
De directeur van de CIA, Gina Haspel, is een ‘walgelijke, moordzuchtige crimineel’. Dat heeft een Amerikaanse politiek analist gezegd.
Ze is baas van de CIA geworden vanwege haar rol bij het martelen van terreurverdachten, zei schrijver, journalist en radiopresentator Kevin Barrett.
“Ze heeft mensen gemarteld, ze is gespecialiseerd in martelen,” zei hij. “Dat is kennelijk hoe je carrière maakt binnen de CIA vandaag de dag: door onschuldige mensen te laten lijden.”
Valse bekentenissen
“Gina Haspel is één van de meest walgelijke, moordzuchtige criminelen die hier op aarde rondlopen,” zei dr. Barrett.
De martelsessies die zij na 9/11 overzag werden gebruikt om valse bekentenissen te forceren, aldus de analist.
Ze leidde in 2002 in Thailand een zogenoemde black site, een geheime CIA-gevangenis, waar terreurverdachten werden gemarteld.
Waterboarding
Onder toezicht van Haspel zijn daar gevangenen bewerkt met de waterboarding-techniek, waarbij een gevoel van verdrinking wordt veroorzaakt.
Ook werden er andere martelmethoden gebruikt.
Van de verhoren waren ook video-opnamen, maar die zijn in 2005 op bevel van Haspel vernietigd.
Rusland en Iran
Haspel zei donderdag dat de CIA zich niet meer volledig richt op terrorisme en zich nu meer bezighoudt met Rusland en Iran.
Onlangs ontmaskerde Iran nog 290 CIA-agenten in diverse landen, zo liet minister van Inlichtingen Mahmoud Alavi weten.
[PressTV]
De CIA is nu eenmaal een criminele organisatie. Daar werken geen koorknaapjes.
De CIA WAS nu eenmaal een criminele organisatie, daar werken ook sukkels die niet eens weten dat ze voor een criminele organisatie werken.
Gina Haspel weet heel veel, ze helpt Trump om de misdaden bloot te leggen en de daders te ontmaskeren in hoop op vrijspraak/strafvermindering.
Laat die onnozelaars allen lekker s’nachts vakken gaan vullen in supermarkts als werkstraf.
Wel aan een ketting en camera toezicht want dergelijke omgekochten en dus corrupte lieden zijn voor geen cent te vertrouwen.