In 2010 werd toenmalig president Dmitri Medvedev gevraagd een onderzoek in te stellen naar uitspraken die tijdens een televisie-interview waren gedaan door de president van een Russische autonome republiek.
Kirsan Iljoemzjinov, oud-president van Kalmukkië, beweerde dat hij aan boord van een ruimteschip een ontmoeting had met buitenaardse wezens.
Toen Medvedev, inmiddels premier van Rusland, afgelopen vrijdag na een televisie-uitzending achter de schermen werd geïnterviewd merkte hij op dat iedere Russische president een speciale map krijgt met geheime documenten over buitenaardsen.
Reuters
Het dossier bevat onder meer informatie over buitenaardsen die de aarde hebben bezocht, aldus een bloedserieuze Medvedev. Hij voegde toe dat er buitenaardsen onder ons zijn, maar wilde niet vertellen hoeveel.
Het gesprek achter de schermen werd door geen van de aanwezige televisiestations uitgezonden, maar de beelden zijn wel overhandigd aan persbureau Reuters en vertoond op YouTube.
Volgens Reuters had de Russische premier niet in de gaten dat de microfoons nog aanstonden, hoewel dat nergens uit blijkt. Ook koos het persbureau ervoor om Medvedev belachelijk te maken en bood het alleen ruimte voor negatieve geluiden.
Sky News
In onderstaande video geeft een buitenlandverslaggever van Sky News tekst en uitleg bij de opmerkelijke uitspraken van Medvedev.
Hij wordt echter abrupt onderbroken door de nieuwslezeres. Ze schakelt vervolgens over naar een reporter die verslag doet van de recente ontwikkelingen rondom de Britse prinses Kate.
Gerelateerd:
- De markante uitspraken van ‘de alien’ Yukio Hatoyama
- Russische premier weet meer over buitenaardse wezens
- Politiek leiders en buitenaards contact
- Paul Hellyer – UFO-disclosure voor schone energie (video)
- ‘Ontneem bankiers hun macht en onthul buitenaards bezoek’
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘De Europese Unie heeft ons land in een bureaucratische coma gebracht’
Deze Nederlandse boer doorziet de ware agenda achter de wereldwijde oorlog tegen landbouw
Telecomconcerns waaronder Nokia en Vodafone waarschuwen aandeelhouders voor kankerrisico mobiele telefoons. Zie hier wat ze tegen klanten zeggen
Waarom alles wat je over depressie denkt te weten, fout is
Planeet aarde is een slavenkolonie die wordt gerund en beheerd door één misdaadsyndicaat
‘Schokkend aantal’ lege coronaziekenhuizen in Groot-Brittannië. Honderden artsen ‘vervelen zich’ en ‘zitten te duimendraaien’
11 getuigen delen buitenaardse ontmoetingen – ‘je staat op een maan van Saturnus’
Amerika traint terroristen in 19 kampen in Syrië. Militair expert spreekt zich uit
Voedsel voor het brein