Buitenland

Anti-Assadpropaganda ontsluierd: ‘Uitgehongerd Syrisch meisje’ komt uit Libanon en is gezond

Help mee door deze informatie met jouw kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een virale foto van een ‘ondervoed Syrisch kind’ dat ‘wordt uitgehongerd door het kwaadaardige Syrische leger’, blijkt nep te zijn. De Libanese Daily Star meldt dat het ‘uitgehongerde kind’ uit het zuiden van Libanon komt.

De familie van het meisje, de 7-jarige Marianna Mazeh, heeft boos gereageerd op de virale foto die in een belegerde Syrische grensplaats zou zijn gemaakt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png
Heel bont

“Dit keer hebben ze het wel heel bont gemaakt,” vertelde grootmoeder Rosine Mazeh uit het dorp Tay Filsey aan Al-Jadeed. Ze zei dat de foto van haar glimlachende kleindochter drie jaar geleden op Facebook is gezet en inmiddels al verschillende keren is bewerkt.

Onlangs werd de foto verspreid om de indruk te wekken dat het Syrische leger inwoners van de plaats Madaya, op enkele kilometers van de grens met Libanon, uithongert.

Andere foto’s ook nep

Verschillende andere foto’s van de uithongering die op de sociale media circuleerden en zijn opgepikt door een aantal persbureaus, blijken ook nep te zijn. Een foto van een uitgehongerde man in Madaya bleek bijvoorbeeld te dateren uit 2009 en een vluchteling in Europa te tonen.

Als de media de publieke opinie willen bespelen om een oorlog uit te lokken kunnen ze beter een huilende dochter van een Koeweitse ambassadeur een verhaal uit de duim laten zuigen over baby’s die uit couveuses worden getrokken.

In onderstaand filmpje vertelt Marianna de wereld dat ze niet het ‘uitgehongerde kind’ uit Madaya is en uit Libanon komt.

[The Daily Star]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

22 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Arwijn
Arwijn
9 jaren geleden

Schaamteloze manipuleerders zijn het!

J. Hofmans
J. Hofmans
9 jaren geleden

Ik geloof wel dat er sprake is van uitgehongerde mensen; logisch, het is oorlog. Dat betekent echter niet dat alle foto’s echt zijn (zoals uit dit verhaal blijkt), maar nog belangrijker in dit geval is dat de schuld absoluut niet bij Assad gelegd mag worden.

Leed Assad’s (hij én zijn vader) bevolking jarenlang ook zo aan honger? Nee. Is Assad de veroorzaker van deze oorlog? Wederom, nee. Worden we dus voorgelogen? Jazeker. En ook het Rode Kruis liegt.

Loki
Loki
9 jaren geleden

Het is dus heel droevig gesteld met de MSM, de bevolking zo voor te liegen. Uiteraard zal er straks weer een of andere inzamelingsactie komen om mensen nog meer geld uit hun zak te kloppen.

Droogtrommel
Droogtrommel
9 jaren geleden

Die leugen komt vast niet op msm.

Mr.X
Mr.X
9 jaren geleden

coudenhove kalergi plan mensen moeten zichzelf mengen met andere culturen en mogen GEEN eigen Nationaliteit meer hebben! Dit hele plan word Nu uitgevoer in Europa door en Mede door EU, Bilderberg groep en de Illimunatie als ook het Vaticaan!

https://www.youtube.com/watch?v=wRZhD8S6o5s

Was alles nou eigenlijk vooraf al afgesproken en gepland???
Natuurlijk…!!!

Angela Merkel ontving de COUDENHOVE KALERGI AWARD in 2010!
Dus Handelt ze met voorkennis door het UITVOEREN van dit misselijke en zieke plan en is ze schuldig aan HOOGVERRAAD en LANDVERRAAD!

http://theinfounderground.com/smf/index.php?topic=20058.0

ferrimassi
ferrimassi
9 jaren geleden

Hetzelfde verhaal als de mensensmokkelaar die zijn dode kind gebruikt voor een foto-op.. Links graaft zijn eigen graf wel erg diep nu..

Cisco
Cisco
9 jaren geleden

Iedereen weet eigenlijk wel hoe de vork in de steel zit wat betreft Syrie, iedereen weet eigenlijk ook wel hoe manipulatief de media werkt als het gaat om destructief nieuws naar buiten te brengen omtrent oorlogen etc.
Geloof in je eigen waarheid en laat je niet beïnvloeden zou ik zeggen…

Stef
Stef
9 jaren geleden

En wij (het gemanipuleerde volk) zitten lekker achter ons beeldscherm en laten dit alles gebeuren!

Ph
Ph
9 jaren geleden

Het vreemde aan dit alles, is dat de VN nu die mensen gaat weg halen uit dat belegerde dorp en ze allemaal gaan vol stoppen met medicijnen.

Dus wat is het nu, hebben die mensen behoefte aan voedsel en water, of hebben ze behoefte aan medicijnen????
Mensen die behoefte hebben aan eten, ga je eerst voedsel en water geven, medicijnen komt pas op de laatste plaats, daar moet dus niet als eerste over bericht worden zoals de dagbladen en TV niews met veel toeters en bellen verkondigen.

Jan van Eechoud
Jan van Eechoud
9 jaren geleden

“De klimaatverandering komt door ons allemaal.”
Goed zo…., zolang je maar niet spreekt over “Opwarming van de aarde” want daar zitten we nu al 18 jaar op te wachten…. en hij wíl maar niet komen!!
Een “ijstijd” komt er wsl wel aan….
Mvg

Ron Blauw
Ron Blauw
9 jaren geleden

Het klassieke beeld is dat het leger op de voet wordt gevolgd (de weg bereid voor) door Coca-Cola en McDonalds.
Is nog zo. Plus dat de WHO zich hierbij heeft aangesloten. Weer miljoenen vaccins – tbv. hun sponsors (Big Pharma) in gezonde mensen spuiten.

Het Hoernaal van gisteren was heel erg – desinfo. Eindeloze rapportage over de gestorven pop muzikant. (niks over de democide in de EU die in volle gang is).

Ook desinfo langedradoge rapportage over de (opeens?) schrijnende hongersnood in Syrië.
(Nooit iets over Turkije dat bevoorradingen tegenhield, voorraden die gestolen worden door de IS doodseskaders die volop worden gesteund door m.n. Turkije, Israël, U.K., Frankrijk, VS, en de Golfstaten).

, wat onze leugenmedia hebben gecensureerd:
http://www.sott.net/article/286539-Spreading-Freedom-US-airstrikes-in-Syria-bomb-grain-silos-killing-civilians-and-destroying-food
https://www.youtube.com/watch?v=DNAcECXLuxw
De ngo’s, Rode Kruis inbegrepen – geen rol in deze oorlog tegen de mensheid? zie dit:
http://nsnbc.me/2013/11/25/ambulances-used-smuggling-weapons-turkey-syria/

De NOS doet geen verslag. Brengt geen overzicht – laat staan inzicht in – van de situatie. De NOS frame’t voor propaganda aangeleverde fragmenten/beeldmontages cq. beeldmanipulaties zo dat het goed past in de ‘Story Telling’.
http://fronza.nl/blog/655/waarschuwing-propaganda

trackback
Je wordt er kotsmisselijk van, wat is nog echt en wat is nep? | Silvia's Boinnk!!!
9 jaren geleden

[…] Klik> https://www.ninefornews.nl/anti-assadpropaganda-ontsluierd-uitgehongerd-syrisch-meisje-komt-uit-liban… […]

Back to top button
22
0
We lezen graag je reactie!x