Binnenland

Artsen die zeggen dat klimaatverandering geen bedreiging vormt voor gezondheid mogelijk STRAFBAAR

Help ons door dit artikel met jouw kennissen op je social netwerk te delen!

In de gedragscode van artsenkoepel KNMG staat het volgende:

Klimaat, milieu en gezondheid beïnvloeden elkaar. Klimaatverandering en milieuvervuiling leveren gezondheidsproblemen op, zowel nu als in de toekomst. Ook de zorgsector zelf is vervuilend en dus onderdeel van het probleem. Het verminderen van de impact van de zorg op het klimaat en milieu is daarom belangrijk om de volksgezondheid te verbeteren. Dit verlicht de druk op de zorg, zowel nu als in de toekomst. Als arts heb je dus de verantwoordelijkheid om je hier bewust van te zijn. En je in te zetten voor een duurzame zorgsector en een gezonde leefwereld.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

arts

In de gedragscode voor artsen staat dat ‘klimaatverandering’ de leefomgeving en gezondheid van mensen steeds meer aantast, waardoor de ziektelast toeneemt.


Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen vroeg demissionair minister voor Medische Zorg Pia Dijkstra of een arts die publiekelijk te kennen geeft dat hij of zij van mening is dat klimaat(verandering) de gezondheid niet ‘steeds meer aan[tast]’ en dus geen bedreiging vormt voor de gezondheid van mensen, in strijd handelt met de KNMG-gedragscode.

Laat even tot u doordringen wat dit antwoord betekent

De minister heeft geantwoord dat zij op deze vraag niet met ja of nee kan antwoorden.

“Laat even tot u doordringen wat dit antwoord betekent,” zegt Van Houwelingen. “Artsen die van mening zijn dat klimaatverandering geen bedreiging vormt voor de volksgezondheid zijn mogelijk (!) strafbaar. Maar zelfs de minister weet dat niet zeker!”

Vorige maand stelde hij deze vraag ook aan minister Dijkstra, maar toen gaf ze geen direct antwoord. Wel impliceerde ze dat artsen die publiekelijk zeggen dat er geen klimaatcrisis is mogelijk door de inspectie vervolgd kunnen worden.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je deze info goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 141 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

72 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Joyce
Joyce
2 jaren geleden

Met de klimaatveranderingen door gif in de lucht over de bevolking te strooien, is de klimaatverandering door menselijk ingrijpen wel degelijk zeer schadelijk. De normale “klimaatverandering “ door alles op zijn beloop te laten is niet schadelijk. Getuige ook de vele ondergrondse bunkers die de elite bouwt!
Ook de hoge kosten van verbouwingen bij fam v Amsbergen en het parlementsgebouw laten duidelijk zien dat deze voor een groot deel valt toe te wijzen aan de luchtzuiveringsinstallaties!

jessie nameles
jessie nameles
2 jaren geleden

imigratie wel, wat een tering zooitje kunnen de [nieuwe] nederlanders maken van een eerst nette buurt !!!!!!!!!! allemaal gelul om miliarden kostende projectjes van ons geld er maar ff door te douwen en je vrijheid in te krimpen .. gauw opzouten met deze communisten !!!!!!!!!!!

Realistische
Realistische
2 jaren geleden

Blablablabla blablablabla blablablabla
DOE er wat aan met elkaar !!

Omdenker
Omdenker
2 jaren geleden

Ik snap dat ze het zelf niet meer snappen. De ene dag zeggen ze het één en de volgende dag is het precies omgekeerd. Elke dag is er wel een record: te nat, te droog, te warm, te koud. Palenpest door droogte, de volgende dag is het weer door teveel regen. Hobbykippen die gevaarlijke eieren leggen terwijl de boer ernaast die zijn eieren aan de supermarkt levert veilige eieren zou hebben. Bovendien denk ik dat ze het goede klimaat een handje kunnen helpen door al die vliegtuigen die kruisen en boter, kaas en eieren in de lucht maken een halt toe te roepen. Worden wij een stuk gezonder van 😉

A van der Klooster
A van der Klooster
2 jaren geleden

Net zoals bij corona ! Ze doe er alles aan om eerlijke artsen in een hoek te drukken .er is geen klimaat probleem !!

Koddebeier
Koddebeier
2 jaren geleden

Inmiddels is Nederland gelijk aan een dictatuur, de totale waanzin slaat toe !!

Jojo
Jojo
2 jaren geleden

Laten ze dan eerst stoppen met chemostrepen trekken

Jan R
Jan R
2 jaren geleden

Weet je waar je stront ziek van wordt dat zijn al de regeltjes en wetjes van den haag en Brussel maar dat mag je natuurlijk niet zeggen toch?

Christien
Christien
2 jaren geleden

Weer zo’n onzin verhaal.
Deze verhalen zijn het kwaad dat mensen ziek maakt.

Zegt het voort.

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

De KNMG heeft al eerder de eed van hypocrates “aangepast” met woke taal zoals “duurzaamheid” en “inclusiviteit”. Nu gaan ze weer een stapje verder met “klimaatdrammen”.

Voor wie het KNMG niet kent. Dit zijn een organisatie waar de bureaucratie de boventoon voert. Ze durven niet buiten de hokjes te denken omdat ze dan bang zijn dat hun baantje op de tocht staat. Er zal wel weer een of ander kartel figuur daar aan het hoofd staat die zorgt dat ze meegaan in de fascistische SDG gekte.

De minister pagaait gewoon angst-propaganda na. Er is geen wetenschappelijk bewijs dat klimaatverandering een significante invloed heeft op de gezondheid van mensen. Er is überhaupt geen wetenschappelijk bewijs dat de mens significante invloed heeft op natuurlijke klimaatveranderingen die al miljarden jaren voorkomen op deze planeet.

Dat milieuvervuiling zoals bijv. ruwe stookolie met allemaal chemisch afval erin wel een invloed heeft op de gezondheid van mensen mag niets uitmaken want Nederland is het enige EU land die dit toestaat. Maar hoor je daar XR,GL, Urgenda e.a. over roeptoeteren? Nou ja, regionale GL wel, maar de MSM pikt dit gewoon niet op.

U zult deze angst-porno tot zich moeten nemen om zo te gehoorzamen aan de machtswellustelingen die liegen als Brugman en doet u dan niet dan zult u worden buitengesloten van de maatschappij. Er vanuit gaande dat de schapen te bang zijn om hun kont tegen de krib te gooien. Maar de leugens worden meer doorzichtiger van dag tot dag.

atlan53
atlan53
2 jaren geleden

Wetenschappelijk is bewezen dat mensen eerder sterven door koude dan door hitte. Dat zowel hitte als koude doodsoorzaak kan zijn is wel bekend. Echter bij hitte kan je een plek zoeken die een natuurlijke koelte heeft. Bij koude is dat moeilijk, er zal dan altijd extra hitte/verwarming moeten zijn, want zelfs dik aankleden geeft problemen voor delen die alsnog aan de koude worden blootgesteld.

Arwijn
Arwijn
2 jaren geleden

Mens gemaakte Sociaal Psychologische Klimaat Verandering is dodelijk! Feit!

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Klimaat verandering en milieu vervuiling samen op een hoop.

Zo doen doorgewinterde zwendelaars het.

Bij het woord klimaat verandering krijg ik jeuk en als ik op een verpakking klimaat neutraal geproduceerd lees wordt de jeuk drie zo erg.

Wat moet ik nu doen?

Zal ik het aan de dokter vragen?

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

De daadwerkelijke redenen voor het toenemende afbrokkelen van de gezondheid zijn de experimentele spuitjes en gif medicatie, NIET de natuur.

En als de overheid zogenaamd zo begaan is met milieu en gezondheid, waarom dan groen licht geven op het DUMPEN van microplastics in onze MAAS???

https://www.rijksoverheid.nl/documenten/kamerstukken/2021/08/30/beantwoording-kamervragen-over-het-bericht-chemelot-mag-14-000-kilo-microplastics-per-jaar-in-de-maas-lozen

Janosch
Janosch
2 jaren geleden

Het is niet de klimaatverandering die mensen ziek maakt.

Maar wel de vervuiling van water, lucht en bewerkt voedsel.

Om nog maar te zwijgen van alle medicijnen van de pHARMaceutische industrie met legio bijwerkingen.
Die vervuilen je systeem zodanig dat je daarna nog compleet moet ontgiften.

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

“Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen vroeg demissionair minister voor Medische Zorg Pia Dijkstra of een arts die publiekelijk te kennen geeft” enz.

Kijk Pepijn; die voorleesmiep is haar hele voorgaande baantje niet anders gewend geweest dan van een A4-tje af te lezen zonder dat ze daarbij hoefde na te denken.
Nu doet ze hetzelfde en nu komt er ineens iemand die een beroep doet op haar denkvermogen, maar daar is die taart geen minister voor geworden,
Voor dat baantje heb je alleen maar onnadenkende en ja knikkende kontlikkers nodig.

H. R. van der Veen
H. R. van der Veen
2 jaren geleden

Nou ja, wat moet ik hierop nog zeggen, we zijn in een paar jaar van een redelijk fijn land afgezakt tot een bananen dictatuur.🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Marcow
Marcow
2 jaren geleden

Hoe zit dat met de chemtrails?

Daar hoor ze niet over.
Vandaag met het mooie weer zat de lucht bij ons weer onder de strepen.
Ik zou wel eens willen weten wat voor rotzooi dat is en wat ook naar beneden komt in mijn moestuin.

gerritje
gerritje
2 jaren geleden

tja het hangt er helemaal van af op wie die arts stemt natuurlijk, t gaat niet om de waarheid , tgaat om het narratief dat moet slagen en in de praktijk al lang ter ziele is gegaan

Grens
Grens
2 jaren geleden

Een hallucinerende hoax zweeft met de vleugels van de duivel over Nederland.

Ria
Ria
2 jaren geleden

Het klimaat dat heerst binnen de muren van de Overheid is de grootste klimaatcrisis die al een aantal jaren over ons heen verspreid, de natuur buiten is kerngezond en heel goed voor de mens, juist zij zijn het die door middel van allerlei ziekelijke zelf gecreëerde agressieve leugens en regeltjes dat de mensen ziek maakt. De natuur doet wat hij wil, het is triest dat deze duivelse overheid misbruik maakt van de gezondheid van de mens, door enorme rotzooi de lucht in te gooien, en dan heb ik het nog niet over de grootste leugen aller tijden C19. de ziekmakende windmolens te plaatsen en elektrische auto’s te verplichten en alles te digitaliseren. Artsen kunnen de druk van de toelopende patiënten niet meer aan en zijn zich er weldegelijk ervan bewust dat er de afgelopen jaren enorm is geknoeid met de gezondheid van de mensen. Zij zijn dus gewoon verplicht aan hun patiënten om zich uit te spreken. WTF heeft Pia Dijkstra een omroepster verstand van de medische wereld, en hoe haalt zij het in haar hoofd om artsen te beboeten omdat zij beweren dat het klimaat geen invloed heeft op de gezondheid.? Die artsen hebben gewoon gelijk en Pepijn van Houwelingen krijgt gvd weer geen antwoord op deze zeer belangrijke vraag. Bovendien kapt de Overheid her en der duizenden bomen die onze longen voorzien van zuurstof Pia Dijkstra moet maar eens samen met die Idioot Jetten naar een arts gaan om zich goed te laten nakijken. Wed dat een opname in een psychiatrische inrichting de uitslag zal worden.

Astrid
Astrid
2 jaren geleden

Als alle artsen hun rug recht houden en aa. Hun eed houden ..dit is het zelfde zwendel wat ze met de carona hoax deden ..ga samen staat tegen de klimaat hoax .

Donald t
Donald t
2 jaren geleden

Roep toetster d66

Rinus
Rinus
2 jaren geleden

Dat krijg je als je te lang zwijgt omdat het vaccineren lekker veel oplevert, al deze Mengele figuren moeten gewoon vervolgt worden voor misdaden tegen de mensheid

rudeboybuster
rudeboybuster
2 jaren geleden

Ik stel daarom voor dat we al die politici die deze agenda niet meer mogen reizen Er is doorgaans te veel klimaatverschil tussen thuis en de vakantiebestemming en dat is schadelijk voor de gezondheid .Dus gewoon lekker thuis blijven stelletje klimaat drammende gekken..

salvar
salvar
2 jaren geleden

het grote gevaar voor de mensheid en wij weten wie dit zijn.

Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

Hoe gezond zijn de 5G en toekomstige 6G straling?
Kan je daar Kanker, ALS of andere aandoeningen van krijgen?
Kunnen mensen die dit ontkennen ook vervolgt gaan worden?
’t Zijn maar vragen.

M@®©
M@®©
2 jaren geleden

Als de K van “koninklijk” of de R van “rijks”(overheid) in de afkorting voorkomt weet je dat je bedondert wordt.
Agenda2030 in de volle openbaarheid.

M@®©
M@®©
2 jaren geleden

En zo zal alles wat tegen de agenda2030 ingaat strafbaar worden gesteld. Kritiek wordt niet geduld, vragen worden niet gewaardeerd.

Dus blijf kritiek uiten, blijf vragen stellen en blijf je uitspreken.

M@®©
M@®©
2 jaren geleden

Het enige klimaat wat vervuild is, is het politieke klimaat. Daar moet eerst de bezem door.

Hans
Hans
2 jaren geleden

I love Co2.

Eleonora
Eleonora
2 jaren geleden

Ach ja, als dat nieuwe WHO verdrag 24 mei getekend wordt😳😖, maakt het daarna toch niets meer uit …
Want totalitaire macht, want de mens gedegradeerd tot wegwerpartikel, dus welke haan zal dan überhaupt nog kraaien????

de leugen regeert
de leugen regeert
2 jaren geleden

En maar blijven bang maken stelletje WEF en WHO uitvoerders waanzinnig en Psychologisch gestoord zijn jullie

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
2 jaren geleden

Beantwoord alles in het onzekere.

Dan kun je alle kanten op in de toekomst.

De 2e kamer manier van doen.

Bas
Bas
2 jaren geleden

Er is een wereldwijde POLITIEKE crisis, overal zijn totaal incompetente psychopaten aan de macht, minkukels, idioten. Klimaatcrisis, coronacrisis, allemaal fake nep, hoaxen. Oorlogen zijn gepland, bosbranden aangestoken, cijfers gemanipulleerd, modellen verzonnen. Werkelijk ALLES is NEP.

Hendrika
Hendrika
2 jaren geleden

Ons leefmilieu, dat wordt bedreigd door de troep die in de natuur, bermen, slootkanten achtergelaten wordt. Vandaag fietstocht gemaakt rond Assen, niet te filmen wat er ligt te vergaan. Dat klimaat, die onverschilligheid, is veel ziekmakender dan een graadje warmer. Een leuke taak voor ER, opruimen in plaats van op de weg zitten in je weggooi plastic jas.

Betaal contant en koop bij het MKB
Betaal contant en koop bij het MKB
2 jaren geleden

DICTATUUR

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
2 jaren geleden

Ja, dat is toch wel een hals misdrijf, ontkennen dat er een klimaatprobleem is.

Johan
Johan
2 jaren geleden

Ik kom weer met de vraag, wie heeft dit opgesteld? Namen?

Attilio
Attilio
2 jaren geleden

EN WAT DOE JE MET KAKKERLAKKEN??????????????

Stefan
Stefan
2 jaren geleden

Artsen kunnen zeggen wat wel aan het klimaat kan liggen en wat niet.
Dan dwingen ze de overheid en rechters te nuanceren.

Ron
Ron
2 jaren geleden

Voor iedere mens die sterft van de warmte sterven er 7 tot 8 van de kou. Klimaat verandering komt enkel van de zon en het verzwakkend magnetisch veld van de Aarde. De polen warmen versneld op door de elektromagnetische deeltjes van de zon die vrij instromen zonder of een aangetatste bescherming van de magnetische polen. Wie honderduizend en meer jarenb teruggaat ziet dat alles normaal verloopt waarmee ik niet wil zeggen positief voor de mensheid. Maar natuurlijk heb je vandaag een hoop experten die anders werkloos zijn en eten uit de hand die hen voedt. CO2 is noodzakelijk voor plant en mens. Zelfs gezond vraag het maar eens aan iemand met hyperventilatie.

Gandalph
Gandalph
2 jaren geleden

Is crisis niet een relatief begrip? Wat de ene persoon een crisis noemt, vind een ander amper een probleem.

Anne Schotanus.
Anne Schotanus.
2 jaren geleden

Maar de Chemtrails zorgen wel voor een ongezond klimaat en ziekte o.a. kanker.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Door klimaatverandering veranderd ook onze gezondheid maar dat is heel erg normaal zo bouwen we ons immuunsysteem op want dat veranderd ook mee dus idd NIKS AAN DE HAND ‼️

Mark
Mark
2 jaren geleden

Lees net dat er weer een nieuw pseudo-wetenschappelijk plan is om de aarde af te koelen:
door met Bismuth-trilodide hoog in de atmosfeer wolken te vormen en het te laten regenen.

Het lijkt mij dat de aarde hierdoor juist gaat opwarmen. Watermoleculen hoog in de lucht staan veel energie af aan het heelal. Laat men de watermoleculen eerder neerregenen, dan hebben ze nog niet de tijd gehad om voldoende af te koelen en dan krijg je warme regen in plaats van koele regen.

https://www.science.org/content/article/dehydrate-stratosphere-curb-global-warming-scientists-float-risky-new-strategy

De dosis bepaalt of iets giftig is of niet, een beetje is gezond, maar krijg je teveel Bismuth binnen, dan kan dit schadelijk zijn voor je gezondheid.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Weer die klimaatwaanzin. Stop eens met Chemtrials en geoengineering.
dat zou beter voor het klimaat zijn.
Na de COVID hoax, nu de klimaathoax. De angst bij het volk moet erin blijven, anders kunnen de WEF / WHO plannen van de zgn elitebende niet doorgaan. Tuig regeert de wereld en zit ook in dh eN Brussel.

Jetze
Jetze
2 jaren geleden

Het moge zo langzamerhand duidelijk zijn dat er één hoofdverdachte is welke de volksgezondheid ernstig schade toebrengt.

Dat is de overheid zelf.

Marcow
Marcow
2 jaren geleden

Pilots, Doctors & Scientists Tell Truth about Chemtrails [Excerpts]

https://www.youtube.com/watch?v=DPnWaBsMYnY

Wat experts zeggen over Chemtrails

Dit moet tot op de bodem uitgezocht worden en testen van hemelwater

ceessie
ceessie
2 jaren geleden

Vraag aan een willekeurig ‘klimaatacitivist’ of hij kan aangeven welk klimaat we nu hebben en wat we in de toekomst voor klimaat gaan krijgen. Je krijgt geen antwoord, want ze weten niet eens wat het woord klimaat precies inhoudt. We hebben hier nu een zeeklimaat en krijgen we dan soms een landklimaat of zo??????!!!!! Stel ze die vraag.

yvja
yvja
2 jaren geleden

Pia Dijkstra nu minister? Daar heeft zij zelfs nog niet eens enige notie van hoor!!!

Axel M.
Axel M.
2 jaren geleden

zolang zij het niet van het NCTV “dat is waar de regels gemaakt worden” te horen heeft gekregen of dat wel of niet zo is mag ze de vraag helemaal niet beantwoorden want alle ministers zijn alleen spreekbuizen van het NCTV en niets anders dan dat !!!

Annette
Annette
2 jaren geleden

Iedereen die mekkert over het klimaat is niet serieus te nemen.

wim aerts
wim aerts
2 jaren geleden

Ach ja, vanaf het moment dat ze het in een wet vastzetten, moet je je steeds vragen stellen. Een gevaarlijk voorbeeld. De holocaust ontkennen is strafbaar, maar de slavernij is dat niet- Ik persoonlijk begrijp het niet. In een echte democratie moet het allemaal kunnen. Vervolgens ontstaat er een discussie en komt men tot een concensus. Ik kan natuurlijk volledig de bal misslaan, maar dan kunnen jullie mij met zekerheid op het juiste spoor brengen!

JohnC
JohnC
2 jaren geleden

Dat artsen denken en zeggen dat het wel mee valt met klimaatverandering is niet anders dan democratie in werking. Sterker nog: artsen hebben groot gelijk ….. Paniek zaaien is niets anders dan een van de onderdelen van de NWO (Nieuwe Wereld Orde) om maximaal chaos te creeren in de wereld. Kennen we die strategie van de Vrij Metselaars niet?
En dat wordt strafbaar???? Het moet neit gekker worden …

Maar het is nog gekker: al jarenlang worden chemtrails in de lucht gebracht door bepaalde vliegtuigen. Wereldwijd. U hebt ze allemaal wel eens gezien als U naar boven kijkt. Lange witte strepen die urenlang in del ucht blijven hangen. Die chemtrails zijn geen condenserende uitlaatgas strepen maar metaal deeltjes barium, strontium, aluminium ……. Het is puur gif en het is schadelijk voor de natuur en voor de mens want het komt uiteindelijk in de voedselketen terecht. Die witte strepen blijven uren hangen in de lucht totdat alles er uit ziet als een melkwitte wolken dek waar de zon niet door komt. En net als bij conspiracy wordt altijd ontkend dat chemtrails schadeljik zijn ….. het zou niet anders zijn dan waterdamp wat het met 100 % zekerheid niet is.

Bij navraag bij politieke partijen of bij de gemeente waar je woont krijg je nooit antwoord. Ook niet bij vragen bij het RIVM.

Zet Chemtrails maar bij de lange lijst van zaken die door de satanische Zionist/NAZI beweging tegen de mensheid worden ingezet zoals covid, vaccins, CO2, stikstof, windmolens, EV’s, Oekraine, massa immigratie, Gaza, overal betaald parkeren, verdichting in steden, milieu zones, overal trajectcontrole, 5G zendmasten, AI, depopulatie Agenda 21 ……
En onze regeringen zijn geinfiltreerd door deze satanisten en werken daar hard aan mee …..

Wij leven in momenteel in WWIII ….. een oorlog van Khazarische maffia banken, corporaties, NGO’s, regeringen, leger, media tegen de mensheid …….

Bowa
Bowa
2 jaren geleden

Laat ze die dappere artsen maar oppakken, wij staan als volk volledig achter hen, en zullen ze steunen waar we kunnen.

paratrooper
paratrooper
2 jaren geleden

Zou het zo kunnen zijn dat het nieuwe parlementsgebouw wat het dubbele ineens gaat kosten voorzien wordt van ondergrondse bunkers zodat wij de daders van die corona en immigratietsunami niet kunnen berechten,

Back to top button
72
0
We lezen graag je reactie!x