Als het universum oneindig is bestaan er ook parallelle universa, zegt natuurkundige Brian Greene.
Veel theoretici achten het mogelijk dat het multiversum bestaat. Ze benaderen dit fenomeen vanuit verschillende invalshoeken.
Kosmoloog Alexander Vilenkin van de Tufts-universiteit zegt bijvoorbeeld dat in de ruimte bellen zijn ontstaan, waarin zich vele geïsoleerde universa hebben gevormd. Onze bel wordt niet verder opgeblazen zodat in dit universum bepaalde voorwaarden gelden, maar andere worden wel steeds verder opgeblazen en hebben hele andere fysieke eigenschappen dan wij gewend zijn, aldus Vilenkin.
Hologram
Aanhangers van de snaartheorie zien het universum als een wereld die bestaat uit zeer dunne trillende snaren. Deze snaren creëren de aantrekkingkracht die wij kennen als zwaartekracht. Vanuit deze theorie bekeken is het universum een hologram dat geprojecteerd wordt vanuit een lagerdimensionale kosmos, één die eenvoudiger en platter is en die niet onderhevig is aan de zwaartekracht.
In 2007 stonden wetenschappers versteld toen ze in de ruimte een vacuüm met een doorsnee van één miljard lichtjaar ontdekten. Twee jaar later werd een vacuüm van 3,5 miljard lichtjaar gevonden. Deze vacuüms kunnen niet worden verklaard aan de hand van de huidige opvattingen over de evolutie van het heelal.
Oneindige cyclus
Theoretisch natuurkundige Laura-Mersini Houghton van de Universiteit van North Carolina zei: “Dit zijn onmiskenbaar afdrukken van andere universa. Als gevolg van de kwantumverstrengeling tussen dit en een ander heelal is na de scheiding tussen beide universa een vacuüm ontstaan.”
Natuurkundigen Paul Steinhardt en Neil Turok zien de creatie van dit heelal meer als onderdeel van een oneindige cyclus van botsingen tussen ons universum en een parallelle wereld. Deze theorie is deels gebaseerd op de supersnaartheorie.
Bron: Theepochtimes.com
Gerelateerd:
- Projectie van een andere kosmos: mens leeft in hologram (video)
- Leven we in de Matrix?
- Is DMT de schakel tussen ons bewustzijn en andere realiteiten?
- Wat als we in een computersimulatie leven?
- ‘Alles in de kosmos is met elkaar verbonden’ (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Minister van Ontwikkelingshulp financierde in 2023 het WEF met bijna een ton: ‘Was dit haar toegangskaartje tot Davos?’
Harde kritiek op Rutte: ‘Wat jij doet met de boeren is onacceptabel, heel Nederland weet dat’
Wybren van Haga wil alles boven tafel halen: ‘Dit is nog maar het begin’
‘Laffe aanval’ NPO op Jensen wegens ander geluid over corona: ‘Word wakker’
Oud-minister Kuipers: stikstof heeft direct invloed op onze gezondheid
Internationale UFO-conventie trekt recordaantal bezoekers
ING hielp met witwassen miljoenen en komt er gewoon mee weg. Dit voorbeeld laat perfect zien dat misdaad loont in Nederland
Brein achter ‘Great Reset’ wil onderhuidse chips voor iedereen
Niburu staat klaar – Update 1 – Nog meer onthullingen