Chili is één van de weinige landen ter wereld met een UFO-onderzoeksgroep die wordt gesteund door de overheid.
In 1997 erkende het land dat er onbekende vliegende objecten worden waargenomen en dat het fenomeen echt is.
Sommige objecten kunnen niet worden verklaard als natuurlijke fenomenen of door mensen gemaakte toestellen. Nadat een aantal piloten en vliegveldmedewerkers in 1997 een reeks UFO-waarnemingen hadden gemeld, werd datzelfde jaar de CEFAA (Comité de Estudios de Fenómenos Aéreos Anómalos) opgericht.
De CEFAA doet op een wetenschappelijke manier onderzoek naar het UFO-fenomeen en werkt samen met de Chileense luchtmacht.
Waarnemingen van onbekende objecten worden verzameld, geanalyseerd en gecategoriseerd. Het doel is om het fenomeen beter te leren begrijpen. De CEFAA richt zich met name op waarnemingen van piloten en radaropnames en wisselt ook informatie uit met andere landen en UFO-onderzoeksgroepen in binnen- en buitenland.
Voorzitter van CEFAA Ricardo Bermúdez zei tijdens het internationale UFO-congres 2012 in Arizona dat het UFO-fenomeen echt is, dat niet bekend is waar het precies om gaat of waar het fenomeen vandaan komt, dat het noodzakelijk is om het fenomeen verder te onderzoeken en dat het noodzakelijk is om alle beschikbare informatie te delen.
Bron: Openminds.tv
Gerelateerd:
- 10 miljoen mensen zagen enorme spiraalvormige UFO boven China
- ‘UFO’s komen uit één van de 23 andere universa’
- Getuige keert terug naar plek UFO-crash (video)
- UFO’s in de ruimte: geheime beelden NASA-missies (video)
- Zodra er UFO’s verschijnen zwijgt de pers
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Dit gebeurt er als je programma’s presenteert bij de BBC en zegt dat global warming onzin is
Frans Bauer zet Derksen op zijn nummer: ‘Natuurlijke immuniteit beschermt beter dan Pfizer-prik’
Grote graancirkel verschenen in Australisch weiland
De anti-Zwarte Piet beweging, de migrantenkaravaan en… George Soros. O, kom er eens kijken
Amerika wil de hele wereld domineren. Welk land is het volgende slachtoffer?
De Jonge hoeft zich niet te verantwoorden: ‘Volstrekt ongelofelijk dat dit gebeurt’
Geschrokken reacties op dreigende taal Meloni: ‘Dit is niets minder dan een directe oorlogsverklaring’
Mijn handler was een pedofiel. Supermodel doet heftig boekje open over geheime wereld van prostitutie en gemaskerde feesten voor de satanische elite
We worden eigenlijk geregeerd door misdadigers. Twee hoogleraren trekken aan de bel