
IS-leider Abu Bakr al-Baghdadi, die volgens de Amerikaanse president Donald Trump is gedood, was een Amerikaanse of Israëlische agent. Dat zegt een Amerikaanse onderzoeker.
Trump kondigde zondag aan dat Baghdadi om het leven was gekomen bij een Amerikaanse aanval in het noordwesten van Syrië.
De aankondiging en de foto’s die hierna volgden, waren nep, stelt schrijver en journalist Kevin Barrett.
Stukje stand-upcomedy
“De aankondiging van het overlijden van Baghdadi stond bol van de hilarische uitspraken,” zei hij in een interview met Press TV.
“Het was een stukje stand-upcomedy, bedoeld om de Amerikanen te vermaken en een bevredigend gevoel te geven,” vervolgde hij.
In werkelijkheid is Baghdadi een Amerikaanse of Israëlische agent, merkte Barrett op.
Osama bin Laden
In sommige verslagen wordt gesteld dat zijn rol werd gespeeld door een Israëlisch individu, aldus de journalist.
Hij trok een parallel met de dood van voormalig Al Qaida-leider Osama bin Laden.
“Ook nu weer zouden de stoffelijke resten in de zee zijn gedumpt,” klonk het.
Nep-gebeurtenissen
Beide sterfgevallen zijn volgens hem in scène gezet.
“De mensen die betrokken zijn bij dit soort nep-gebeurtenissen lijken niet eens moeite te doen om geloofwaardig over te komen,” zei Barrett.
[PressTV]
Maak je los van hun wereld.
Episode 366 – Something Big Has Happened!
https://www.corbettreport.com/baghdadi/
&
En Jason Bermas, een van de makers van de eerste internet blockbusters Loose Change
We Got Him! Again And Again And Again And Again!
https://youtu.be/SIyijd8hWKk
Bonus:
EXCLUSIVE…9/11 Debate: Loose Change Filmmakers vs. Popular Mechanics Editors of “Debunking 9/11 Myths”
https://www.democracynow.org/2006/9/11/exclusive_9_11_debate_loose_change
Hoe nepper tegenwoordig hoe geloofwaardiger het schijnbaar overkomt bij de bevolking. Het volk kun je van alles wijsmaken en is het kritische denkvermogen gereduceerd tot bijna nul en hoe groter de leugen, hoe gekker het volk.
Voorbeeld: ECB voorkeurskandidaat en grote kanshebber en kundig man Jens Weidmann werd uit het niets door dark horse Christine Lagarde zonder pardon aan de kant geschoven, het ‘satanswijf’ wat uiteindelijk zomaar onverwacht kwam en niemand, maar dan ook niemand stelde hierover één kritische vraag. Zo’n belangrijke en alles omvattende positie als EU centralebank president en daar wordt niet één kritische vraag over gesteld? Daaraan is meer dan duidelijk af te lezen hoe machtig de Rothschilds zijn. Lagarde is een Rothschild puppet! En het volk en zelfs hooggeplaatsten zwijgen als het graf. Van de hooggeplaatsten kan ik mij voorstellen,want kritiek op niveau richting Rothschild puppet zal worden beloond met einde carrière of een ongeneeslijke ziekte, de dood.
Google Rothschild Lagarde, beelden spreken boekdelen.
De gang van zaken.
7 heli’s laden wat grondtroepen bij het huis uit. Deze roepen de bewoners op om zich over te geven en naar buiten te komen. Sommige doen dat maar anderen beginnen te schieten waarop de heli’s de woning met direkte ongeving restloos aan de grond gelijk maken. De hoofdbewoner vlucht met 2 kinderen in ondergrondse tunnel in waar hij zich met de kinderen opblaast in duizenden stukjes. De tunnel stort door de explosie in maar honden kunnen wel door de puin heen en vinden daar de stukjes van de hoofdbewoner en ruiken er aan dat dat stukjes van Baghdadi zijn. De militairen gaan driftig aan het graven en verzamelen wat resten met een onderbroek die in de heli’s worden geladen om ze boven zee eruit te gooien om de haaien te voeren om dan na hun heldendaad vrolijk naar huis te gaan feestvieren