Yvette uit de Belgische gemeente Pelt liet zich in juni vorig jaar vaccineren tegen corona. Sindsdien kampt ze met chronische ontstekingen, waar de geneeskunde geen antwoord op heeft. Yvette voelt zich gebroken.
Na de spuit begon ze te bibberen en te beven. “Het was abnormaal.” Daarnaast kreeg ze last van ‘vreselijke hoofdpijn’. Op de CT-scan waren grote witte vlekken op haar longen te zien. Artsen dachten dat het ging om een bacteriële infectie en Yvette kreeg antibiotica voorgeschreven.
Het zou toch kunnen
De grote witte vlekken zijn weg, maar ze blijft met ontstekingen zitten. Ze is daarnaast maandenlang kortademig geweest. “Er is geen oplossing voor mijn probleem. Ik kom er niet vanaf,” zei ze in gesprek met VZW Legal Hearts.
Haar huisarts ontkende alle keren dat ze werd onderzocht dat het te maken zou kunnen hebben met de spuit, maar de laatste keer zei ze: “Het zou toch kunnen.”
Ik ga niet meer
Yvette werd nooit meer de oude na de coronaspuit. “Of de volgende vaccins zijn verbeterd of niet, dat weet ik niet, maar ik ga niet meer. Het is mooi geweest.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Journalist gaat aangifte doen tegen liegende NOS. Dit zijn de redenen
Politici onder de indruk van overlast windmolens: ‘huizen praktisch onbewoonbaar!’
Steeds minder Nederlanders geloven dat de aarde opwarmt door toedoen van de mens. Bekijk de resultaten
Het mysterie van de verdwenen stemmen voor FVD
Auteur over het meten met twee maten door justitie: ‘Dit slaat echt helemaal nergens op’
Feldheim gaat als eerste Duitse dorp volledig ‘off the grid’
Transgenders worden omgebouwd met hulp van zorgverzekeraars: ‘Het is ZIEK’
Verloren Mayastad Yupaha ontdekt in Georgia?
‘Onze universiteiten zijn geen instituten voor waarheidsvinding, ze beginnen een gevaar te worden voor de samenleving’