Burgemeester van Amsterdam Femke Halsema probeerde Forum voor Democratie in een debat over de Amsterdamse politie-inzet tijdens demonstraties weg te zetten als een club van ‘complotdenkers’.
Fractievoorzitter van FVD in Amsterdam Anton van Schijndel wees Halsema terecht over deze ‘misplaatste en een burgemeester onwaardige’ uitspraak.
“Als u bijval krijgt van de complotdenkers van Forum voor Democratie dan kunt u zich wel afvragen tot welk niveau u gedaald bent,” sprak Halsema denigrerend. “En daar laat ik het verder ook bij.”
Burgemeester Halsema probeert Forum als een club van ‘complotdenkers’ weg te zetten in het debat over de Amsterdamse politie-inzet tijdens demonstraties. Anton van Schijndel wijst Halsema terecht over deze misplaatste en een burgemeester onwaardige uitspraak. #FVD pic.twitter.com/a57jJuPJIs
— FVD Amsterdam (@FVDamsterdam) January 25, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Dat kan echt niet
“Ik vind het een onbehoorlijke uitspraak van de burgemeester in deze commissievergadering,” reageerde Van Schijndel. “Dat kan echt niet.”
Wij horen hier een behoorlijk, nauwkeurig debat te voeren en dat doet de burgemeester op dit punt helemaal niet. Is een burgemeester onwaardig, voegde hij toe.
Compliment
“Eerlijkheidshalve beschouw ik dat vanuit Forum voor Democratie als een compliment,” sneerde Halsema nog.
Dan ben ik maar een ‘complotdenker’, maar Halsema is de vrouw die sinds 2018 een prachtige hoofdstad volledig heeft laten verloederen. Een stad die vies, chaotisch en van god losgeslagen is, waar Nederlands nauwelijks nog wordt gesproken. Dát is haar resultaat, reageert fractievoorzitter van FVD in Haarlemmermeer Brigitte Antolini.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wereld van bedrog: De burger als belastingkoe, gefabriceerd nieuws en false flag-operaties
Ze zijn allebei bijna op valsnelheid in hun eigen footprint rechtstandig naar beneden gegaan. Was 9/11 een inside job?
Psycholoog waarschuwt voor moeder der transitieplannen: we denderen in sneltreinvaart af op totalitaire samenleving
Terwijl Nederlanders in de kou zitten worden asielzoekers opgevangen in luxe hotel met zwembad
Ex-FBI’er: “Couppoging Turkije bekokstoofd door CIA en Gülen, echte staatsgreep moet nog komen”
School is synoniem voor hersenspoeling en propaganda. Journalist laat zien hoe erg het is
Professor: ‘Mogelijk tienduizenden sterfgevallen méér door lakse aanpak coronavirus’
Hitler overleefde in Argentinië. Worden we al meer dan 70 jaar door de regeringen voorgelogen?
Financieel expert ziet ‘enorme chaos’ op ons afkomen: ‘Dit is de moeder aller crisissen’