Binnenland

Bepalen de media wie premier van Nederland is? ‘Misschien moet je dit niet onthullen, maar dit is hoe het gaat’

Help anderen door deze informatie met kennissen op je social media te delen!

Ronald Plasterk is niet langer beschikbaar om minister-president te worden in het nieuwe kabinet. De voormalig PvdA-minister, die als verkenner en informateur meehielp dit kabinet tot stand te brengen, bevestigt op X een bericht met die strekking van De Telegraaf.

Het AD schrijft dat het afgelopen half jaar twee intimi van Wilders zijn ‘afgeserveerd’ omdat ze in opspraak kwamen door ‘integriteitskwesties’. Eerst PVV-senator Gom van Strien en dit pinksterweekeinde trok Plasterk zich terug.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Leuk hoe het AD ons wil doen geloven dat het ‘afserveren’ een soort proces is waarin de MSM geen enkele rol spelen,” merkt emeritus hoogleraar Paul Cliteur op.

Bekijk het filmpje:

(Video verwijderd? Klik hier...)

We kunnen ook Wilders premier maken

Dit doet denken aan uitspraken die voormalig hoofdredacteur van het AD Hans Nijenhuis eerder deed in het programma ‘What the Hague?!’

Nijenhuis zei in het programma dat hij eens een e-mail heeft gestuurd naar Rutte nadat de premier met een groot interview in De Telegraaf stond.

‘Je staat in de verkeerde krant, in een krant van rancuneus Nederland’, schreef hij in de mail.

“De keer erna stond hij bij ons,” glunderde Nijenhuis.

Op de vraag of hij dan ook met bepaalde partijen onderhandelt om tot zo’n moment te komen, antwoordde hij dat hij eens in een opwelling gezegd heeft ‘dat we ook Wilders premier kunnen maken als je dat wilt’.

Zij kunnen iedere politicus breken

“Misschien moet je dit niet onthullen, maar dit is wel een beetje hoe het gaat,” onthulde de ex-hoofdredacteur.

Jan Roos reageerde: “Nijenhuis geeft hier toe politiek te bedrijven met zijn krant. Verder nog vragen over het mediakartel?”

Het AD is net als veel andere grote kranten eigendom van DPG Media, een Belgische mediagroep die in handen is van de steenrijke familie Van Thillo.

Eerder zei journalist Willy Van Damme al dat niemand durft in te gaan tegen die familie, omdat zij ‘oppermachtig zijn en iedere politicus kunnen breken’.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 127 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

62 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
steef
steef
1 jaar geleden

abo opzeggen en niet meer los kopen.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
1 jaar geleden

Mensen met een ruggengraat zijn er nog nauwelijks in Nederland.
Hadden wij maar een nederlandse versie van “Orban”.

Rose
Rose
1 jaar geleden

Ach die omgekochte media, weer een machtige familie dat er achter zit, hoe lang nog?

B.watervogel
B.watervogel
1 jaar geleden

Het is een georkestreerd zooitje bij elkaar en het is nooit de bedoeling geweest dat die plasterk premier zou worden. Het word gewoon waggel timmermans en ze rekken en strekken alles lekker lang om het volk bezig te houden met deze onzin om ons af te leiden van de cbdc, paard pia dijkstra en de aankomende who plan met zijn vervalste vogelgriep met daarop volgende lockdown die al een hele tijd op planning staat. Om ons eronder te houden trainen elite militaire eenheden jonge kerels”asielzoekers” die hier straks “met nu nog een geheimhoudingsplicht” om ons eronder te houden. Ik zou me maar goed voorbereiden op wat komen gaat.

Jeroen
Jeroen
1 jaar geleden

“Democratie is de wil van het volk. Elke dag lees ik vol verbazing in de krant want ik vandaag weer wil” (Wim Kan).

John
John
1 jaar geleden

natuurlijk bepaald de media dit niet. Wie dan wel? De zogenaamde elite, Soros en zijn maten. De media heeft geen eigen mening meer. Die krijgen alles voor gekauwd. Een zak geld doet de rest

Lin
Lin
1 jaar geleden

De media manipuleert net zo lang totdat wij de “gewenste” Minister president krijgen. Eentje van de club, trouw aan de WEF, en overtuigd Neo Communist. Zo zal het gaan. De linkse club en de media hebben de macht in Nederland en zullen uiteindelijk toch gaan uitmaken wie gekozen word, waarschijnlijk een VVD66 er, en het domme schaaps volk stond en bij en keer er naar……

wolfje168
wolfje168
1 jaar geleden

Er is in in de politiek geen plaats voor integere mensen. Ze moeten je op elk gewenst moment kunnen pakken.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Die extreem linkse facist Dassen moet ook eens flink aan de tand gevoeld worden want zijn uitspraken stinken net zo hard als zijn poepgat‼️

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Dan moeten ze die familie van Tillo aanpakken ze staan niet boven de wet al denken facisten dat altijd van wel‼️
Sluit dit tuig vd richel op met hun facisten plannetjes ‼️

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

als je van harte meewerkt om je medelanders neer te schrijven, moet je toch eens beseffen dat je de toekomst voor jezelf en je kinderen ook vergiftigt.

daar zullen ze spijt van krijgen, als het te laat is.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

IDD ZOALS EERDER GEZEGD BOYCOT FACISTISCHE KRANTEN ZOALS DEZE ‼️

Georg
Georg
1 jaar geleden

MASSAAL GEEN MSM MEER LEZEN, KIJKEN of what so ever. Zo hoef je je niet te ergeren aan en te laten misleiden door de propagandistische “drek” van hun roddelblaadjes. Geen omzet meer of kijkers dus……. bye bye stelletje nepjournalisten. Prettig te constateren dat sinds lange tijd een kentering gaande is in de omzet van het fakenews van deze Globalistische hielenlikkers. De “wakkeren” onder ons weten het echte nieuws via de alternatieve kanalen te bemachtigen. Nu de rest van “slapend Nederland” nog uit de coma te halen. 📢📢📢

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Boeren Citaat;
NA BIJNA 5 JAAR KEIHARDE STRIJD VOEREN, LIJKT HET BOERENVERSTAND IN DEN HAAG WEER DE BOVENTOON TE VOEREN.

Laat je nou niet misleiden door de beloftes van het nieuwe kabinet? Jullie hebben toch ook wel geleerd dat ze beloftes NOOIT nakomen en Wilders niet vergeten; is de leermeester van Rutte!
DUS GA WEL NAAR BRUSSEL DENK NIET DAT HET NIET NODIG IS ZE SMEREN STROOP OM DE MOND MAAR STUREN DE WESPEN PAS LATER OM JE TE STEKEN‼️

Jaap
Jaap
1 jaar geleden

De Nederlandse media is verrot, Schoothondje van de politiek en de macht.

Wel heel opvallend dat 2 keer iemand op moet stappen.

Ik krijg steeds meer en meer het vermoede dat Timmermans of/en een van de andere linkse partijen er achter zitten dit gezien de uitspraak van Timmermans. “Dat hij er alles aan zal doen om een kabinet Wilders te voorkomen.

Ze zijn lekker bezig om dingen uit het verleden op te rakelen. Wie is de volgende mogelijk slachtoffer een PVV kamer lid?

Ik word hier misselijk van.

Het land heeft een kabinet nodig en het volk heeft gekozen voor een rechts kabinet en links kan en wil dit niet accepteren wat een zielenpieten.

Carina1
Carina1
1 jaar geleden

ALLES EN IEDERE NARCIST IS CORRUPT WAT EEN WERELD ..NIEMAND IS NOG TE VERTROUWEN. WALGELIJK

apyr
apyr
1 jaar geleden

De media doen er echt alles aan om een kabinet geen door gang te laten vinden

Niet bang
Niet bang
1 jaar geleden

Gelukkig hebben steeds meer mensen het door. Free Assange!

Harrie
Harrie
1 jaar geleden

Toch is het ook merkwaardig dat een ongekozen persoon premier van Nederland wordt. Ik dacht dat Wilders premier zou worden hij heeft toch de meeste stemmen? Straks krijgen we die bolle Timmerfrans.

Axel M.
Axel M.
1 jaar geleden

Het AD is het dagblad van de NCTV

wappie
wappie
1 jaar geleden

“Het AD is net als veel andere grote kranten eigendom van DPG Media, een Belgische mediagroep die in handen is van de steenrijke familie Van Thillo”.

EN het WEF niet te vergeten. Das helemaal een manipulerende elitaire rotclub.

Frans Peeters
Frans Peeters
1 jaar geleden

Wilders premier en die daar niet mee akkoord is, nieuwe verkiezingen de grootste partij bepaald

ijsbeer
ijsbeer
1 jaar geleden

Ze doen alles aan om geen rechtse regering te doen slagen . dus dadelijke nieuwe verkiezingen en dan hopen dat bevolking massaal rechts stemmen ik bang van niet

Marco
Marco
1 jaar geleden

Plasterk heeft miljoenen verdiend aan mrna vaccins. Ze zijn allemaal hetzelfde. Alle politiek is theater.

Gtr
Gtr
1 jaar geleden

Waarom neemt Wilders het roer niet over dan?Heb het idee dat hij zich verschuilt achter anderen. Veel blabla, maar als puntje bij paaltje komt durft hij niet? 😂🤣😂

inhetmeer
inhetmeer
1 jaar geleden

Welke kluns leest die rotblaadjes uit die beerput van die Belgische omhooggevallen hufters nog?
Vriendjes van Nazi Bernard?……Bilderberg?……WEF?…….WHO?…….en de rest van het tuig op de hoerenkermis?

Swakke met zijn klakske
Swakke met zijn klakske
1 jaar geleden

Ach die steenrijke familie Van Thillo en niemand vraagt zich af waar en belangrijker hoe die familie fortuin hebben gemaakt. Hier ff een linkje ; https://www.tscheldt.be/nazi-uitgeverij-dpg-media-verveeld-met-kritisch-boek-over-christian-van-thillo/

Den
Den
1 jaar geleden

Een oud filmpje .
maar dit is wel hoe het werkt
en dus zeer actueel

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

“Het AD is net als veel andere grote kranten eigendom van DPG Media, een Belgische mediagroep die in handen is van de steenrijke familie Van Thillo.”
En dat is weer in handen of onderworpen aan Bertelsmann.
Kortom bekijk de Nazi geschiedenis van Liz Mohn en haar man en van de familie Thillo en van de media bedrijven Sparta(B), Astra(B) en Bertelsmann(D).
We hebben dus met extreem rechts te maken!
Daar is Hans Nijenhuis er één van.

Janny
Janny
1 jaar geleden

Wij hebben sinds kort de krant opgezegd ,we lazen toch nog maar de helft ,en alle nieuws over de regering en de vaccinaties en corona was toch nepnieuws en leugens ,dus daar gaan we echt niet meer 140 euro per kwartaal te betalen , zullen we eens zien wie wie kan maken en breken , smerige rotkrant

malion
malion
1 jaar geleden

Elke macht is te breken, ook van die kranten magnaten. Geen krant meer kopen en geen nieuws meer van ze meer, die lui zitten op het geld en als dat niet meer binnenstroomt, zijn ze ook nergens. BOYCOTTEN DIE HANDEL

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

“Het AD is net als veel andere grote kranten eigendom van DPG Media, een Belgische mediagroep die in handen is van de steenrijke familie Van Thillo.”

En dat is weer in handen of onderworpen aan Bertelsmann.

Kortom bekijk de Nazi geschiedenis van Liz Mohn en haar man en van de familie Thillo en van de media bedrijven Sparta(B), Astra(B) en Bertelsmann(D).

We hebben dus met extreem rechts te maken!

Daar is Hans Nijenhuis er één van.

Politieke poppenkast
Politieke poppenkast
1 jaar geleden

Joh het is niet de politiek maar de allerrijksten die regeren…

Wordt tijd dat het volk weer aan de macht komt en weg met die superrijken opsluiten weg voor landverraad…

Zolang als wij willen gaat dit door

Leontien
Leontien
1 jaar geleden

Het laat maar weer eens zien dat links / woke Nederland, en de MSM, niets geven om het belang van de burger. Ze zijn alleen uit op het kapot maken van ons land.

nico
nico
1 jaar geleden

Ik stel een eerlijk en integer persoon voor als minister , de beste , kabouter plop die kan ook gezellig zingen.

Plop is de verstandigste en meest verantwoordelijke kabouter.

https://studio100.com/be/nl/kabouter-plop

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
1 jaar geleden

Wilders moet MP worden. Dat is de normale gang van zaken. De leider van de grootste partij wordt, als hij dat zelf wil, automatisch MP. Dat is democratie.

Astrid
Astrid
1 jaar geleden

Wad de telegraaf niet 30 Jr verboden na de 2e wo ..het is allemaal propaganda in die kranten

Koebe
Koebe
1 jaar geleden

Ik wil niet uit de hoogte doen maar ik vind mijn achterste toch meer waard.

Thinkforyourself
Thinkforyourself
1 jaar geleden

Dit is allemaal niets nieuws en oude koek. In de VS bepaalde TIME-Magazine wie er president ging worden door diegene op de voorpagina te zetten. Natuurlijk wordt er ook afgetast hoe het publiek op bepaalde berichten reageert, zodat de strategie evtl. een beetje kan worden bijgesteld. Maar in feite gaat dit al zo sinds decennia.

Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

Pepijn van Houwelingen 4 president

Rob
Rob
1 jaar geleden

Geef dan het geld aan een dakloze want het is letterlijk geld weggooien wat je doet. Je weet dat het niets anders dan propaganda en leugens is wat er in staat. Waarom dan nog geld uitgeven terwijl je het toch niet leest. Dan maak je met de prijs van zo’n vot een dakloze blij en dat is veel meer waard.

Man on the moon
Man on the moon
1 jaar geleden

DPG media is gesubsidieerde maffia

Sacha
Sacha
1 jaar geleden

Schei toch uit zeg. Dat hele politieke zooitje is al sinds 1960 bezig om ons een rad voor de ogen te draaien. Het zijn allemaal loonslaven van de Deep State. Dat er nog mensen zijn die gaan stemmen.

Sander
Sander
1 jaar geleden

de media liegt, misleid, en helpt ons naar de klote van ons belastinggeld, doet aan karaktermoord, beschermt criminelen en criminaliseert onschuldige mensen, het is letterljk een kankergezwel

Gaia
Gaia
1 jaar geleden

Jep, laten de regeringspartijen snel lering trekken hoe zij vernacheld en gechanteerd worden door deze media.
Ik denk dat middels een enquête ‘referendum’ de regeringspartijen de kiezer laten beslissen wie premier gaat worden. Pieter, Jezelguz, Geert of Caroline.
Door bijv. Maurice de Hond uit te voeren, goed controleerbaar voor de partijen natuurlijk, en dan klaar om de overige ministerposten te verdelen en daarna dit ongrondwettelijke demissionaire zooitje af te serveren.
Z.s.m. s.v.p.

Lacrouix
Lacrouix
1 jaar geleden

Zijn er echt nog mensen met enige intelligentie die een krant lezen???

Bokito
Bokito
1 jaar geleden

Plasterk heeft nooit echt premier willen worden. Denk dat dit artikel niet zonder zijn goedkeuring naar buiten is gebracht. Die is gewoon gebeld met de vraag: ”Wil je dat wij dit publiceren?” ”Ja, doe maar, dan kan ik mooi af zien van het Premierschap zodat het nog langer gaat duren, kijken hoelang we kunnen rekken dat er geen kabinet gevormd kan worden.”

Back to top button
62
0
We lezen graag je reactie!x