De FBI heeft in New York een man aangehouden nadat undercoveragenten hem eerst hadden geholpen om een bom in elkaar te zetten.
Quazi Mohammad Rezwanul Ahsan Nafis uit Bangladesh werd in januari door de FBI gestrikt om ‘een aanslag’ te plegen. De 21-jarige Nafis werd al geruime tijd geobserveerd door de FBI.
Het doelwit was de Federal Reserve Bank van New York. De man probeerde voor het gebouw een personenbusje te laten ontploffen met een bom van 450 kilo, maar de agenten hadden hem namaak-explosieven gegeven.
Kritiek
De FBI en de politie van New York leerden Nafis hoe hij een bom moest maken en ook werd hem getoond hoe hij het beste een videoboodschap kon opnemen. Er komt steeds meer kritiek op deze omstreden methode, omdat de man zonder de hulp van de politie nooit in staat zou zijn geweest om een bom te maken. De FBI maakt op deze manier zelf terroristen, zo is de gedachte.
De FBI heeft al vaker mensen tot dergelijke acties aangezet om zo een bepaalde groepering of instantie in een kwaad daglicht te kunnen stellen.
Oklahoma City
Herinnert u zich de bomaanslag in Oklahoma City nog? Het Amerikaanse ministerie van Justitie gaf toe dat het Murrah-gebouw was vernietigd met explosieven, in plaats van een autobom. Video’s over hoofdschuldige Tim McVeigh en de Michigan Militia bleken later in elkaar te zijn gezet door de FBI.
De argeloze burger zal nu denken dat de FBI een aanslag door Al Qaida heeft verijdeld en is zich niet bewust van de mentale conditionering en propagandatechnieken die worden toegepast om mensen het idee te geven dat er een bepaalde dreiging heerst.
Overigens is er verder niets bekend over de banden die Nafis zou hebben met Al Qaida, een ‘terroristische organisatie’ die nota bene is opgericht door de CIA. De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton legde eerder uit dat ‘Al Qaida oorspronkelijk is gecreëerd door de VS om het de Sovjets moeilijk te maken’.
Gerelateerd:
- Realiteitscheck: creëerde Amerikaanse regering Al Qaida? (video)
- Amerika, het land van bedrog en massahypnose (video)
- Aanval op Amerikaanse consulaat Libië was geen spontane actie
- Rechtbankstukken: schietpartij Aurora werk van politiechef en Illuminati
- 9/11: Explosief Bewijs – experts aan het woord (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






NOS kampt met bedreigingen: ‘Dat krijg je als je onbetrouwbaar nieuws brengt’
Advocaat luidt noodklok over sterfte door coronaprik: ‘Het is een absolute nachtmerrie’
Database administrator trok bij overheid aan de bel over forse oversterfte en dit was de reactie
Meisje (7) met epilepsie succesvol behandeld met cannabisolie
Formatie mysterieuze lichten boven Campinas, Brazilie (video)
Had de Amerikaanse overheid een buitenaards wezen in dienst?
Oud-productiemedewerker NOS: ‘Het NOS Journaal moet worden opgeheven’
Dit giftige spul zit overal in en kan leiden tot kanker en diabetes. Journalist stuit op alarmerende wetenschappelijke feiten
VIDEO: Meisje (12) vanaf nek verlamd na vaccin tegen baarmoederhalskanker