Buitenland

“Amerikaanse en Israëlische inlichtingendiensten orkestreren massale schietpartijen om islamofobie te verspreiden”

Help ons door deze informatie met anderen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Vrijwel alle bloedbaden en massale schietpartijen die in westerse landen plaatsvinden, worden gepland door Amerika en Israël om islamofobie te verspreiden en aanvallen op moslims te rechtvaardigen. Dat stelt een Afro-Amerikaanse activist en spreker.

“De grote schietpartij in San Bernardino in Californië, waarbij 14 mensen werden gedood, vertoont erg veel gelijkenissen met de terreuraanslagen in Parijs en New York, die werden georkestreerd door Amerikaanse en Israëlische inlichtingendiensten,” zei Abdul Alim Musa, directeur van Masjid Al-Islam in Washington DC en lid van het Institute of Contemporary Islamic Thought.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“De VS begeeft zich op een pad van desintegratie en verval en verliest de controle over zijn burgers,” zei Musa. “Wat mensen niet beseffen is dat de VS uiteenvalt en economisch en politiek gezien steeds zwakker wordt.”

Blanke militiegroepen

“Er zijn veel groepen in Amerika waar in de nabije toekomst geen vat meer op te krijgen is,” ging hij verder. “Ik heb het daarbij niet over de zwarte groepen, maar over de overwegend blanke militiegroepen.”

Woensdag openden twee schutters het vuur in een zorgcentrum in San Bernardino. Het gaat om de dodelijkste schietpartij in Amerika in drie jaar tijd. Syed Rizwan Farook (28) en zijn vrouw Tashfeen Malik (27) werden na de schietpartij gedood door de politie.

Mogelijk terroristische daad

De Amerikaanse president Obama zei donderdag dat er een ‘mogelijkheid’ bestaat dat het een terroristische daad is geweest.

Sinds de aanslagen in Parijs keren steeds meer Amerikanen zich tegen moslims. Bij moskeeën in onder meer Florida kwamen bedreigingen binnen, een moskee in Nebraska werd beschadigd, er werden schoten gelost bij het huis van een moslimgezin in Florida, een moslimstudent uit Connecticut werd het slachtoffer van haatgraffiti en op Twitter werden moslims uit Michigan bedreigd.

[PressTV]

Interessant

Vind je dit interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

24 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Droogtrommel
Droogtrommel
10 jaren geleden

Kan, maar ik denk niet dat de daders dit voor die regeringen doen, die hebben toch andere motieven.

trackback
Eindtijdberichten en ander actueel nieuws, verzameld door: Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
10 jaren geleden
Patrick S.
Patrick S.
10 jaren geleden

Islamofobie heeft je de Amerikaanse en of Israëlische en of PVV niet voor nodig.

Maar de islam zelf zorg zelf voor islamofobie en dat stopt past als niemand in de islam gelooft.

Zie maar in Parijs of op straat in Amsterdam.

Rico
Rico
10 jaren geleden

Israel krijgt overal de schuld van, altijd slecht onderbouwd. Ik bewonder dat het land ondanks alle hetze toch de enige domocratische land is temodden van ondemocratische landen.

Eeelke
Eeelke
10 jaren geleden

Go, Droogtrommel, wat weet je dat toch netjes te zeggen.

riek
riek
10 jaren geleden

islamofobie,
daar heeft in de eerste plaats de islam,
of beter nog, hun fanatieke vertegenwoordigers voor gezorgd.
Maar ja, als we daar een opmerking over maken zijn wij racisten,
als zij smeerlapperijen uithalen zijn ze slechts radicaal.

Ok, misschien is de aanzet […] niet helemaal korrekt
(of toch wel en is deze site zo links als denuil en toback)
maar het wordt tijd dat het kot nekeer wordt opgekuisd
en dat ze zich [de islam] beginnen te gedragen zoals het hoort:
als gasten in een voor hen vreemd land
dat alles heeft gedaan om hen op hun gemak te stellen.

Loki
Loki
10 jaren geleden

De vraag is of er wel doden zijn gevallen?
De verpleegsters van het betreffende verzorgingstehuis staan perplex van de Police/SWAT inval. Zoals de video aantoont.

https://www.therealstrategy.com/proof-that-california-shooting-was-false-flag/

IFF
IFF
10 jaren geleden

Het heeft dagen geregend en allemaal de schuld van Israël. Kotsmisselijk word ik ervan. Maar vooral niet de schuld leggen bij de religie van de vrede.

Bodhi
Bodhi
10 jaren geleden

bron van dit artikel is een engelstalige nieuwssite uit Iran

Westbound
Westbound
10 jaren geleden

Ga nou niet de islamieten schoon praten. Hun verderfelijke religie zaait al vele eeuwen haat, discrimineert en moordt er vrolijk op los. Ook toen er nog géén amerikaanse en israëlische inlichtingendiensten bestonden.

Pete Del Fina
Pete Del Fina
10 jaren geleden

Ik heb nog nooit zo’n ambitieuze god als de God van de Islam meegemaakt. Hij noemt zichzelf niet voor niets ‘Lord of the world’ in the Quran. En het ziet er idd naar uit dat hij het gaat waarmaken.

Antonio
Antonio
10 jaren geleden

Het is strafbaar om de Holocaust te ontkennen zodat we altijd blijven weten wie de slachtoffers en wie de daders waren.
Het zou ook strafbaar moeten zijn het geweld wat uit naam van de Jihad gepleegd wordt in de schoenen van een ander te schuiven. De mensen in Parijs zijn verwond en vermoord onder het aanroepen van Allah en niet onder het aanroepen van Uncle Sam.

Jack de tripper
Jack de tripper
10 jaren geleden

HASBARA ON!!

Antonio
Antonio
10 jaren geleden

Wat doet u als beneden in huis merkt dat de douche boven overloopt? Dweilen en zeggen dat het niet zo’n vaart loopt? Of gaat u naar boven en draait u de kraan dicht? En als dat niet werkt de hoofdkraan?
Tot de aanslagen op Charlie Hebdo wilde ik geloven dat het een beperkt aantal extremisten betreft en dat dit niet de werkelijke islam is, daarna ben ik me in de koran gaan verdiepen.
Helaas: het is een boek dat vol staat met haat, agressie en afkeuring. Het gaat niet om losse citaten, die je ook in de bijbel zou kunnen vinden, het gaat om de sfeer van het geheel: straf, wraak, oorlog en vernietiging van alles wat anders is…

Op basis van de koran hoeft radicalisering geen verwondering te wekken, het is een logisch gevolg hiervan. De verspreiding van de islam gaat langs twee wegen:
– de geleidelijke weg van inburgering en natuurlijke groei door voortplanting en gezinshereniging. Natuurlijk is 90 – 95% van deze moslims niet belijdend of gematigd; het zijn de 5% die eisen stellen als recht op hoofddoekjes, eigen rechtspraak, halal eten and so on. En wat denkt u, gaan de gematigde moslims langzaam mee in die stroom of breken zij uit protest massaal met de islam? Dat homo’s verhuizen uit steden naar boerendorpen heeft niets te maken met “boer zoekt man” maar alles met systematische bedreiging en agressie van “gematigde moslims”. Dat er ook witte potenrammers bestaan doet aan dat feit niets af.
– De andere stroom is die van terreur en onderdrukking, een mogelijkheid voor mensen om hun opgekropte woede als martelaar in heldendom om te zetten. In de banlieus en andere getto’s is het niet moeilijk jonge mannen vol frustratie en opgekropte agressie te vinden. De boosheid en angst die nu noord-afrikanen ten deel valt zorgt voor een groter isolement van hen als groep en daardoor nog meer frustratie en opgekropte boosheid, helaas dus ook een betere voedingsbodem voor nieuwe jihadisten… Marx beschreef dit proces van rijping tot revolutionaire groep die de strijd wil aangaan al als “Verelendung”.

Als je het idee hebt dat je niet wakker genoeg bent en je dat wilt worden ga je dan eens verdiepen in de koran en de manieren waarop de islam de wereld zou moeten veroveren. Doe je eigen onderzoek en trek je eigen conclusies, de meeste politieke partijen hebben hier een belang in, ze willen bange en boze mensen trekken zoals de PVV, of ze willen autochtonen trekken zoals de PvdA.

Jay
Jay
10 jaren geleden

Zucht.. Zo vermoeiend. Achter elke aanslag zit het westen..dan heb je ook nog eens de Blanke milities, ook schuld van het westen. Oja de bedreigingen op de moskeen daar zit het westen ook achter. En elke dode bij elke aanslag gepleegd vanuit Islam, die zijn niet dood. Maar elke moslim die gedood word door het Westen, tja dat is dan weer zonder twijfel echt. Dat de wereld naar de klote is dat is een feit, en dat er geld en belangen spelen ook. Maar het is ook een feit dat meerendeel van de moslims heel graag een overheersend geloof wilt over de hele wereld en nooit eens naar zichzelf wijst, want tja… Als het negatief is, dan hebben ze het nooit gedaan.

Martijn1205
Martijn1205
10 jaren geleden

Humoristisch stukje propaganda vanuit Iran.

Iran staat niet echt bekend om het gematigde beleid, om persvrijheid of vredelievend gedrag. De VS en Isrealische ‘vrienden’ vertrouw ik beslist niet, maar als ik moet kiezen tussen de haatbaarden en het Westen dan kies ik hoe dan ook voor het Westen.

Verder kan iedere Nederlander op straat merken hoe misselijkmakend veel van het gedrag van de moslims in Nederland is en hoe erg de haat naar Westerlingen is toegenomen.

Onlangs was in (zembla, Brandpunt oid) een documentaire te zien hoe een gerenommeerde Universiteit onderzoek had gedaan naar de beleving van Moslims door heel Europa bij het Westen of Westerlingen. Wat bleek?

70% van de Moslims stonden achter IS en de denkbeelden van IS
55% denkt dat het Westen erop uit is om de Islam te vernietigen
Alleen al in Nederland zijn meer dan 100.000 moslims bereid de wapens op te nemen tegen het Westen.

Ik stemde vele jaren voor de SP omdat de wereld naar mijn mening te rechts wordt en te egoistisch en helaas zie ik mij genoodzaakt om over te stappen naar de PVV. Helaas heeft het (asociale) gedrag van Moslims ook mijn welwillendheid langzaam gesloopt, met persoonlijke ervaing en de zichtbare ellende op grotere schaal. De naar mijn mening schizofrene sociopatische volksaard van moslims gaat de de vijand creëren die er voorheen echt niet was.

Het komt niet meer goed tussen Moslims en westerlingen in Europa en ik voel mij door Moslims gedwongen om te kiezen…die gedwongen keuze is een pijnlijke maar zeer eenvoudige, ik kies het Westen.

dimmer
dimmer
10 jaren geleden

….Om ze daarna kapot te knallen!!!
Beetje zinloos allemaal dan.

Back to top button
24
0
We lezen graag je reactie!x