Er is nooit een pandemie van een killervirus geweest. Wel was er sprake van een pandemie van lafaards. Dat zegt de Zwitserse cardioloog Thomas Binder in een videoboodschap.
Ook ziet hij een pandemie van ernstige ziektes en plotselinge, onverwachte overlijdens door hartaanvallen, myocarditis, beroertes, longembolieën, trombose, ontsteking van organen, kanker, auto-immuunziekten, onvruchtbaarheid, miskramen en ga zo maar door.
Deze gemodificeerde RNA-genocide is de grootste medische misdaad uit de menselijke geschiedenis, een humanitaire ramp van ongekende proporties, stelt Binder, die al meer dan 35 jaar in het vak zit.
«Who controls the WHO controls the world! The only reasonable, 100% effective, and safe prevention of another criminal pLandemic is the immediate smashing of the @WHO into a thousand pieces.»
(Source: https://t.co/5FI1RXKok3) https://t.co/kzVQrWCg76 pic.twitter.com/jkS5pN3Ipj
— Dr. Thomas Binder, MD (@Thomas_Binder) December 24, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Onmiddellijk verboden worden
De cardioloog waarschuwt dat de farmaceutische industrie álle vaccinaties wil baseren op het gemodificeerde RNA-vaccinplatform. “Iedereen met een greintje verstand beseft dat dit platform totaal onzinnig en levensbedreigend is.”
De ‘vaccinatie’ dwingt je lichaam gif te produceren, zegt Binder, die vanwege zijn kritiek op het coronabeleid in zijn eigen praktijk met veel bombarie door een antiterreureenheid werd gearresteerd en afgevoerd naar het gekkenhuis.
Dit hele vaccinplatform moet onmiddellijk verboden worden, benadrukt de arts.
Enige 100 procent veilige en effectieve manier
“Wie de controle heeft over de WHO, heeft de controle over de wereld.”
De enige 100 procent veilige en effectieve manier om een volgende misdadige plandemie te voorkomen, is het in duizend stukken slaan van de WHO, stelt Binder.
“Genoeg is genoeg!”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Vrijwel de gehele Tweede Kamer (ook PVV en JA21) wil dat deze vaccindata geheim blijven
Thierry Baudet slaat alarm: we zijn getuige van economisch zelfmoordbeleid
Uitzonderlijk krachtige X7-klasse zonnevlam
Massale aanranding in Keulen tijdens jaarwisseling: van doofpot tot beerput
Het lijkt erop dat onze technologie ver achterloopt. Piloot die UFO achternazat wil openheid, en wel om deze reden
Werkdruk artsen neemt toe door ‘desinformatie’, beweert de NOS: zo reageren artsen
‘Idiote’ handelsdeal tussen EU en VS doet de wenkbrauwen fronsen: ‘Ursula tekent met een glimlach onze ondergang’
Nederlandse commando’s ingezet in Syrië. Bronnen doen onthullingen over illegale activiteiten
VIDEO: “UFO-vloot waargenomen in Bolivia”