Jodie Merchant liep na een cocktail van vaccins hersenletsel op. Sindsdien kan ze niet meer praten en lijdt ze aan epilepsie.
Jaren later bleek uit medische gegevens dat er acht vaccins waren toegediend, waarvan vijf zonder toestemming van de ouders. Jodie is inmiddels 25 jaar en voor 80 procent afgekeurd.
Haar moeder, Pat, heeft nu een campagne gelanceerd om geld in te zamelen, onder meer voor de juridische procedure.
Goede advocaat
Hoewel de Britse overheid nooit enige vorm van schadevergoeding heeft uitgekeerd, blijft Pat strijden.
Arnica, een groep voor ouders van kinderen die zijn beschadigd door vaccins, heeft haar geholpen bij het vinden van een goede advocaat.
Pat en Jodie werden telkens van het kastje naar de muur gestuurd. De Britse gezondheidsdienst NHS wees iedere aansprakelijkheid van de hand en legde de schuld neer bij de arts en verpleegkundige die de vaccins hebben toegediend, maar die zijn onvindbaar.
Nooit meer herstelt
De Britse Vaccine Damage Unit weigerde te betalen omdat de arts en verpleegkundige het protocol niet zouden hebben gevolgd en wilde bezwaarschriften niet in behandeling nemen.
“Stel je voor dat je met je gezonde, ongevaccineerde peuter de BMR-prik gaat halen en ze ineens stuiptrekkingen krijgt en nooit meer herstelt,” zei Pat.
Kijk hier voor meer informatie.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






NPO-bestuurder over moordpoging op Thierry Baudet: ‘Niet zo piepen!’
Digitaal rijbewijs wordt voor 2030 overal in EU de standaard: ‘Was toch complottheorie?’
Grote Nederlandse krant wil niet publiceren over spraakmakend onderzoek naar oversterfte, redacteur ‘begreep rapport niet’
Thierry Baudet rukt ‘kabinet-Rutte V’ aan flarden: ‘Geert, wat is er met je gebeurd, man?’
‘Wie het lesmateriaal controleert, beïnvloedt het wereldbeeld van de volgende generatie’
Congreslid VS verwerpt oerknal en evolutietheorie (video)
Straf voor Ongehoord Nederland ‘luidt het definitieve eind in van de publieke omroep in deze vorm’
Italiaanse minister in tranen bij aankondiging draconische besparingen (video)
Maddie (12) kreeg het coronavaccin van Pfizer. Nu zit ze in een rolstoel en krijgt ze sondevoeding