Een wetenschapper heeft vlak voor zijn dood een video opgenomen waarin hij beweert dat hij weet wat er werkelijk gebeurt in Area 51, de mysterieuze legerbasis in Nevada. Dat meldt de Britse krant Metro.
Hij voegt toe dat hij voor defensiefirma Lockheed Martin reverse engineering toepaste op de technologie van vliegende schotels. Boyd Bushman deed zijn uitspraken in een video die hij vlak voor zijn dood – in augustus – heeft opgenomen. In de video laat hij foto’s van buitenaardsen zien die met wegwerpcamera’s op Amerikaanse legerbases zouden zijn gemaakt.
Bushman was als onderzoeksingenieur werkzaam voor Lockheed Martin en heeft een aantal patenten op zijn naam staan. In de video, die op 7 augustus jongstleden is gemaakt, zegt hij over de buitenaardse schepen: “Amerikaanse burgers werken er 24 uur per dag aan. We proberen te begrijpen wat we ermee kunnen doen.”
Het is niet de eerste keer dat iemand van deze defensiefirma heeft beweerd dat Lockheed Martin onderzoek doet naar de geheimen van buitenaardse vaartuigen. Ben Rich, een oud-directeur van Lockheed en de ‘vader van stealth’, zei: “We kunnen al naar de sterren reizen, maar deze technologieën zitten opgesloten in black projects en er is een daad van God nodig om ze ooit beschikbaar te kunnen maken voor het publiek. Alles wat je je kunt voorstellen hebben wij al gedaan.”
Bushman beweert dat er twee groepen buitenaardsen worden bestudeerd in Area 51 en andere installaties. De buitenaardsen hebben lange vingers en wonen op een planeet die ze Quintumnia noemen, aldus Bushmann.
“Er zijn twee groepen buitenaardsen,” zei Bushman, “Ze verdelen ze in twee groepen. Het is net een veehouderij. Je hebt de veedrijvers en de veedieven. De veedrijvers zijn veel vriendelijker en hebben een goede relatie met ons.”
“Bekentenissen over het bestaan van UFO’s en buitenaardsen op het sterfbed lijken overtuigend; waarom zouden zulke mensen liegen?” aldus schrijver Nigel Watson. “We moeten er wel rekening mee houden dat herinneringen na verloop van tijd vervagen. Om een einde te maken aan de controverse hebben we nog altijd hard fysiek bewijs nodig voor deze beweringen.”
[Metro]






Marilyn Monroe werd in 1962 vermoord. Deze nieuwe spraakmakende docu laat zien wat zij wist, waarom zij dood moest
Wereld Natuur Fonds heeft een verwoestende impact. Dit rapport onthult alles
‘Unieke gebeurtenis’: 1000 jaar oude ‘lichamen van aliens’ getoond in Mexicaanse Congres
Dolores O’Riordan, zangeres van The Cranberries, voorspelde eigen dood en reïncarnatie. Dit zei ze erover
Schadelijke bijwerkingen coronavaccins: ‘Wij maken dagelijks mensen mee die acuut in nood komen’
Nulpuntsenergie voor het eerst gemeten in vast object
‘Great Reset’-professor op tv: wereldbevolking moet meer dan gehalveerd worden
Keuze is een illusie: Alles wat we kopen is eigendom van slechts 10 bedrijven
Sterftecijfer vliegt omhoog in Europese landen met hoge vaccinatiegraad: ‘Extreem ongewoon’