De mainstream media zijn de oppositiepartij. Ze zijn vernederd en moeten hun mond houden. Dat stelt Trumps topadviseur Steve Bannon in gesprek met de New York Times.
De voormalige baas van Breitbart News zei dat de verkiezingsuitslag voor journalisten een vernederende nederlaag is die zij nooit weg kunnen poetsen.
Vernederd
De elitaire media hadden het ‘honderd procent’ bij het verkeerde eind, aldus Bannon. “De media zouden beschaamd moeten zijn en vernederd. Ze moeten hun mond houden en luisteren.”
De New York Times heeft volgens de strateeg, die zelden interviews geeft, flink afgedaan met foutieve berichtgeving.
“De media zijn een oppositiepartij. Zij snappen dit land niet. Zij snappen nog steeds niet waarom Trump president is,” zei hij.
Geen macht
Hij voegde toe: “De media hebben geen enkele integriteit, geen intelligentie, geen macht en ze werken ook niet hard.”
“Jullie zijn de oppositiepartij,” zei hij tegen de New York Times. “Niet de Democratische Partij. Jullie zijn de oppositiepartij. De media zijn de oppositiepartij.”
Bannon had het vooral over de ‘elitaire’ en ‘mainstream’ media, maar noemde de New York Times en Washington Post bij naam.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Topmilitairen bereiden Nederland voor op oorlog: ‘Kijk ze lachen, ze hebben er zin in’
‘Europese dictatuur dendert door’: digitale identiteit wordt ons zonder debat door de strot geduwd
Verontwaardiging om lied dat BNNVARA kinderen laat zingen over Trump: ‘Ze zijn compleet doorgedraaid!’
Urk tegen Rutte: ‘Wij zijn tegen 2G, de plannen zijn voor ons onuitvoerbaar’
Pepijn van Houwelingen legt PVV-minister het vuur aan de schenen: ‘Ik krijg geen antwoord!’
ESM: Als de pers zwijgt
Verdoving bij de tandarts niet zonder gevaar
Grote Reset is ‘één van de grootste bedreigingen’ voor democratie en vrijheid
De kledingbibliotheek: Waarom kopen als je ook een kledingkast kunt delen?