volgens de strateeg, die zelden interviews geeft, flink afgedaan met foutieve berichtgeving.
“De media zijn een oppositiepartij. Zij snappen dit land niet. Zij snappen nog steeds niet waarom Trump president is,” zei hij.
Geen macht
Hij voegde toe: “De media hebben geen enkele integriteit, geen intelligentie, geen macht en ze werken ook niet hard.”
“Jullie zijn de oppositiepartij,” zei hij tegen de New York Times. “Niet de Democratische Partij. Jullie zijn de oppositiepartij. De media zijn de oppositiepartij.”
Bannon had het vooral over de ‘elitaire’ en ‘mainstream’ media, maar noemde de New York Times en Washington Post bij naam.
Kardinaal Martini waarschuwde kerk 200 jaar achter te lopen
Alleen FVD is voor vrede, de rest wil oorlog: ‘Wat is er in godsnaam aan de hand met dit land?’
Botbreuken door bruut politiegeweld in Bilthoven: ‘Hier zit ik nog maanden mee’
Stofje in ayahuasca kan diabetes genezen
“Hoe de tabaksindustrie en overheid liegen over roken”
Volt wil een Verenigde Staten van Europa: ‘Knettergek’
Deze jongen at een maand lang geen suiker, dit gebeurde er met zijn lichaam
Colorado legaliseert cannabis, criminaliteit daalt met 15 procent
Wat Angelina niet wist over kanker maar wel had moeten weten