Inwoners van Pijnacker hebben zondagavond rond 22.00 uur vreemde geluiden gehoord. Er is een mogelijkheid dat het gaat om akoestische zwaartekrachtgolven.
In 2011 deed professor Elchin Khalilov uit Azerbeidzjan onderzoek naar dit fenomeen. Volgens hem zijn zonnevlammen, de zonnewind en elektromagnetische straling grotendeels verantwoordelijk voor deze akoestische zwaartekrachtgolven.
Het is ook mogelijk dat het geluid uit de aarde zelf afkomstig is. De magnetische noordpool van de aarde is tussen 1998 en 2003 namelijk vijf keer zo snel verschoven dan daarvoor, aldus Khalilov. Die verschuiving wijst op krachtige energetische processen in de planeet.
Op YouTube circuleren filmpjes met vreemde ‘trompetgeluiden’ die uit de lucht lijken te komen. Niemand kan echt verklaren wat het is.
De laatste opname komt uit Duitsland, maar het bizarre geluid dook 10 jaar geleden ook al op. In onderstaand filmpje staat een kind aan de grond genageld door het onheilspellende geluid uit de atmosfeer. Het lijkt enigszins op een combinatie van een trompet en een remmende trein.
Heb jij de vreemde geluiden ook gehoord? Laat dit dan weten in een reactie onder dit artikel.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





“Geld is altijd het ultieme machtsmiddel geweest van koningen en bankiers; daar moet nu verandering in komen”
Let op: zo misleiden de media met schokkende beelden uit ziekenhuizen
We kunnen testen of we in een computersimulatie leven
Neuroloog haalt snoeihard uit naar Ollongren: ‘Stupide, onverantwoordelijke en gevaarlijke oorlogshitser’
Rutte doet hallucinante uitspraken over Oekraïne: provoceert hij bewust Rusland?
Ron Paul over nieuwe false flag in Syrië: bewering dat Assad zijn eigen volk vergast is klinkklare onzin
Gevestigde media zijn ‘extreme media die aanzetten tot oorlog’
Geen bewijs dat door mens gemaakte CO2 schuld heeft aan opwarming van de aarde. Dit is hoe de politiek correcte dictatuur het debat lamlegt
Er is zojuist een brisante memo gericht aan Hugo de Jonge geopenbaard