
In steeds meer landen om ons heen moeten zorgmedewerkers zich verplicht laten vaccineren. Enkele dagen geleden kwam de Belgische minister van Volksgezondheid Frank Vandenbroucke met een voorstel om een verplichte coronavaccinatie voor het zorgpersoneel in te voeren. “De geesten zijn er stilaan rijp voor,” zei hij op tv.
Vanaf medio september mogen zorgmedewerkers in Frankrijk alleen nog hun beroep uitoefenen als ze gevaccineerd zijn tegen corona, maakte president Macron in juli bekend tijdens een toespraak. En ook Griekenland gaat vanaf september de vaccinatie tegen corona verplichten voor zorgverleners.
Diverse Amerikaanse staten hebben de vaccinatie voor zorgpersoneel verplicht. Dat leidt tot veel protest. Er zijn veel zorgmedewerkers die bedanken voor de prik en ontslag nemen. Zo ook de verpleegster in onderstaand filmpje. Zij zegt: “Ik kon de afgelopen 18 maanden zonder problemen in de gezondheidszorg werken zonder vaccin, maar nu ben ik opeens een bedreiging voor de volksgezondheid?”
A registered nurse who resigned from her job over mandatory vaccine requirement.
“I was no problem working in the healthcare system over the last 18 months, without a vaccine, but now, all of a sudden, I’m a threat to public health?”
More: https://t.co/CHL6atoyFi pic.twitter.com/cjqxbgPqJg
— KUSI News (@KUSINews) August 18, 2021
Met dank aan het ministerie van Volksgezondheid
Ook Nederlandse zorgverleners geven aan te willen stoppen als hier een vaccinatieplicht wordt ingevoerd. Eén van hen is Els van Veen. “Ik ben 24 jaar arts. Al die jaren binnen en buiten het ziekenhuis ‘in de frontlinie’ gewerkt. Als het van een vaccinatieplicht voor zorgverleners komt, gooi ik de handdoek in de ring,” schrijft Van Veen op Twitter. “Met dank aan het ministerie van Volksgezondheid en mensen als Roland Pierik. Vaccinatie-fanaten zónder kennis van zorg.”
Er reageren veel mensen op het bericht, ook (oud-)collega’s. “Ik heb 15 jaar in de zorg gewerkt. Dat zou ik ook doen. Gezondheid is belangrijker dan werk! Er is al tekort aan personeel. Dat zal ze leren!” schrijft Anna.
Grootste ‘medische’ waanzin
Huisarts Frank Peeters reageert: “Ik ben bijna 30 jaar huisarts in België en ben ook tegen een vaccinatieplicht, maar ik zal de handdoek niet in de ring gooien. Sinds anderhalf jaar beleef ik net als jij en zoveel andere artsen de grootste ‘medische’ waanzin mee in mijn carrière. Blijf je verzetten!”
Josephina zegt: “23 jaar als verpleegkundige werkzaam, geldt voor mij hetzelfde, met pijn in mijn hart zal ik dan ook besluiten om te stoppen! Gezondheid is het hoogste goed, zet ik niet op het spel!”
Ik ben 24 jaar arts. Al die jaren binnen en buiten het ziekenhuis ‘in de frontlinie’ gewerkt. Als het van een vaccinatieplicht voor zorgverleners komt, gooi ik de handdoek in de ring.
Met dank aan @MinVWS en mensen als Roland Pierik. Vaccinatie-fanaten zónder kennis van zorg.
— Els van Veen (@veen_els) August 19, 2021
” Er is al tekort aan personeel. Dat zal ze leren!” schrijft Anna.”
In een normale democratie werkt dat inderdaad zo maar niet in een totalitair land.
Een kenmerk van een totalitair regiem is dat het alles verwaarloost wat los en vast zit.
Een totalitair regiem regeert het land alsof het een veroverd land is. Het plukt het kaal tot op het bot. Dat is wat nu gaande is.
Hannah Arendt – totalitarisme
Misschien moet Urk een provincie worden.
Als ze hier een prikplicht voor zorgpersoneel gaan invoeren, wordt het tijd voor een zorgcoop.
Een coöperatie van ongevaccineerd zorgpersoneel en artsen die tezamen een ziekenhuis runnen. Er staan nog een aantal ziekenhuizen leeg, dus die hoeven dan ook niet gebouwd te worden.
Laat degenen die dit aangaat hier eens serieus naar kijken. Want dit is een goede oplossing. Zo kan iedereen met een gerust hart naar het ziekenhuis van zijn/haar/hen keuze.
Als er een prikplicht komt dan gaan er hele andere dingen gebeuren in dit land.
https://usercontent.one/wp/thesecondnews.com/wp-content/uploads/2021/07/US-Marine-Kill-You-Forced-Vax.mp4