Misschien is stevia, het natuurlijke alternatief voor suiker en kunstmatige zoetstoffen zoals aspartaam, toch niet zo goed voor ons als we dachten.
De mensen achter Truthstream Media zijn op een studieboek uit 1970 gestuit dat is geschreven door Paul en Anne Ehrlich. Het gaat om de voorloper van het boek Ecoscience, dat het tweetal schreef met John P. Holdren, de man die president Obama adviseert op het gebied van wetenschap en technologie.
In het boek worden allerlei manieren genoemd om de bevolkingsgroei terug te dringen. De auteurs bespreken onder meer het toevoegen van sterilisatiemiddelen aan het drinkwater en voedsel en het ontwikkelen van een virus met een steriliserende werking, waartegen men zich vervolgens kan laten vaccineren.
Ook het vruchtbaarheidsremmende effect van Stevia rebaudiana – de plant die overal wordt geroemd als gezond alternatief voor suiker – wordt in het boek besproken. De inheemse bevolking van Paraguay zou stevia al honderden jaren gebruiken als anticonceptiemiddel. De auteurs verwijzen naar studies waarbij de vruchtbaarheid van ratten sterk afnam nadat ze stevia hadden gekregen.







Turkse krant: “Verregaande samenwerking tussen leger Turkije en Islamitische Staat”
Nederlandse ambtenaren maken veel snoepreisjes naar Antillen
Deze journalist haalt in 8 minuten verhaal over oorlog in Oekraïne onderuit
Mysterieuze drones gespot boven legerbasis en andere plekken in Duitsland
Hoogleraar: ‘Dit is waarom je coronaboetes niet moet betalen’
Van Haga geeft VVD-Kamerlid veeg uit de pan: ú bent verantwoordelijk voor al deze ellende
Buitenaardse intelligenties ‘hebben boodschappen voor ons’
Jaime Maussan is de ‘Mexicaanse Rupert Murdoch van UFO’s’ (video)
Elon Musk wil journalisten die fake news maken aan schandpaal nagelen. Dit is volgens hem de reden waarom media de waarheid verbloemen