De Amerikaanse president Barack Obama weet zich langzamerhand te bevrijden van zijn adviseurs en onderneemt de nodige stappen om de wereldelite achter slot en grendel te zetten.
De golf van beschuldigingen over hem heeft als doel de mensen te misleiden. Ex-Navy Seal Bill Wood en Eva Moore gaan in op de massa-arrestatie van de elite.
Verder wordt onder meer gesproken over het opzettelijk verspreiden van misinformatie, het uitblijven van false-flag aanslagen en grote (natuur)rampen en de steeds verder slinkende macht van de oude garde en haar corporaties.
Beluister ook de informatieve podcasts van 3 mei en 6 mei waarin Bill Wood en Drake Bailey te horen zijn met de laatste updates over de vorderingen die zijn gemaakt met betrekking tot de voorbereidingen op de aanstaande massa-arrestatie van de oude garde. Er wordt onder andere ingegaan op NESARA. Deze wet is naar verluidt geheel hergeconstrueerd en het wachten is op het moment dat deze betere versie kan worden ingevoerd.
Bron: Kauilapele.wordpress.com
Gerelateerd:
- Ex-Navy Seal over toekomst kijken, Ascentie, 2012 en Area 51 (interview)
- Obama ondertekent wet die massa-arrestatie van oude garde mogelijk maakt
- ‘Massale arrestatie banksters en politieke elite aanstaande’
- Freedomizerradio: Arrestaties oude garde, NESARA en meer






‘Er is gelogen’: Franse chirurg zet vraagtekens bij COVID-vaccins en waarschuwt voor turbo-kankers
De onderschatte gezondheidsvoordelen van (medicinale) cannabis
Artsen die off-label coronamedicatie voorschrijven, worden behandeld als criminelen en krijgen hoge boetes
‘UFO’ haalt energie uit bliksemschicht. Dit opzienbarende filmpje is zojuist viraal gegaan
‘Wonder’: Australische vrouw verslaat kanker met cannabisolie
“Beelden tether-experiment NASA bewijzen dat buitenaardsen bestaan”
Op vakantie met de Elektrische Auto
Veel te veel kinderen krijgen ten onrechte een label: “Artsen probeerden ons in allerlei hokjes te duwen”
Onderzoekers: DNA bewijst dat Bigfoot echt is