In 1983 werd bekend dat infraroodtelescoop IRAS een ‘onbekend object’ had ontdekt dat groter was dan Jupiter en deel uit zou kunnen maken van ons zonnestelsel.
Journalisten van grote Amerikaanse kranten vroegen zich af of planeet X was ontdekt.
In 1984 kwam de NASA terug op deze uitspraken en sindsdien wordt het bestaan van Nibiru stelselmatig ontkend. Datzelfde jaar werd voor het eerst geëxperimenteerd met chemtrails. Vanaf 2003 begonnen op internet afbeeldingen van de planeet te verschijnen. Mensen zagen iets ongewoons in de richting van de zon. Op foto’s waren twee zonnen te zien aan de hemel.
Sommige foto’s in de video zijn gemaakt met behulp van infraroodcamera’s en telescopen en doen vermoeden dat iets zich schuilhoudt in de omgeving van de zon en in de richting van onze aarde beweegt.
Ook in Nederland is sinds 2003 door honderden mensen melding gemaakt van een tweede zon. Een aantal van deze meldingen is ook gedaan bij het KNMI, dat de mensen doorverwijst naar Stichting de Koepel. Het fenomeen is met name bij zonsopgang en -ondergang te zien als de lucht niet is volgesproeid met chemtrails.
In het nieuws:
Sterrenwacht op Hawaï:
Foto: Flickr/Bill Funke
Gerelateerd:
- Hebben we een tweede zon aan onze hemel?
- Waarom wil de supernova niet exploderen? (video)
- Tweede zon wordt wereldwijd gezien
- Helderste ‘supernova van de generatie’ te zien
- Driedubbele zon in lucht boven China (video)






Beelden Turkse fans na overwinning Oranje veroorzaken golf van verontwaardiging: ‘Linea recta enkele reis Turkije!’
RIVM per brief om opheldering gevraagd over wijzigen data over sterftecijfers en verwachte sterfte
Professor Schetters in Hart van Nederland over het vaccineren van kinderen onder 12: ‘Niet doen!’
Zware restricties opgelegd aan Janssen-vaccin vanwege bijwerkingen: ‘Wat was het coronabeleid een ramp’
5G catastrofaal voor al het leven op aarde. VN-medewerker luidt de noodklok
Marion Koopmans wil verspreiders van ‘desinformatie’ achter de tralies wegens georganiseerde misdaad
Perschef Witte Huis: ‘Coronavaccins kunnen je doden als je jonger dan 27 bent’
De verloren piramides van Indonesië. Hoe kon men 20.000 jaar geleden zo’n bouwwerk neerzetten?
De kracht van bewustzijn: we verkennen allemaal de hogerdimensionale ruimte