Door de jaren heen zijn er veel Amerikaanse presidenten en presidentskandidaten geweest die iets hebben gezegd over UFO’s.
President Truman zei bijvoorbeeld op televisie dat het onderwerp vaak aan bod kwam tijdens vergaderingen.
Daarnaast zijn er vele duizenden geheime UFO-stukken vrijgegeven en hebben honderden klokkenluiders zich uitgesproken over het fenomeen.
Weigerde
De Amerikaanse tv-presentator Jimmy Kimmel vroeg zowel de Clintons als Obama wat zij weten over UFO’s. Deze week legde hij die vraag ook voor aan oud-president George W. Bush.
Die weigerde ook maar iets te zeggen over geheime overheidsdocumenten over UFO’s.
Misschien
Op de vraag of hij als president UFO-stukken onder ogen had gekregen, antwoordde Bush: “Misschien. Het grappige is dat mijn dochters mij diezelfde vraag hebben gesteld.”
Kimmel vroeg of Bush zijn dochters mocht vertellen wat er in de stukken stond. “Nee,” antwoordde de oud-president resoluut.
Niets
“Nu je niet langer president bent kun je doen en laten wat je maar wilt toch?” reageerde Kimmel.
“Klopt,” zei Bush. “Maar ik ga je helemaal niets vertellen.”
Bekijk het fragment hieronder terug:
[Newsmax]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Verbijsterend boek over misstanden in de medische wereld: ‘Kuipers is onderdeel van het probleem’
Zal Obama de waarheid vertellen over buitenaardsen?
Documentaire over ‘extreem hoge’ oversterfte op 9 april in première in Tuschinski
Baanbrekend arrest Belgische Hof van Cassatie: ‘Toch enige erkenning’
Natuurkundigen komen met model voor een werkende tijdmachine. Gaan we binnenkort tijdreizen?
FBI waarschuwt voor ‘soevereine mensen’
Britse ex-politicus: “Ik heb duistere plannen van de Illuminati tegengehouden”
Zangeres zag ruimteschepen in de woestijn. In dit interview doet ze een boekje open
Explosieve toename in ADHD-diagnoses komt vooral door marketing farmaceuten