
Eerder dit jaar vloog premier Rutte met koning Willem-Alexander in een privéjet naar de geheimzinnige Bilderbergconferentie in Zwitserland.
Hij moest hiervoor zo’n 14.000 euro overmaken op de rekening van het koninklijk huis.
Wat er in totaal is betaald voor de vlucht van Amsterdam naar Genève wil een woordvoerder van het ministerie van Algemene Zaken niet zeggen.
Niet gespecificeerd
Wel is bekend dat de privéjet is gehuurd door de Dienst Koninklijk Huis, die jaarlijks bijna 300.000 euro te besteden heeft voor de huur van privéjets.
Hoe dit geld precies wordt uitgegeven, hoeft volgens een woordvoerder van Rutte ‘niet gespecificeerd te worden’.
Rutte en Willem-Alexander hebben nog overwogen om een lijnvliegtuig te nemen, maar uiteindelijk is in verband met ‘tijdsbeslag en veiligheid’ gekozen voor een privéjet.
Geen mededelingen
Ook is niet duidelijk hoeveel mensen er in totaal meevlogen.
De Rijksvoorlichtingsdienst laat weten dat ‘over de entourage van de koning geen mededelingen worden gedaan’.
Het bedrijf Fliteline, waar de privéjet is gehuurd, houdt de kaken stijf op elkaar.
Drie nachten
De premier verbleef in totaal drie nachten in het Fairmont Le Montreux Palace-hotel, waar de Bilderbergconferentie werd gehouden.
Kosten: bijna 2000 euro.
Rutte vloog daarnaast in juli voor 24.000 euro met een jet van Fliteline naar Parijs voor de Franse nationale feestdag.
[RTL Z]
Nazi ISR-SA Bilderberg, koninguizen en politici. Op multicultureel en Neo-EU-Nederlands niveau uit te drukken: als kanker voor de autochtone bevolking.
Deze mensen en satanische clubs zijn de grootste bedreiging in de geschiedenis sinds de rechtoplopende onbehaarde aap zijn intrede deed.
Heel verdrietig en jammer dat deze mensen gespaard blijven in het grote lijden wat ogenschijnlijk alleen is weggelegd voor kinderen en vredige mensen. Waarom dan geen immens grote ruimtesteen als wereldwijde entlösung van het illuminati probleem, een ingegreep door de giddelijke kosmos? Dit ras compleet uitrotten daaraan zal niets verloren zijn en zal nergens gemist worden.
Bilderberg member Beatrix is trouwens geboren onder het teken Waterman, zijn geen slechte mensen, maar wel onverbiddelijk, gevoelloos en keihard tot aan het graf in hun beslissingen en gaan als het moet over lijken, omdat ze het besef missen, het empathisch vermogen om werkelijk te voelen. Ze zijn daarbij ook keihard voor zichzelf in het nemen.
daar gaat hij weer, de doofpot of de onderste steen.
zo en nu zo meteen allemaal stemmen op de SGP zal ze leren al is het maar voor 4 jaar.
Rutte is ook zo’n van vele voorbeelden van geen gezonde geest, los van de psychopatische trekken kampt ook hij met het aangaan van een geestelijk degelijk en rijk leven.Deze mensen dicteren en controleren voor hun meesters het volk waarover zij hun macht spreiden, maar hebben zelf een weggegooid en nietszeggend leven. Aan het eind van hun leven hebben dergelijke mensen niets anders gedaan dan een slijmspoor van destructie achtergelaten en hebben zij niet alleen het leven van anderen verwoest of onmogelijk gemaakt, maar ook zichzelf opgeofferd in een ernmalige waardevol, maar uiteindelijk ook een waardeloos leven erop nagehouden, zonder oprechte liefde en menslievendheid te hebben gekend en geleefd in absolute duiternis als verteerde zielen zullen aan het eind te laat zijn om ook maar iets nog recht te kunnen zetten. Wat een verkwanseld en vergooit leven.
Het verrotte leven van ogenschijnlijk ‘belangrijke’ mensen.
En dat zijn juist weer de politici die zeggen dat wij dan maar minder moeten gaan vliegen voor onze vakantiebestemming. De hypocrisie ten top.