Journalist Arnold Karskens zegt zich al jaren te ergeren aan de kwaliteit van het NOS Journaal, NOS.nl en NOS Teletekst.
Hij ergert zich onder meer aan het Trump-bashen. De NOS verspreidt ongefundeerde verhalen over de Amerikaanse president en knipt in beelden om hem in een kwaad daglicht te zetten.
“De redactie van het NOS Journaal is zeer vooringenomen en heeft een hekel aan Trump,” zegt Karskens in een gesproken column voor Café Weltschmerz.
Gelogen
Over de berichtgeving van de NOS zegt hij verder: “Vaak is het gewoon nepnieuws, klopt het gewoon niet en is het gewoon gelogen.”
Daar kun je juridisch gezien alleen niets mee, aldus Karskens. Hij denkt de NOS wel te kunnen pakken op een aantal andere punten en om die reden heeft hij de publieke omroep aangeklaagd.
De NOS krijgt ieder jaar 50 miljoen euro subsidie van de overheid. Dat geld wordt volgens de journalist niet goed besteed.
Op hun donder
“Ik ga ervoor pleiten dat ze die subsidie helemaal stoppen, of dat ze ontzettend op hun donder krijgen,” klinkt het.
“Ik zal de officier van justitie vragen om vervolging van [hoofdredacteur NOS Nieuws] Marcel Gelauff en de directie van het NOS Journaal,” zegt Karskens.
Waarheid
Als dat niet gebeurt, dan is hij zelfs bereid om naar Straatsburg te gaan.
Hij zegt dit te doen om de waarheid nu eindelijk eens boven water te krijgen over heel veel belangrijke politieke onderwerpen.
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Coronamisdadigers aangepakt: artsen en ziekenhuizen worden aangeklaagd wegens MOORD
Advocaat start namens groep kinderen gerechtelijke procedure tegen overheid en De Jonge wegens vaccinatieschade
Schokkend inkijkje: de afgrijselijke praktijken in de Jeugdzorg
Heeft Trump toch gewonnen? Ex-inlichtingenofficier over de ‘misdaad van de eeuw’
De Telegraaf: ‘UFO’s bestaan!’
CETA holt onze democratie uit. Kijken: In 1,5 uur sloopt Baudet dit verdrag vakkundig
Kinderarts geeft toe dat ADHD ‘verzonnen’ is, maar schrijft toch pillen voor
Vulkaanrotsmassa ter grootte van België drijft rond Nieuw-Zeeland
D66, een partij die grossiert in nazivergelijkingen, dient klacht in tegen Van Houwelingen wegens nazivergelijking