Derrick Broze doet in de Amerikaanse stad Houston een gooi naar het burgemeesterschap. Zijn politieke campagne is op zijn minst opmerkelijk te noemen.
Hij heeft de aanval geopend op de lokale overheid en media, die hij corrupt en vooringenomen noemt.
Volgens Broze worden ze gecontroleerd en aangestuurd door de georganiseerde misdaad.
5G
Onlangs sprak hij samen met andere burgemeesterskandidaten op een bijeenkomst in een kerk in Houston.
Broze sprak over diverse onderwerpen, waaronder de uitrol van 5G, legalisering van drugs en militarisering.
Georganiseerde misdaad
Hij legde ook uit hoe de politiek werkelijk in elkaar steekt in Houston (en in de rest van de Verenigde Staten en de wereld).
“Als je goed naar deze verkiezingen kijkt, als je kijkt naar de manier waarop deze stad wordt gerund en hoe de media deze verkiezingen controleren door je te doen geloven dat er slechts vier kandidaten meedoen, moet je uiteindelijk erkennen dat de lokale overheid en de media van onder tot boven worden gerund door de georganiseerde misdaad,” zei hij.
Er komen steeds meer politici die zich verzetten tegen het huidige corrupte systeem.
Regimeverandering-oorlogen
Zo is het Amerikaanse congreslid Tulsi Gabbard één van de kandidaten voor de Democratische nominatie voor president.
Zij hekelde al een paar keer de regimeverandering-oorlogen waar de Verenigde Staten telkens in verwikkeld raken, in Irak, maar ook in Syrië.
Veel te gemakkelijk
Gabbard vindt dat de VS hun militairen veel te gemakkelijk naar landen sturen waar ze niets te zoeken hebben, om te vechten in conflicten waar het land geen belang bij heeft.
Ook weigert ze de Syrische president Assad te veroordelen. In 2017 ontmoette ze hem zelfs.
[CE]
Ik dacht eerst dat het over Nederland ging.
Ja over Zweedse inmenging in de Nederlandse politiek of zoiets.
Dat is Wicca van Ontgenderen, de heks van de regering.
Het is een wereldwijd fenomeen, te veel politiek & media worden worden aangestuurd door de georganiseerde misdaad, de maffia en die spelballen zijn van de schaduwregering, de cabal/illuminati-rijkste der Aarde en met hun groeiende vele en vele triljoenen dollars/euros exploiteurs zijn van o.a. beestachtige -[atoom o.a.]wapenindustrie en -[kinder]porno-industrie. Controleurs en onderdrukkers o.a. zijn van een in hun gevangenis-matrix-systeem genomen mensheid die wel ‘bevrijd’ kunnen worden, maar daarvoor zelf tot heden toe – doordat ze voorkeur geven om te blijven slapen[ verkeerde ‘mindset’ ] -, daar dus zelf nog niet voor kiezen.
ff…. MAFIA!
we gaan naar massa-aanhoudingen van die moorddadige schurken.
iedereen weet stilaan dat er op massale wijze gegijzeld en gemoord is door deze gangsterbendes.
Zoals het al oude gezegde gaat:
De roverheid duld geen concurrentie.
Een beter beeld van de werkelijkheid kun je niet krijgen van een insider die zijn geweten niet in de koelkast kon zetten.
Hij had niets door toen hem dit in het begin verteld werd dat dit vereist was.
Schokkend interview van een Nederlander die de waarheid blootgeeft.
Ronald Bernard De wereld van het grote geld onthullingen van een insider Deel 1
https://www.youtube.com/watch?v=jT8Wr5hlyyI
De werkelijke macht: onthullingen door insider Ronald Bernard-deel 2
https://www.youtube.com/watch?v=QQ8BjUTErxs
Stuur door naar onwetende die denken dat de overheden het goed met ons voorhebben.
Is niet de ver van mijn bed show. Een aantal jaren geleden stond in het Nederlandse nieuws
dat men vreesde dat criminelen zich in de gemeenteraad inmengen en de politiek.
Dit is inmiddels al werkelijkheid. Screening of wat voor test ook is een lachertje om in de
politiek te komen. Een bak geld, goede praatjes en kontakten doet wonderen.
Even terug in de tijd. Opeens als een donderslag bij heldere hemel war er ISIS of IS genoemd. Volledig in elkaar geknutseld door Westerse geheime diensten dat is (voor mij) duidelijk.
Ik denk wel dat veel gefrustreerde en ontspoorde moslim(jongeren) uit Europa heel makkelijk voor een achterlijk ideologische kalifaat waren en zijn te spannen. En nu allemaal aan het janken het maffe tuig en te dom om te beseffen dat zij onderdeel zijn van praktijken uit The Usa en Europa.
Allemaal onderdeel van de AL.
dat zie ik ook zo