In Friesland verschijnen de eerste prikbussen bij scholen om leerlingen en medewerkers te vaccineren tegen corona. Bij ROC Friese Poort in Drachten werd maandag gedemonstreerd tegen de komst van de prikbus.
Drie vrouwen hielden op de campus een spandoek omhoog met daarop de tekst ‘Rutte, blijf met je poten van onze kinderen af’. Ook gingen een advocaat en een arts het schoolgebouw binnen, waar op dat moment een voorlichting over de vaccinatie gaande was. Volgens de Leeuwarder Courant gaat het om advocaat Arno van Kessel en huisarts Elke de Klerk van Artsen voor Waarheid. De school zegt aangifte te hebben gedaan.
Van Kessel bezorgde ook het mobiele prikteam van de GGD in Opeinde een harde landing. Hij vroeg het team of ze ‘wel eens van de Neurenbergcode hebben gehoord’. De meeste mensen liepen weg of reageerden niet, waarna de advocaat zei: “Jullie hebben nooit van de Neurenbergcode gehoord? Jullie plegen waarschijnlijk ernstige misdrijven.”
Kijk! Zo moet dat dus kennelijk!
Mooi werk!ADVOCAAT ARNO KESSEL CONFRONTEERT GGD BIJ DE PRIKBUShttps://t.co/mahdZSGT2k pic.twitter.com/AyHr5Wm1iZ
— Wim (@Wim04789402) August 30, 2021
Wat moeten we hier nou mee?
Een vrouw reageerde: “Deze discussie ga ik hier zeker niet aan.” Van Kessel vroeg het prikteam vervolgens of zij de bijsluiters van de vaccins ook laten zien aan mensen. De vrouw: “Wat moeten we hier nou mee?”
“U moet mensen wel informeren over hetgeen u gaat inspuiten. Doet u dat als arts?” vroeg de advocaat aan de dienstdoende arts. Die antwoordde nors: “Ze zijn geïnformeerd.” Van Kessel vroeg hem: “Door wie?” De arts: “Dat kunnen ze toch zelf doen?” Vervolgens vroeg hij aan zijn collega’s: “Kan die man nou een keer weg?”
U ziet hoe hier op grovelijke wijze het internationaal recht wordt overtreden
Van Kessel zei aangifte te zullen doen van ‘een ernstig misdrijf dat hier wordt gepleegd’. De arts begon vervolgens hard te lachen. “Dat is nog veel ernstiger, dat u hierom lacht,” zei de advocaat. “U als arts dient u aan uw eed te houden.” Ook de chauffeur van de prikbus barstte in lachen uit.
“Dit is de prikbus in Opeinde. U ziet hoe hier op grovelijke wijze het internationaal recht wordt overtreden,” resumeerde Van Kessel.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Europarlementslid houdt vlammend betoog over tirannie: ‘Laat je horen! Rebelleer!’
Merkkleding Nederlandse markt bevat giftige stoffen
D66 komt met absurd en peperduur plan vanwege ‘zorgen om democratie’. Kijk hier wie al deze miljoenen mag gaan ophoesten
Kennedy houdt historische toespraak in Berlijn: ‘Dit is de frontlinie tegen het totalitarisme’
Overheidswetenschapper: “Het officiële NIST-rapport over 9/11 is nep”
“Zonde van je tijd”: Hoogleraar adviseert geen NOS Journaal meer te kijken
‘Corrupte Kajsa wil dat Nederland nog meer geld uitgeeft aan wapens zodat zij en haar maffia-baasje lekker kunnen cashen’
Onze voorvaders zouden Obama en Clinton hebben opgehangen. Functionaris Amerikaans ministerie vestigt aandacht op Pizzagate
Antidepressiva veroorzaken autisme