
Alienjagers hebben op recente NASA-foto’s van de rode planeet een reptielachtig wezen ontdekt, schrijft het AD.
De Amerikaanse ruimtevaartorganisatie heeft nog niet gereageerd op de vondst, die bekend werd gemaakt via een filmpje op YouTube-kanaal Art Alien TV.
Sommigen denken dat het gaat om een merkwaardig gevormde steen die bij een bepaalde lichtinval toevallig op een soort hagedis lijkt.
Versteend
Anderen, waaronder Joe White van Art Alien TV, zijn van mening dat het mogelijk een reptiel is geweest dat ooit op Mars heeft geleefd.
“Het wezen is ingevroren en daarna versteend,” denkt White.
Er worden vaker vreemde vormen gespot op Mars. Deze week nog meenden UFO-jagers ommuurde steden te hebben gevonden op de rode planeet.
Bewijs
Ook foto’s van een ‘slang’ en een ‘schedel van een alien’ op de planeet maakten een discussie los.
Onlangs verscheen een nieuwe studie waaruit blijkt dat bewijs voor aliens mogelijk in 2007 al is gevonden op Mars.
Volgens een ander groot onderzoek ontdekten twee Marslanders in 1976 buitenaards leven op Mars en bestaat het nog steeds.
[AD]
Er zijn geen ‘planeet(bollen)’ waar men op kan landen.
Bijvoorbeeld Venus is in deze video (1:51 min.) zichtbaar alsof er water voor “het glas” zit (lees: firmament of dome).
https://www.youtube.com/watch?v=3ub1-Efj32Q
Alle beelden die wij kennen van deze zogenoemde planeten zijn allen Photoshop, of ‘CGI animatie’ beelden afkomstig van NASA. Er zijn geen duidelijke beelden te zien door een telescoop, hoe duur, groot en mooi ze ook zijn. Onderzoek dit feit zelf en je komt vanzelf achter de waarheid. Dus ga dit niet van te voren proberen te debunken als je dit feit nog niet onderzocht hebt.
Zodra je weet dat de aarde daadwerkelijk plat is kun je vaststellen dat ook bovenstaande artikel weer een grote HOAX is….afkomstig van jawel! NASA (=betekend in het Hebreeuws; ‘om te misleiden’).
Zie hier: NASA = http://robschannel.com/nasa-in-hebrew
NASA DECEIT & LIES ARE OVER. Disturbing footage
https://www.youtube.com/watch?v=9vsWIl0f1uU
Ook bestaan er geen satellieten! Ook dit zijn allen ‘CGI animatie’ beelden en zijn dus niet echt. Onderzoek het zelf en je komt vanzelf achter de waarheid. Niet zelf onderzoeken is in leugens willen blijven geloven. En je weet wat ze zeggen: “geloven is een gebrek aan weten”.
De leugen is velen malen groter dan we denken. Maar zodra je weet dat de aarde toch echt plat is en geen rondspinnende bol, dan wordt je pas echt wakker.
Ja, duidelijk, is een Reptilia Fantasiadoorgeslagia
Weer info afkomstig van NASA.
Van NASA komen alleen maar leugens.
Trap er niet in!
Voor mij is het pas overtuigend iets als er een een tijdej later volgende foto genomen was van exact dezelfde plek en het er dan niet mee op te zien is Trouwens wat hij aangeeft als ledematen zijn gewoon dezelfde witte strepen als op de rest van de steen.De zogenaamde horentjes zitten dan ook scheef op die kop .dus aan een kant,Nee man schei uit ,het is nog niet eens een kikker.