Mens en Dier

Huisarts in open brief aan alle politieagenten: ‘Wilt u nog meewerken aan geweld tegen de eigen bevolking?’

Help door deze informatie met kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Premier Rutte noemde de onrust afgelopen weekend in onder meer Amsterdam en Eindhoven ‘ontoelaatbaar’ en sprak zelfs van ‘crimineel geweld’. “Elk normaal mens kan hier alleen met afschuw kennis van nemen,” reageerde hij. Een huisarts die zondag op het Museumplein demonstreerde, besloot na deze uitspraken van Rutte in de pen te klimmen.

In een open brief aan de politie van Amsterdam en alle politieagenten in Nederland schrijft huisarts Els van Veen dat ze naar Amsterdam was gekomen om te demonstreren omdat ze zich erg bezorgd maakt over het schenden van onze grondrechten. De aanwezigheid van de vele politieagenten was voor haar intimiderend. “Langs alle randen van het Museumplein stond de ME met knuppels en schilden. Ik ben huilend naar hen toegelopen en vroeg waarom ze onschuldige burgers aanvielen. Ik kreeg geen antwoord, de agenten leken wel robots,” schrijft ze.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Ze had ook vernomen dat de politie Romeo’s inzet om geweld uit te lokken. “Ik heb daar inmiddels veel filmpjes van gezien. Ik ben verbijsterd dat dit gebeurt in Nederland. Ik ben bezorgd en bang,” aldus Van Veen.

De overheid en media houden elkaar in mijn beleving in een verstikkende greep

Volgens de kranten waren er alleen ‘wappies’ en ‘relschoppers’. “Dat is niet waar,” benadrukt de huisarts. “Er waren overwegend bezorgde mensen, van alle leeftijden. Ik heb musici gesproken en andere artsen.”

“De premier noemde mensen zoals wij crimineel. Maar ik zie dat anders. Sinds 17 januari ben ik mijn vertrouwen in een rechtsstaat verloren. Als ik een politiewagen zie, word ik bang. Ik durf geen aangifte te doen, want dan weet de politie mijn adres. Mijn indruk is dat de regering de politie aanzet tot geweld. Ik ben ervan overtuigd dat veel agenten zich hier niet goed bij voelen.”

Ze verwijst die agenten naar de buitenparlementaire onderzoekscommissie corona, die hier te vinden is. “Het parlement functioneert niet meer,” klaagt Van Veen. “Zij heeft zich buitenspel gezet met de coronawet. Deze ‘afgetreden’ regering heeft nu bijna alle macht. De overheid en media houden elkaar in mijn beleving in een verstikkende greep. De werkelijkheid wordt opgeofferd aan het narratief, dat wij ‘samen moeten strijden tegen een virus’. In mijn ogen maakt de overheid samen met de media dit land kapot. Wij zijn bang voor elkaar gemaakt. Groepen mensen zijn tegen elkaar opgezet.”

Spiegel

De huisarts roept de politie van Amsterdam en de landelijke politie op te stoppen met het gebruiken van geweld tegen burgers. “Wij hebben het recht om onze mening kenbaar te maken. Wij hebben het recht om te demonstreren. U hebt de plicht om ons te beschermen in plaats van ons aan te vallen. Ik vraag u in de spiegel te kijken en uzelf af te vragen of u nog wel mee wilt werken aan geweld tegen de eigen bevolking.”

Van Veen krijgt veel lovende reacties. “Mooie, krachtige open brief van mijn oud-huisarts. Ik deel haar mening volledig,” twittert Annelies. Journaliste Fiona Zwart schrijft: “Deze brief zegt alles. Deze huisarts was zelf op het Museumplein en zag het politiegeweld. Ondanks de censuur die steeds erger wordt, geven social media nog steeds de mogelijkheid om dit soort brieven de wereld in te sturen. Zodat niemand later kan zeggen: ‘Ik wist het niet’.”

Interessant

Vind je deze informatie interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 147 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

116 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
wolfje168
wolfje168
5 jaren geleden

Men wil zelfs politie uit naburige EU landen gaan inzetten in Nederland las ik op een populaire propaganda site. Benieuwd wat het volk van die landen daarvan vindt.

Akkafietje
Akkafietje
5 jaren geleden

Het kan nu toch niet lang meer duren voor deze corrupte regering tot zelf besef komt

Ouwe man
Ouwe man
5 jaren geleden

Respect

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
5 jaren geleden

Bravo, Els van der Veen.
Toch zal rutte zich er vanaf willen maken met iets als: Ik was niet goed geïnformeerd

Snappie
Snappie
5 jaren geleden

Uiteraard waren er heel hardwerkende normale burgers in Amsterdam, daar wordt snel aan voorbijgegaan helaas.

Echter de rellen die je nu ziet in de grote steden is het resultaat van 20 jaar lang onbeperkte massa immigratie. Dat schorem komen we nooit meer vanaf.

johan
johan
5 jaren geleden

Goed verwoordt! Het gevoel dat bij veel mensen momenteel speelt en vrienden/familie verdeelt.

OptimaForma
OptimaForma
5 jaren geleden

Wacht maar tot de gevaccineerden komen met joelende beelden vanaf pinkpop en de ongevaccineerden nog steeds anderhalve meter afstand moeten houden met een muilkorf op. Ook al werk je al een jaar in de frontlinie en heb je meer antistoffen dan iemand met 8 vaccinaties, jij doet niet meer mee. En het geweld wat daarbij gepaard gaat, is nog veel heftiger dan wat we nu zien. Van beide kanten

Nuchter blijven
Nuchter blijven
5 jaren geleden

Ja, dat zeggen ze vaak, ik wist het niet of daar weet ik niets van of ik volg alleen bevelen. Maar hele volkeren zijn met die woorden in diverse oorlogen “gezuiverd”, om het maar even netjes te houden.

Stay Positive
Stay Positive
5 jaren geleden

Rutte: Crimineel geweld. Nee dat hele plan waar die NSB’er (the reset) is niet zo crimineel. Die reset is niks anders dan vrede.

Die vent is compleet de weg kwijt. Al was ie dat al lang want wie geeft nou het nationale op voor een global ziek sekte clubje.

Gert
Gert
5 jaren geleden

Uiteraard zijn er natuurlijk veel meer mensen van diverse pluimage aanwezig op z’on demonstratie, echter framed de media en de overheid dat het enkel en alleen wappies, tuig, randdebielen zijn, zodat de overgrote menigte koest gehouden kan worden.

Meneer Rutte is niks beter dan Nicolae Ceaucesceau in zijn gloriejaren!

robroyofireland
robroyofireland
5 jaren geleden

Ik ag de belden ook nota bene van en lokale omroep waarop te zien: een jongen staat met armen wijd op enkel meters voor het waterkanon.Ineens komt er vanaf de zijkant een groep grote mannen die hem met volle kracht met een paar man met volle kracht omver rammen en op de grond met man of 5 een pak rammel geven .Om hen heen nog een aantal Romeos/agenten die klaar staan met de lange lat directe omstanders (die er niet waren) klappen te geven. Daarna zie je dat hij aan armen benen, nek op bijzonder gewelddadige wijze word afgevoerd .Werkelijk .wat deed deze jongen dat hij zo neergeramd moest worden dat dit inmiddels van Romeos bekende maar vooral laffe gedrag rechtvaardigde .De manier van werken van Romeos is heel herkenbaar ,nooit alleen maar in sluiperige groepjes van 5 man en meer vanuit de politiebusjes .Dat zijn hun terugkeer basis en ook die beelden zijn inmidddels voldoende te vinden .Langs de randen zoekende naar situaties en slachtoffers om er vooral gewelddadige beelden mee te scheppen .De fout die ze maken is de herkenbaarheid. postuur, gedrag ,kleding .Kijk naar de fimpjes en je pikt ze er uit .Het huidige van regeringswege gestuurde gedrag van politie bij demonstraties heeft niets anders dan bevorderen van geweld en algehele intimidatie tot doel Men wil niet dat wij demonstreren tegen de op handen zijnde plannen De intimidatie schoffering van ooit vrije mensen is schokkend en helaas zien we dezelfde beelden ook uit omliggende landen zoals Frankrijk maar ook Canada .De beeldvorming word nog ens extra negatief bewerkt door de MSM de collaborerende macht in deze ,censuur op internet een belangrijk onderdeel de ander kant van het verhaal geen kans te geven zich te laten horen. Welcome to the new world order…..

Het ook
Het ook
5 jaren geleden

I ik staachter de huisarts want zo zie ik

Paca
Paca
5 jaren geleden

goed gezegd en dank voor de moed. tegenwoordig moet je moed hebben om kritiek te hebben op de regering. dat media en regering zich tegen ons hebben gekeerd is al lang duidelijk en dat we onder een totalitair bewind leven ook. de vraag is waarom.

Stephan
Stephan
5 jaren geleden

Ijzersterke brief. Ik ben alleen van dat het niet helpt. Het establishment staat zo ver van haar bevolking af dat ze daarvoor blind is geworden. Deze elite straalt de arrogantie die ze hebben van top tot teen uit. Walgelijk personen zijn het. Els, héél veel mensen staan achter jou. De peilingen kloppen voor geen ene meter maar is onderdeel van de staatspropaganda.

Ron Helderman
Ron Helderman
5 jaren geleden

Dit is al jaren aan de gang hier in Nederland

Edward
Edward
5 jaren geleden

Het zijn wetsdienaren en die staan aan de kant van de wet en doen wat opgedragen wordt (gehersenspoeld) en krijgen daarbij geweldsinstructies en opdracht tot geweldsuitlokking. Uw woede moet zich richten op burgemeesters, kabinet en parlement die 100% verantwoordelijk zijn.

Geert
Geert
5 jaren geleden

Zeer goede weergave van de feiten zoals ik het afgelopen zondag ook beleefd heb in Eindhoven! Even buiten het centrum heb ik waargenomen dat de hooligans van de politie werden geinstrueerd onder overhandiging van een kaartje; daarna wegrijdend in hun onopvallende kleine auto’s. Mensen blijf komen als je nog wat geeft om je vrijheid, welke je als geboorterecht hebt mogen ontvangen!

Christina
Christina
5 jaren geleden

Dit is het nu juist: het ontstaan van die rellen is te danken aan het politiegeweld op onschuldige burgers.

Max
Max
5 jaren geleden

Wat nou als alle nederlanders om 21:00 op de stoep voor zijn of haar woning gaat staan, als protest tegen de avondklok. Zonder geweld! Een peuk roken, iets drinken of iets anders doen. Wat kunnen ze daar tegen doen? Niks. 17 miljoen mensen oppakken of een boete geven?

Een bezorgde burger
Een bezorgde burger
5 jaren geleden

Het lijkt me er meer op dat 2 gebeurtenissen met elkaar overlapt worden. Amsterdam en Eindhoven waren zondag een ander beeld dan wat de dagen daarna is ontstaan. De verslaggeving van die 2 demo’s die ontaarden in chaos ( omdat demonstranten zich deze keer niet zomaar lieten overbluffen door politie machtsvertoon en geweld) had een aanzuigende werking in een later stadium op straatjongeren. Die groep jongeren, en de rellen met plunderingen later op de avond en de avonden daarna, bestond uit andere samenstelling dan diegene die in 1ste instantie betrokken waren bij de ontstane chaos in Eindhoven en Amsterdam.

Anti-Rutte
Anti-Rutte
5 jaren geleden

Rutte hoort levenslang achter de tralies,hoeveel doden mag je op je geweten hebben voor er ingegrepen wordt.

ProAsfalt
ProAsfalt
5 jaren geleden

Kennelijk genieten agenten ervan want het schijnt dat een behoorlijk aantal agenten rond de 25% ervan geniet om erop te mogen slaan.

Anti-Rutte
Anti-Rutte
5 jaren geleden

Ze liegen alleen maar,hier in enschede zouden ze het ziekenhuis hebben aangevallen als je de nos moet geloven,er was een arts die meteen zei dat dat niet is gebeurd en 10 minuten laten was dat filmpje ook verdwenen,alleen maar leugens vanuit de overheid.

t de v
t de v
5 jaren geleden

Het is niet voor het eerst ,dat er geweld gebruikt word door politie en marechusee .In de vorige eeuw werd daar al gebruik van gemaakt tegen de bevolking Het aardjesjeappel oproer de paling oproer oproer van de bouakkers tegen de bonden en telefaag de oproer rond de kroning Dus RUTTE als geschiedenisleraar hoefde niet lang na te denken de geschiedenis herhaald zich .Ook toen heerste er onvrede omtrend het gevoerde beleid van de overheid En nu me een vrijmetselaar die netjes de opdrachten uivoerd wat hem met zijn arrogantie en elitaire houding juist als uitvoerder zo geschikt maakt .Hij is een gevoelloos werktuig ,die de opdracht heeft ons alles af te pakken en monddood te maken ,wij moeten dt niet laten gebeuren ,sta op men heeft in het verleden niet voor niets gestreden ,Zij deden het nu wij voor het te laat is

Kees
Kees
5 jaren geleden

Kan deze hypocriet dan ook al die Marokkaanse straat kakkerlakjes en die Bossche white trash figuren op het matje roepen die zonder enige reden winkels en andere bezittingen van onschuldigen slopen? Neuh…denk het niet,,.

Deppie
Deppie
5 jaren geleden

Vraag me af of de inzet van politie uit een ander land grondwettelijk kan.

Peter
Peter
5 jaren geleden

Nou, schoenmaker hou je bij je leest!!

Heb je de afgelopen dagen niet het nieuws gevolgd.?
Ondernemers die hun zaak geplunderd en gesloopt zien worden.
Wat nou, politiegeweld!!!

Sta eens op tegen echt geweld …
Zoals de afgelopen dagen!!
Zegt het niet genoeg dat rechtschapen mensen en groepen voetbalsupporters de politie willen helpen tegen dit geweld?
En dan bij jij geïntimideerd door een agent met knuppel en schild?
Wees blij dat ze er zijn, (deze mensen hebben ook vrouw en kind en doen dit echt niet voor hun lol) ga wat nuttigs doen.

Hans
Hans
5 jaren geleden

Politie helpt bij het omvolken, vandaar hun nsb modus.

Corona-hoax
Corona-hoax
5 jaren geleden

Eens met deze dame!! Geweld tegen winkels en etalages is precies wat ze willen om ook nog eens staat van beleg er tegen aan te gooien. De strijd dient geleverd te worden tegen diegene die de oorzaak zijn van deze ellende. Politiek in Den Haag, burgemeesters, RIVM, OMT en natuurlijk onze ‘vrinden’ in Hilversum. 94news doet dit al in mijn ogen…..

annemarie
annemarie
5 jaren geleden

dappere vrouw. dank u wel. ik vind dat u gelijk hebt. ik ben alleen bang dat de maatregelen harder en harder zullen worden tot de hele bevolking, inclusief de politieagenten zelf, zien wat er aan de hand is.

salvar
salvar
5 jaren geleden

van het hele kleren zootje heb je niets te verwachten , alleen denk en fvd zijn nog de enigste die voet bij stuk houden.
wilders is ook al om want wil een motie indienen voor politie en leger in de straten.
dus wilders laat nu zijn ware aard zien.
dat gaat hem zetels kosten en niet zo weinig ook.
de partij 50plus is een zwaailicht geworden en de christelijke partijen worden weggevaagd hoop ik , ga maar lekker met je bijbeltje spelen.
mijn hoop is om het tij nog te keren dat alle medewerkers in ziekenhuizen en artsen en wij natuurlijk allemaal de straat opgaan.
we moeten de artsen een hart onder de riem steken dan komen er misschien nog veel meer.
ik ben blij dat deze arts het zelf heeft gezien.

Bak
Bak
5 jaren geleden

Politie = landverraders

Hun kinderen zijn de kinderen van verraders

Edward
Edward
5 jaren geleden

Straks in het debat over de rellen zal de volgende stap worden genomen, inzet van militairen tegen de burgers, precies volgens plan Rutte.

Jenne Sr.
Jenne Sr.
5 jaren geleden

De EU is op gezet om de Europese gedachte te vermoorden, geen patriottisme geen nationale gevoelens”” arbeid macht frei “” Merkelstein is de baas, maar het is niet meer terug te draaien dus wen er maar aan !

Chris
Chris
5 jaren geleden

Ok dus ik moet nu lezen dat er allemaal normale mensen zijn die er achter komen dat de rechtstaat anders in elkaar zit als zij denken. Ik lees 1000en negatieve reacties over het coronabeleid maar aan het einde van het liedje zit Nederland na 17 Maart weer met dezelfde kliek opgescheept. Aan deze huisarts zou ik willen zeggen, dit is niet nieuw en nee de politie is niet heilig, zeker de ME niet. Die volgen blindelings orders op van hogerhand en een soort moreel appel in de vorm van ze aanspreken als ze met de knuppel klaarstaan wordt weggelachen door dat soort types. Veel ME-ers kampen ook met PTSS klachten want een hoop figuren bij de ME/AT hebben een militaire achtergrond (met uitzendingen naar b.v Afghanistan). De meest ongevoelige psychopaten worden geselecteerd voor dat soort klussen. Dit is al sinds jaar en dag hetzelfde. Fijn dat die huisarts erachter is hoor dat het allemaal niet werkt hoe het hoort te werken maar wat kopen we hiervoor? Als je iets wil veranderen moet je de bestuurlijke structuur van Nederland (Europa/Globaal) aanpakken. Dan kan je direct het probleem van ME-ers met psychosociale klachten meepikken in dat proces. Ik vind het een hoop gejank. Als je vreedzaam demonstreert en je krijgt klappen dan krijg je klappen. Als die klappen niet proportioneel zijn dan heb je in de huidige situatie gewoon pech. Nee dat is niet goed te praten maar geen rechter zal u gelijk geven. Die zitten namelijk in het systeem ingebakken en rechters beschouwen de politie nu eenmaal als de good guys. Als je niet vreedzaam wilt demonstreren of de huidige tijd ziet als een oorlog dan is het vreemd als je daar onbewapend gaat staan. Conclusie: Als je je recht op demonstreren uitoefent en je krijgt klappen omdat je daar staat dan is daar tenzij je je bewapent niets tegen te doen. Dan moet je je daar ook op instellen dat je klappen krijgt en met builen en bloed het terrein verlaat. M.a.w. stel jezelf er op in dat je niet tegenover mensen staat maar tegen een getrainde bende psychopaten die het gebruik van geweld niet schuwen en het heerlijk vinden. Wil je dat niet ga er dan ook maar niet staan.

Elst
Elst
5 jaren geleden

Helaas mw. v. ,de politie staat net als in de 2e WO aan de verkeerde kant

WegMetDeSchijn
WegMetDeSchijn
5 jaren geleden

Sperrzeit

’s Avonds vanaf uur negen
Begint voor de politie het echte leven
Vanaf dit toch al erg rustige uur
Maken ze u zinloos het leven zuur
Minzaam lachend verdienen zij hun poen
Zonder ook maar ìets wezelijks te doen
Goed gaat het hen allang niet meer
Gewetensvolheid, dat doet zeer
Met hun pakjes aan en al hun speeltjes
En hun zoetfluwelen keeltjes
Je mag niet aan de nazi’s denken
Dat zou hen natuurlijk te veel krenken
Hen beledigen is een strafbaar feit
Zij werken als marionetten van de overheid
Tot vechten zijn ze graag bereid
Maar van jou willen zij niet de geringste strijd
Zoals zij zelf zijn:
Slaafs volgen maar!
Al is zo’n avondklok wel raar
Wie zegt nou dat je op de rustigste tijd van de dag
Niet meer naar buiten mag?
Hoogstens dat het in de resterende tijd drukker wordt
Als het aantal uren wordt gekort
Als de waanzin regeert
En de waarheid wordt genegeerd
Duizenden minder ziekenhuisbedden en ic’s
Het is hun grootste vrees
Dat u dat niet vergeet
Dat u dit van de laatste jaren nog prima weet
Nu het er zo enorm veel minder zijn
Doet dat vanzelfsprekend pijn
Zou dit alles toevallig zijn?
En een test die geen specifiek virus meet
Is dat ook iets wat u vergeet?
Vind u dat niet relevant?
Gebruikt u uw verstand?
Altijd, ook vóór de extreme krimp, lagen nu de bedden vol
Ach, ze hebben de grootste lol
Want u, net als de rest van het land
Steekt voor deze ware kennis de kop in het zand?
Of weet u dat bij een normaal bedden getal
Er geen enkele crisis meer zijn zal?
Geen lockdown, avondklok of verder sluws op rij,
Heel Nederland is dan gewoon weer vrij.

paul dino
paul dino
5 jaren geleden

Denk niet dat je maar ook een klein beetje reactie op dit relaas zal krijgen van de politie of het Rutte Boeven Kabinet.
Bek houden en doorlopen anders……..treist hoor.

Gitika
Gitika
5 jaren geleden

In 1 woord FANTASTISCH !! We dienen op te komen voor onze rechten en meer en meer in ons LICHT te gaan staan, SAMEN.

Bricks
Bricks
5 jaren geleden

Zoveelste brief, komt alleen nooit reactie op. Wat is er nu nodig om de msm de waarheid te laten vertellen!?

C, De Mantre
C, De Mantre
5 jaren geleden

Het is , helaas, helemaal waar wat deze huisarts zegt, en deze moed verdient waardering van mensen. Het is bijna niet meer te hachelen, deze voorgelogen terror tegenover de maatschappij!

Jeroen
Jeroen
5 jaren geleden

Dit is nou exact waarom (ik vind) dat de rellen zich naar de wijken moeten verplaatsen waar de verantwoordelijke politici wonen.
Dán pakken ze de juiste personen.
Winkelier hebben er ook niet om gevraagd…….

Marjanne
Marjanne
5 jaren geleden

Deze huisarts ziet tenminste de ernst in van alle coronamaatregelen. Ik wou dat er nog veel meer artsen en verpleegkundigen zullen naar buiten treden,om de waarheid te vertellen en mee te gaan demonstreren of staken. De regering is er op uit om burgeroorlog te veroorzaken. Niemand gelooft nog in dit corrupte kabinet. Het is meer dan verrot!

Namets
Namets
5 jaren geleden

Aan alle Politie mensen van Nederland!
U maakt zich schuldig aan misdaden tegen eigen bevolking!
U steunt een misdadige corrupte regering!
Als u zo doorgaat met grof geweld op ouderen,gehandicapten en demonstranten die opkomen voor onze vrijheid en rechten die ons afgepakt zijn onder het mom van een gefabriceerde Nep Plandamie.
Wilt u zo graag een Burger Oorlog?
Want die gaat op deze manier echt komen.

Deze gaat ook u familie en vrienden en kinderen treffen.
Als u zo doorgaat met dit schofterige schrikbewind kan u later niet zeggen
Ik wist het niet,ik deed dit in opdracht van onze Corrupte Criminele Pshyopaten.
Dat zeiden de Nazies ook.
ICH HABE ES NICHT GEWUST!
U werkt mee aan een Totalitaire Dictatuur.
Wees slim kies de kant van de bevolking.
Zoniet gaat u gigantish spijt krijgen van uw beslissing.
Want wij bevolking zullen u er aan herinneren wat u gedaan heeft om ons te Onderdrukken en te Tirraniseren.
U bent dan mede verantwoordelijk van misdaden tegen de menselijkheid.
Ik hoop dat u de juiste keuze maakt en weer achter ons gaat staan en niet tegenover ons!!!

t de v
t de v
5 jaren geleden

Wij mogen niets meer ,niet meer naar buiten s,avond,s niet meer op visite geen cafe bezoek geen bioscoop voetbal theater vacantie noem het maar.ALLES ZIJN WIJ KWIJT,en of dat ooit terugkomt wie zal het zeggen MAAR HET ALLER ERGSTE ONZE VRIJHEID HEEFT MEN AFGENOMEN .En indien men die verliest is men alles kwijt .

t de v
t de v
5 jaren geleden

Het is over duidelijk dat RUTTE politiek gewin uit de rellen haalt .Endat het gepaard gaat met geweldadig ingrijpen ,is koren op zijn molen .Het neerslaan door politie en ME geeft RUTTE het beeld de juiste man op de juiste plaats te zijn.En waar wij bij deze zeker van kunnen zijn .Dat het leger van daag of morgen op de straten verschijnen zal . Uiteindelijk heeft men in EUROPA de legers laten oeffenen ,op inzet in de steden indien nodig ,de martial law zo gezegd .En de gluiperige pinnokio maar zeggen indien nodig .Dat indien word bedoeld als het RUTTE politiek uitkomt ,uit eindelijk alles voor een vierde termijn .Het zelfde ziet men aanaande de lockdouwns het steeds benoemen van licht aan het einde van de tunnel ,dt licht komt er alleen indien het RUTTE uitkomt .Zo lang hij het zich kan veroorloven om dat in stand te houden .Het hoort bij het grote reset vandaar .Het maakt hem niet uit dat er zo veel bedrijven verdwijnen zo veel mensen werkeloos en in armoe gestort worden ondernemers failliet gaan er hele gezinnen uiteen vallen .Kinderen een leer achterstand oplopen .Dat laatste helemaal want stel je voor dat komende generaties eens slimmer mochten worden.Dit vooropgezette plan van werelds grootste criminelen waar RUTTE een van de uitvoerders is moet stoppen .Het kan indien wij willen ,men schrok in het buitenland van de opstand tegen de avondklok men verwachte dit niet NEDERLAND waar alles geaccepteerd werd wat de regering besliste .Althans een RUTTE ,hij maakte de dienst uit de rest liep mee en knikte altijd ja en boog .Boog diep voor pinokkio uit angst om uit de kamer of politiek geze te worden .Zelfs nu nog demisionair of niet aankomende verkiezingen of niet geen enkele weerstand van kamer of kabinet .Dit geeft al aan hoe het in maart of later verlopen zal dat later is ook zo iets verkiezingen wanneer het hun uitkomt als alle neuzen de zelfde kant op staan voor wederom vier jaar onderdrukking

G van Peet
G van Peet
5 jaren geleden

Volgens de piraat, YouTube, komt er hier en dasr een antifa vlag tevoorschijn. Dit verklaart een hoop. De vernielers kunnen wel eens antifa zijn, die zich mengt met gewone demonstranten. En we hebben in de vs gezien dat antifa gewoon terreur is.ook onder Biden gaan ze gewoon verder met slopen…
Antifa tot terrorisme verklaren, dan kan het geen verlengstuk van links meer zijn. Kijk maar uit Halsema, kies niet verkeerd!

tootsy
tootsy
5 jaren geleden

het word tijd dat de politie hier afstand van neemt.ze moeten maar kunnen ook massaal weigeren we zijn geen china.

tootsy
tootsy
5 jaren geleden

geweldig

Ehm
Ehm
5 jaren geleden

Wie zegt dat de agenten, die bij de demonstraties ingezet worden, Nederlanders zijn? Volgens mij verstaan ze geen NL. Er is geen enkele agent die reageert buiten de standaard woorden!?

Back to top button
116
0
We lezen graag je reactie!x