Buitenland

Aantal volledig gevaccineerde Schotten dat opgenomen wordt in ziekenhuizen schiet omhoog

Help mee door dit met vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Afgelopen maand zijn bijna 300 volledig gevaccineerde Schotten met corona opgenomen in het ziekenhuis, zo blijkt uit officiële cijfers waar The Scottish Sun over bericht. Tussen 5 juni en 2 juli belandden 288 dubbel geprikte mensen in het ziekenhuis.

Het aantal steeg van 38 op 11 juni naar 129 op 2 juli en verdriedubbelde daarmee. Er zijn vorige maand in Schotland ook 111 mensen naar het ziekenhuis gebracht die één keer ingeënt waren. In totaal zijn 27 volledig gevaccineerde mensen overleden.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Hoewel twee doses de ‘beste bescherming tegen corona bieden’, is er een kans dat iemand ziek wordt aangezien geen enkel vaccin 100 procent effectief is tegen het virus, beweert de WHO.

In Groot-Brittannië, maar ook in Nederland wordt driftig gevaccineerd tegen corona. Tegelijkertijd neemt het aantal ‘coronabesmettingen’ daar in rap tempo toe. Groot-Brittannië en Nederland kunnen zich inmiddels meten met landen als de Verenigde Arabische Emiraten, de Seychellen, Chili, Israël en Bahrein, tot voor kort de top 5 van meest gevaccineerde landen.

In alle vijf landen schoot het aantal ‘coronagevallen’ omhoog na de uitrol van het vaccin. De Seychellen en Bahrein noteerden in mei wereldwijd gezien de hoogste aantallen nieuwe gevallen. In Israël en op de Seychellen werden de teugels vervolgens strakker aangetrokken.

4.9 53 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

75 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
3 jaren geleden

Hoe duidelijk moeten wij het nu nog hebben, dat wij vanaf het begin van de prikcampagne zwaar besodemieterd zijn? Ofschoon… WIJ niet natuurlijk, want ik ga ervan uit dat de meeste lezers geen gebruik hebben gemaakt van hun o zo vriendelijke aanbod om die “levensreddende” prik te halen. Gelukkig maar.
Wat er nu gebeurt, is natuurlijk door de ECHTE experts al maandenlang voorspeld. Het is een absolute no go om midden in een pandemie een vaccinatieprogramma los te laten. Althans, zo heb ik het gelezen. Dat is dus absoluut vragen om moeilijkheden.
Het blijkt nu dus ook een aperte leugen te zijn, dat je weliswaar die zogenaamde corona nog kunt krijgen, maar dat je dan een stuk minder ziek zult worden. En het ziekenhuis zal je natuurlijk helemaal niet meer van binnen gaan bekijken.
Al deze gezondheidsvoorspellers vallen dus allemaal ZWAAR door de mand. En dat is maar goed ook.
Ik las gisteren op Telegram dat er nu 67% van de Nederlanders is “gevaccineerd”. Dat is natuurlijk 67% te veel, maar aan de andere kant valt het mij toch wel mee. Er zijn dus schijnbaar toch méér verstandige mensen dan je zo op het eerste oog zou denken. Dat geeft moed. Wij staan ZEKER niet alleen.

PPPIS
PPPIS
3 jaren geleden

Weer een overduidelijk bericht wat onderstreept hoe het ‘heurt’ naar deze prik misdaden te kijken.

In plaats van naar het hersenspoelprogramma van de mm en overheidsdienaren te luisteren, en dan ook nog de illussie te hebben dat zij voor rede vatbaar zijn, zou dit keihard in hun oren geschreeuwd moeten worden:
PP-PIS
(Pro-Prik-Propaganda Is Satanisch!).

loNe
loNe
3 jaren geleden

… overal staat ‘de race [-naar herdimmunity]’… WAT is die 70% – wanneer je weet dat die prik niets met cojona te maken heeft omdat ie gewoon niet werkt? is die 70 a threshold effect [’12 monkey effect’] ? Het grafeenoxide (of laat het een andere -oxide zijn) slaat steeds meer ergens op als je t vaker bekijkt … and remember , the 666 mark is administered by DECEIT

loNe
loNe
3 jaren geleden

add : dat warpspeed logo , de kubus , IS ‘bewustzijn’… vergelijk het threshold effect …

ster
ster
3 jaren geleden

Met andere woorden; als je dat spul neemt ben je zo uit gedanst met jansen.

Thamara
Thamara
3 jaren geleden

Dit is te triest voor woorden al deze zieke mensen en dit juist alleen veroorzaakt door deze vervloekte “gifprik”!
Ik heb een waarschuwing gelezen,dat mbv de PCR-test, Mesen (zonder het zelf te beseffen) mensen al gevaccineerd zijn!
Er schijnt uit onderzoek te blijken van deze “teststokken”, dat er de Crispr enzym (nanobots) en deze dus via een “NEUSVACCINATIE (via zgn PCR-test) wordt ingebracht, via de neus naar de HERSENEN!
Ik ga steeds meer van mijn eigen lichaam houden en mijn eigen immuunsysteem, zonder deze “kwaadaardige giftechnologie” in mijn lichaam!
Deze vergiftiging is niet alleen dankzij de duivelaanbidders: de elite, maar wordt aangedreven door de de duivel ZELF!
Dit is letterlijk een 3e Wereldoorlog,van de duivel tegen God!

Theo
Theo
3 jaren geleden

Het vaccin is het virus , je zult zien dat de gevaccineerde eerder ziek gaan worden dan ongevaccineerde , het ergste is nog dat oude mensen het in volste vertrouwen in de overheid hebben genomen .
De jongeren is de leeftijd van niet oud TM jeugd verfoei ik omdat ze te beroerd of te lui zijn om onderzoek te doen en de leugens van de dictators blindelings willen geloven want ik wil wel op vakantie.
Als mensen mij vragen of ik al gevaccineerd ben zeg ik gewoon dat ik een kinderwens heb discussie gesloten , of ze zeggen dat ze zich ook niet laten vaccineren.
Wat ik wel overal merk is dat mensen nauwelijks durven te zeggen dat ze het experimentele “vaccin”
niet nemen alsof wij ons nog moeten verantwoorden ook nog .
Een leuke is ook gewoon zeggen dat je de evaluatie van het vaccin in 2023 afwacht als het experiment is afgelopen , en wat je dan voor geestelijk gestoorde blikken je dan ziet is gewoon lachen , mensen houd je rug recht en zwicht niet voor de groeps druk.

Unknown
Unknown
3 jaren geleden

“ America has a long history of anti-vax conspiracy theories. But the vaccine denialism that has gripped the Republican Party in Tennessee and everywhere is unprecedented.

America’s vaccination rate has slowed in recent weeks due to anti-covid vax sentiment on the right. A third of adults have not received a first dose. Whilst, 99% of America’s recent covid-19 fatalities had not been vaccinated.

Poisoning the minds and jeopardising the bodies of so many Republican voters has taken a concerted campaign. Donald Trump is chiefly responsible for it. Vaccination rates are lowest where Mr Trump romped to victory last November.

This extreme politicisation has encouraged vaccine-hesitant Republicans to dig in. To be conservative is now to a great degree to be against covid-19 vaccination. ”
Dit stond in de The economist afgelopen week. Kan je zien wat voor angstcircus ze aan het optuigen zijn. Smerig spel wordt er gespeeld. En de boeman is uiteraard …….

Gea van den Brink
Gea van den Brink
3 jaren geleden

Triest. Wat brengen herfst en winter ons? Nog maar even niet aan denken, maar ik vrees veel begrafenissen en crematie’s te krijgen.
De gedachte alleen al………

Edward
Edward
3 jaren geleden

Dus geinjecteerde vakantiegangers zorgen voor deze enorme toename van “besmettingen” en de niet-geinjecteerde (verstandige) thuisblijvers krijgen de schuld.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Mensen die nu nog twijfelen kunnen zich nog op tijd redden om dus zeker geen spuit te nemen.

Judith
Judith
3 jaren geleden

Laten we dit artikel nou eens naar Jort kelder sturen!!

Judy
Judy
3 jaren geleden

@Thamara, heb je een bron m.b.t. neusvaccinatie? Dan zou ik graag een link zien. B.v.d. Judy

Alena
Alena
3 jaren geleden

Volgens mij weet ik nog wel dat president Trump uitgelachen werd voor het suggereren dat we bleek zouden moeten injecteren…dat zou toch iedereen aan het denken moeten zetten! Was dat een hint? Grafeenoxide gebruiken als antibacterieel middel?

https://www.rivm.nl/nanotechnologie/medische-toepassingen/nieuw-antibioticum-van-grafeenoxide-kan-antibioticaresistentie-voorkomen

Maar wat doet dat grafeenoxide voor de goede bacteriën in je lijf!!!!!

Pieter
Pieter
3 jaren geleden

Het is vrij simpel: Na het SARS laagseizoen zal blijken dat de prikjes minimaal niet helpen. Maaaar dat wordt dan toegeschreven aan nieuwe mutanten en aan de niet gevaccineerde mens die hiervoor gezorgd heeft: Dat wordt het narratief.
.
Vervolgens lopen de ziekenhuizen weer vol, zoals ieder jaar sinds de ingezette kaalslag in 2013 en het aantal positieve testen rijst weer de pan uit.
En dat is het perfecte moment voor een nieuwe lockdown, ook vrij simpel:

– Alleen nog het huis uit met een geldige QR code of met een afspraak voor de teststraat. Ook bij alle bedrijven zal verplicht een QR code gescand moeten worden
voor binnenkomst.
– Het merendeel van Nederland zal er weer gewoon gelaten in meegaan want niemand weet wat eraan te doen.

Fijne zomer nog!

Marco "
Marco "
3 jaren geleden

Terwijl wij dit lezen , en denken : het gevaar is duidelijk ! ; zal er morgen +komende weken ? gewoon doorgeprikt worden .

De ongevaccineerden moeten sterk in hun schoenen blijven staan : want er is echt wel druk vanuit werkomgeving en de gevaccineerde meerderheid !

( zijn er ondertussen uit mijn omgeving al te veel overstag gegaan / was dan veelal wegens reisgemak : maar dat , dragen ze ook weer uit )

Petrus
Petrus
3 jaren geleden

Als er aan je gevraagd wordt; ben je al geprikt/gevaccineerd; geef je als antwoord met de vraag; ben je al gesteriliseerd?

mikkie
mikkie
3 jaren geleden

Ik blijk door shedden tóch Astra Zenica in mijn lijf te hebben, Gemeten door biophotonentherapie. En nee, geen winstbejag want deze therapeut kan de AZ NIET uit mijn lijf halen. Ze heeft het toevallig gemeten toen ik bij haar wat liet ontstoren ivm allergie. Ik heb geen prik gehad en niet geknuffeld of gezoend.

Afwachten dus, wat er met mij gaat gebeuren. Ik heb er geen stress van.

Wel wil ik iedereen nog waarschuwen voor het eten van NIET BIOLOGISCH VOEDSEL.
Wij wonen midden in een landbouwgebied. Meestal aardappels of graan..dit jaar suikerbieten. Elke week..of voor én na een regenbui…
Je wilt niet geloven hoe vaak die velden gesproeid worden. Herbiciden en pesticiden.
Volksziekte nr 1 in wording is PARKINSON.
En volgens neurologen komt dat van: HERBICIDEN EN PESTICIDEN.
Kanker wisten we natuurlijk al.
Dat de goedkoopste supermarkt van Nederland elk jaar weer geprezen wordt om zijn fantastische groente en fruit….nou, dat is dan duidelijk. En laat mij dan maar een iets minder mooi bietje of banaantje bij de eko halen waar NIKS op zit.
Mócht je corona overleven, let dan vooral ook op je voedsel.

Petrus
Petrus
3 jaren geleden

Je hoeft niemand antwoord te geven op de vraag; ben je gevaccineerd; medisch geheim!

Kees v Ham
Kees v Ham
3 jaren geleden

Het volk begint een beetje wakker te worden

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
3 jaren geleden

Leuk die “besmettingen” die gevonden worden met een totaal ongeschikte en verkeerd gebruikte pcr test. Vanaf februari vorig jaar wordt die test gebruikt en worden totaal gezonde mensen aangemerkt als “besmet”. Meteen hadden alarmbellen moeten gaan rinkelen en de vraag gesteld: kan dit, klopt dit wel? Mensen zijn niet ziek maar een compleet nieuwe nooit voor dit doel gebruikte test zegt dat mensen die niks mankeren toch ziek zijn. Hmmmmm zou die test wel kloppen? Deze hele idioterie bestaat niet zonder die pcr test. Mensen schijnen dat massaal niet te snappen. Ze gebruiken deze test omdat de uitslag ervan zo makkelijk te manipuleren is, dat is de enige reden. Er is nooit ook maar enig “virus” geweest in dit hele nare sprookje. Mensen zijn massaal dom.

Anoniem
Anoniem
3 jaren geleden

Interessante cijfers!
Goed dat u dit hier puliceert.

Tot nu toe was bij coronavaccins het zo dat na een tijd als er een mutatie komt de vaccinatie heel negatief uitpakt.
Waarom zou dat nu anders zijn?
Vanwege deze nare en dodelijke effecten zijn mRna corona vaccins nog nooit door de dierproeven gekomen.

Waar bijven de kranten, talkshows, radio, etc die die ruimte geven voor een ander geluid dan een minister die nooit verder kwam dan basisschoolleraar, Jonge heet en het verschil niet kent tussen een frikandel en een vaccin (notabene een experimenteel vaccin).

Naam geluk
Naam geluk
3 jaren geleden

Eigenlijk zijn er nu drie grote rampen in Nederland:
-Coronabeleid Nederland
-Oversproming Limburg
-Aardbevingsschade Groningen

Naam geluk
Naam geluk
3 jaren geleden

En er is nog een grote ramp en dat is hoe de overheid met de boeren omgaat.

salvar
salvar
3 jaren geleden

jort, gelezen sukkel dus geen bed voor gevaccineerden.
blijf het tenminste leeg.

Peter
Peter
3 jaren geleden

Precies wat Dr. Robert Malone ook constateert.

Joost
Joost
3 jaren geleden

Daarom is er ook een deltavariant. Daar overlijden de mensen aan. Dus deltaprik! Daarna epsylonvariant ertc.

Guy
Guy
3 jaren geleden

Vindt het jammer dat de meest mensen dit niet lezen,en politiekers en producenten direkt geloven.We weten niet veel over dit vaccin,een ding is zeker,dat het een expiriment is.Dat dit gevaarlijk en dodelijk kan zijn,ben ik van overtuigd.

888
888
3 jaren geleden

de gevaccineerde hebben geen corona!!! maar zijn voor altijd beschadigt, vergiftigt dus!! dus zij die dood zijn gegaan zijn niet gestorven met of aan corona maar door het zogenaamde vaccin, ik reken iedereen aan die de spuit zetten in gezonden mensen plus tieners en kinderen, The Devil Is On The Loose

Back to top button
75
0
We lezen graag je reactie!x