Neuroloog Jan Bonte bespreekt op X zo nu en dan een casus uit het boek ‘Geimpft – gestorben’ van pathologen Ute Krüger en Walter Lang.
Ook nu is er weer een aflevering uit de spannende serie ‘Doodgaan doe je voor een ander’. De aflevering van vandaag: ‘Doodgaan voor Hugo de Jonge’, aldus Bonte.
Een 29-jarige man kreeg op 22 februari 2021 het coronavaccin van AstraZeneca. Op 21 mei 2021 kreeg hij zijn tweede vaccinatie, ditmaal het vaccin van Pfizer. Er was overigens geen enkele studie waaruit bleek dat die combinatie veilig was.

Hersendood
Op 5 juli 2021 ging hij even liggen wegens hoofdpijn. Die avond had hij nog gegeten met zijn partner en kleine zoontje. Laat op de avond werd hij door zijn partner gevonden met een gegeneraliseerde epileptische aanval. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht waar een subarachnoïdale bloeding werd vastgesteld.
De man werd overgeplaatst naar een neurochirurgisch centrum waar hij ‘hersendood’ werd verklaard. Bij obductie wordt vastgesteld dat hij overleden is door de hersenbloeding en ook worden er aanwijzingen voor een myocarditis gevonden.
100 procent dood
In de bloedvaten van de hersenen worden aanwijzingen gevonden voor een gegeneraliseerde ontsteking – vasculitis – van de hersenvaten met massale infiltratie van lymfocyten. Die afwijkingen worden ook in de bloedvaten elders in het lichaam gevonden. De productie van spermacellen blijkt volledig verstoord.
Bonte tegen De Jonge: “100 procent veilig. 100 procent effectief. Dat was het toch? Nou, je had gelijk hoor. Hij is 100 procent dood. En hij krijgt 100 procent nooit meer COVID-19.”
“En dansen met Janssen is er ook niet meer bij. Of was dat nu met AstraZeneca?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Onderzoekster Smart Cities slaat alarm: ‘Het is krankzinnig’ wat ze in Nederland van plan zijn
Spaanse onderzoekers treffen ook grafeenoxide aan in de prik van AstraZeneca: ‘Troep’
Meer Nederlandse F-16’s naar Oekraïne: ‘Het doet er blijkbaar niets toe wat de overgrote meerderheid hiervan vindt’
“NASA onderbreekt live-beelden ruimtestation ISS na UFO”
Autisme steeds vaker toegeschreven aan chemicalien in alledaagse producten
Reeks verdachte overlijdens en ‘bizarre zelfmoorden’ in Oekraïne
Grote demonstratie tegen wanbeleid Rutte op stapel in Den Haag: ‘Maak je klaar, dit keer gaan we met iedereen’
Bevolking IJsland komt stuk gezonder uit bankencrisis
Attje Kuiken overstelpt met reacties na kritische tweet over boerenprotest: ‘U liegt!’