D66 morrelt aan vrijheid, democratie en burgerrechten, luidt de kop van een artikel van Coen de Jong op de website van Syp Wynia.
De partij blijkt de invloed van de burger te minimaliseren, burgerrechten en democratische vrijheden in te perken en autoritair te opereren.
Pechtold hield niet van interne democratie en jaknikkers krijgen dan snel de overhand. De vernieuwingsdrift van weleer is vervangen door het verdedigen van de belangen van de gevestigde orde, schrijft De Jong.
Gat is groot
Bizar genoeg blijft D66 zichzelf niettemin als reuze verlicht, modern en tolerant zien, wat tot uiting komt in het napraten van stichtingen als Urgenda, voegt hij toe.
Aan de hand van 15 treffende voorbeelden laat De Jong vervolgens zien dat het gat tussen de door D66 traditioneel met de mond beleden idealen en de werkelijkheid groot is.
Door de strot
Hij noemt onder meer de afschaffing van het referendum, het buitensluiten van andere partijen, het vereren van de EU en het manipuleren van de geschiedschrijving.
Het artikel trok ook de aandacht van politici die lijdzaam moeten toezien hoe D66 haar beleid door de strot de Nederlandse burger duwt.
Dit had PVV’er Martin Bosma erover te zeggen:
Heel goed.
@D66 als bedreiging van onze democratie. Leest u mee, mevrouw Ollongren?
“Je kon de kiezer toch niet laten stemmen over belangrijke kwesties.” https://t.co/J44EyZN8F0
— Martin Bosma ?? (@Martinbosma_pvv) March 7, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Waarom pusht de regering-Biden Oekraïne om een oorlog met Rusland uit te lokken?
‘De gevolgen van deze James Webb-telescoop-inzichten zijn gigantisch’
Advies dat artsen al 30 jaar geven voor een gezond hart blijkt niet te kloppen. Wat je moet (w)eten
Is ons universum een reusachtig bewust wezen? Deze natuurkundige komt met een bizarre, spraakmakende theorie
PowNed-documentaire Forum voor Democratie: aanval met publiek geld
Pepijn van Houwelingen verbolgen: ‘Als dit geen ondermijning van onze democratie is, wat dan wel?’
Wetenschappers: “Aliens gebruiken mogelijk gigantische radiozenders om door de kosmos te reizen”
Vertegenwoordiger bij Shell wordt paranormaal medium
Het geheim van gedachtekracht – deel 2 – Suggesties