Stand-up comedian Jay Francis ergert zich groen en geel aan mensen die alles volgens de regeltjes doen.
De mensen die zelf kunnen nadenken, worden met uitsterven bedreigd, waarschuwt Francis in een filmpje op sociale media.
????%! ???? pic.twitter.com/3BoCiPA4bx
— Remco (@Remcobus1967) October 30, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Extern geprogrammeerd
“Mensen zoeken alle antwoorden buiten zichzelf. Wie zijn de good guys? Wie zijn de bad guys? Wat moet ik eten? Wat moet ik drinken? Wat mag ik wel zeggen? Wat mag ik niet zeggen? Wat mag ik wel denken? Wat mag ik niet denken? Kun je zelf niet meer nadenken? Als je dat brein van je niet gebruikt, kun je het net zo goed doneren aan de wetenschap of niet?”
“Alles zoeken wij buiten onszelf. Wij zijn extern geprogrammeerd. Maar alle antwoorden vind je in jezelf. Alleen je bent het vergeten en daardoor moet je het herinneren. Je moet niet buiten zoeken wat binnen te vinden is,” benadrukt Francis.
Ze kapen je brein
“Je ziet tegenwoordig alleen maar robots die geprogrammeerd worden door de televisie. Tel-a-vision, vertel een visie. Het is niet de waarheid, het is een visie. Welke visie? Niet die van jou. Je kijkt naar programma’s en wat doen programma’s? Programmeren. Ze kapen je brein.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Schwab schetst toekomst: je hoeft geen verkiezingen meer te houden
Hugo de Jonge zegt met droge ogen: het CDA is het tegenover van polarisatie
Studies: Aluminium in vaccins veroorzaakt schade aan brein en zenuwstelsel
NOS-nieuwslezer begaat Freudiaanse verspreking: ‘Coronapri… Coronapandemie!’
Waarom de Egyptenaren aloë vera ook wel de plant van onsterfelijkheid noemden
Ad Broere: Geld komt uit het niets (update)
Kamer wil niet debatteren over omstreden uitspraken Maxima in Davos, kijk naar de reactie van VVD en NSC
Straling mobiele telefoons verantwoordelijk voor deze mysterieuze ziekte? Hoogleraar doet opvallende ontdekking
Wilders wil uit de EU vanwege ‘compleet gestoord’ coronaplan Brussel: ‘Nexit’