Journalist Syp Wynia signaleert gekkigheid alom. Zo zijn de belastingen in geen twintig jaar zo hoog geweest, maar zijn politiebureaus, scholen en ziekenhuizen gedeeltelijk dicht.
Onlangs werd bekend dat de politie net als scholen en ziekenhuizen werk gaat afstoten.
Nederland schaft daarnaast het gas af, maar moet meebetalen om ervoor te zorgen dat Polen aan het gas gaat, merkt Wynia op.
Fors verhogen
Polen is verder van plan de steenkoolproductie uit te breiden.
De bouw lag maanden stil vanwege milieuvervuiling, tot bleek dat die milieuvervuiling best wel wat erger kon.
Zo wil het kabinet opeens de zogenoemde PFAS-norm fors verhogen om de bouw vlot te trekken.
Bloeden
De Belastingdienst ging niet alleen belasting innen, maar ook belasting uitkeren. Waarop er fraude werd gepleegd, onschuldigen daar massaal voor moesten bloeden en de staatssecretaris bleef zitten, aldus Wynia.
Doordat de Belastingdienst te streng was bij het beoordelen van ouders die kinderopvangtoeslag hadden aangevraagd, kwam zij te snel tot het oordeel ‘fraude’.
Dat bracht de gezinnen ten onrechte in grote financiële problemen.
0,07 procent
We moeten allemaal aan de 100 kilometer per uur, hoewel het de natuur nauwelijks helpt (en niemand bedacht kennelijk dat 110 kilometer ook wel had gekund?).
Het kabinet gaat uit van 0,07 procent minder stikstofuitstoot door de maatregel.
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Coronavaccin: ex-huisarts confronteert overheid met ongemakkelijke feiten
EPA-wetenschapper ontslagen omdat hij ‘de waarheid vertelde over geo-engineering en fluoride’
Wij bieden tactische steun aan al-Nusra-terroristen in Syrië. Ex-Mossad-directeur doet opmerkelijke bekentenis voor de camera
Het internationale bankenkartel (video)
De PVV wordt steeds populairder: laat het Nederlandse volk zich weer massaal misleiden?
Psycholoog spreekt zich uit: ‘Ik ben tegen het coronavaccin’
‘In wat voor tijd leven we als een minister van VWS aantoonbaar schaamteloos staat te liegen in de Tweede Slaapkamer?’
RIVM: nanodeeltjes in mondkapjes kunnen schadelijk zijn voor de mens
5 verbazingwekkende eigenschappen van zonlicht