Begin deze week berichtten de media over de dood van een 48-jarige arts uit de Amerikaanse staat Ohio. Het is ‘niet duidelijk’ waaraan dr. Thomas Lee Flanigan is overleden, schreven ze. De arts, die eerder in het leger diende, stond bekend om zijn humor en Facebook-memes. De nieuwsberichten gaan voornamelijk over zijn overlijdensbericht, dat hij overigens zelf heeft geschreven.
Het blijkt dat de arts in februari zijn tweede dosis van het coronavaccin van Moderna heeft gekregen. Flanigan dreef op Facebook de spot met ‘vaccinatieweigeraars’. “Tweede dosis. De microchip werkt prima. Mijn geest wordt langzaam maar zeker overgenomen door de collectieve geest. Het gaat goed met ons. Verzet is zinloos,” schreef hij, als verwijzing naar de Borg, een gemeenschap van cyborgs in Star Trek.
Second dose. The microchip is working just fine. My mind is slowly being taken over by the hive mind. We are just fine. Resistance is futile.
Geplaatst door Thomas Flanigan op Woensdag 3 februari 2021
Een maand eerder, op 6 januari, zei hij na het halen van zijn eerste prik: “Ik heb het gedaan voor de gratis sinaasappelsap. De naald was wel 30 centimeter lang. Het goede nieuws is dat ik niets voelde terwijl de microchip naar binnen ging, maar ik kan lokale radiostations nu horen.”
I did it for the free orange juice. I’m pretty sure the needle was like a foot long. The good news is that I didnt feel the microchip going in but I can hear local radio stations now.
Geplaatst door Thomas Flanigan op Woensdag 6 januari 2021
De New York Post gebruikte voor het artikel deze foto van zijn Facebookpagina.






GGD-medewerker: ‘Gevaccineerden testen vaker positief en hebben ernstigere klachten dan ongevaccineerden’
Wanhopige docente doet oproep: ‘Stop met deze tweedeling!’
Is het Bulgaarse leger op buitenaardse technologie gestuit? Kolonel doet boekje open over Area 51 van Bulgarije
Een gevangenis, hel en concentratiekamp. Groot pedofielennetwerk ontmaskerd dat banden heeft met deze paus
‘De vraag is niet of de bom gaat barsten, maar wanneer’
Brussel wil astronomisch bedrag: ‘Dit is de superwaanzin in het hoofd van Von der Leyen’
Oproep van een wanhopige boer: ‘Wat er bij ons gebeurt is bizar. Het is te gek voor woorden’
‘Monomane’ minister De Jonge onder vuur om interview met NU.nl: ‘Dit is een nieuw dieptepunt’
‘Waarom mag deze onzin wel op tv en feiten van Ongehoord Nederland niet?’