President Trump heeft een auteur van boeken over de Illuminati aangesteld als lid van een federale onderwijscommissie.
Het Witte Huis kondigde in een persverklaring aan dat George Mentz, die schrijft onder de naam Magus Incognito, onderdeel zal uitmaken van de zogeheten Commission on Presidential Scholars.
De groep moet in totaal 161 academici selecteren die uitblinken op het gebied van onderwijs en die de samenleving een grote dienst bewijzen.
Vierde dimensie
Mentz doneerde zelf meer dan 10.000 aan de presidentscampagne van Trump.
Hij heeft meer dan 60 boeken op zijn naam staan, waaronder titels als ‘The Law of Attraction & Prosperity Bible – The Illuminati Wealth Manifesto & Codex’ en ‘The Illuminati Handbook – The Path of Illumination and Ascension’.
In het boek ‘Rosicrucian and Masonic Spirituality & Secrets – The Handbook’ uit 2013 vertelt Mentz zijn lezers hoe je de vierde dimensie van het bestaan op aarde kunt bereiken.
Verkiezingen
Mentz, als professor verbonden aan de Texas A&M University School of Law, zei tegen The Denver Post dat hij het woord ‘Illuminati’ vooral gebruikt voor marketingdoeleinden.
“Ik ben heel blij voor mezelf, mijn familie en voor Colorado,” zei hij over zijn aanstelling.
In 2015 voorspelde Mentz in een blogbericht dat Trump de verkiezingen van 2016 zou gaan winnen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Arts zegt ‘nee’ tegen QR-code en 2G: ‘Het is hoog tijd om massaal op te staan’
Experts die de veiligheid van ons voedsel beoordelen hebben nauwe banden met bedrijven als Monsanto en Nestlé
Vrijheidsmars Police for Freedom: in Baarn is vandaag geschiedenis geschreven
Hillary Clinton accepteerde 400 miljoen aan illegale Russische campagnedonaties. Poetin gooit knuppel in hoenderhok
Massaal protest in Leipzig tegen nieuwe lockdown: ‘Lastig om weg te zetten als groepje wappies’
Godendrank van de Vikingen kan ons helpen ziektes te bestrijden
Amerikaanse helikopters evacueren opnieuw IS-leiders in Syrië. De reden is ronduit verontrustend
Boodschappen naar het verleden sturen? Het kan
Nazisymbolen in het Oekraïens leger: wat het Westen bewust verzwijgt