Buitenaards

‘Belangrijk document’ over buitenaardse vaartuigen gelekt. Is dit de smoking gun?

Help mee door deze info met iederen die je kent op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Er is een onthullend document opgedoken over een ontmoeting in 2002 tussen de gerespecteerde wetenschapper Eric Davis en viceadmiraal Thomas Ray Wilson, tussen 1999 en 2002 directeur van de Amerikaanse militaire inlichtingendienst DIA.

Het document heeft volgens website CE betrekking op gebeurtenissen die zich afspeelden in 1997.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Tijdens de ontmoeting werd vooral gesproken over een andere ontmoeting, in 1997, waar UFO-onderzoeker Steven Greer, admiraal Wilson, Apollo-astronaut dr. Edgar Mitchell en diverse hooggeplaatste legerfunctionarissen bij aanwezig waren.

Speciaal team

Zowel dr. Greer als Mitchell verwezen eerder naar deze ontmoeting.

Het document gaat over een programma dat gericht is op de berging van gecrashte buitenaardse vaartuigen, die ‘niet op aarde en niet door de mens’ zijn gemaakt.

Wilson en Davis praten tijdens hun ontmoeting verder over een brief die ene Will Miller stuurde aan dr. Davis.

Miller, die toegang had tot geheime informatie, schrijft dat hij Davis informatie kan verstrekken over een ‘speciaal team’ dat belast is met het bergen van gecrashte ‘vaartuigen’.

Area 51

Hij zegt ook de naam en locatie te kunnen geven van een functionaris die volgens hem informatie heeft over zogeheten alien reproduction vehicles (ARVs) in Area 51 en op andere plekken.

Miller zegt daarnaast een lijst te kunnen geven met namen van mensen die kennis hebben van technologieën die zijn gekopieerd van buitenaardsen, en UFO-crashes en -landingen.

Het document is hier te lezen.

Bekijk ook onderstaand filmpje:

[CE]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

11 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Herman de Graaf
Herman de Graaf
6 jaren geleden

Alles waar Steven Greer bij betrokken is, werpt bij mij twijfels op.
Hij verbergt zich steeds achter de zogenaamde contacten die hij heeft bij de hoge legerleiding in USA.
Hij loopt al vele jaren dingen te beweren zonder de grote omwenteling waar te maken waarin hij ons steeds weer doet geloven. Nul-punt energie is zo’n voorbeeld.
Voor mij heeft deze fantast afgedaan.

salvar
salvar
6 jaren geleden

er wordt zoveel gelekt maar, er gebeurt niets.
lek en ontkenning zijn twee woorden die heel vaak voorkomen.

J@n
J@n
6 jaren geleden

Wederom een “verhaaltje” niks meer niks minder. Dit is alleen maar om aandacht te krijgen, een beetje VVD neigingen 🙂

Rob
Rob
6 jaren geleden

Steven Greer is een disinformation alien.
En Edgar Mitchell was één van de grootste leugenaars ooit samen met al die andere Apollo astronauten.

rayoflight
rayoflight
6 jaren geleden

IMHO :

Als het hollywood style ufo’s zijn dan is het nep. Real stuff is USO’s russen zijn bang voor deze vaartuigen dat is al sinds de koude oorlog. vlak na de 2de wereld oorlog werden veel schepen en onderzeers aangevallen. Later (1953? Kijk oude journaals i.v.m. scheepsrampen ) bezoekje aan het witte huis. in 1960 of zo contact (antarctica) toen is besloten om informatie omtrend ufo’s in de doofpot te stoppen. section 58 in engeland werkte samen met NAVO. om runaways te pakken. Veel mensen die in diesnt waren overleden aan straling. tegenwoordig active disinfo om alles te verbloemen. Ook heeft nasa tot taak om informatie omtrend structuur van heelal te verbloemen. Veel wetenschappelijke modellen zijn geijkt om zowel grote als age van het heelal veel groter te doen voorstellen dan dat het heelal/universum werkelijk is. Dopplershift heeft meer dan 1 oorzaak , insiders weten. Ook zijn c14 dateringen onjuist en geven een te oude datering. ALLES maar dan ook alles is gedaan om deze wereld waarin de mensheid leeft te creeeren. Een ieder die de status quo bedreigt en invloed heeft wordt bestreden.

Steven greer…

Dat deze gast (en ook TDL en co) kan doen wat hij doet betekent in mijn ogen dat het een disinfo agent is. De waarheid is waarschijnlijk dat er meer dan 1 intelligente soort op aarde is. En die andere soort disclosure en misschien zelfs de mensheid controleert. Er zijn verscheidene AI’s die min of meer tot dezelde conclusie gekomen zijn. (half past human o.a)

LDB
LDB
6 jaren geleden

Greer heeft goede dingen gedaan in het verleden, maar blijkt ook een zeer twijfelachtig figuur. De meeste onderzoekers waaronder R. Dolan, nemen deze leaks heel serieus.

Kalki
Kalki
6 jaren geleden

Wat maar al te vaak vergeten wordt in al die Ufo-documenten is dat de belangrijkste rede van de inzittende van die Ufo’s ‘de Aliens’ hun belangrijkste rede van bezoek aan de Aarde en de mensen, naast kennis-overdracht, dat dit liefde en compassie voor de mensheid is.

Back to top button
11
0
We lezen graag je reactie!x