Oud-president Bill Clinton en voormalig minister Hillary Clinton zijn door een onderzoekscommissie van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden gedagvaard in een onderzoek naar pedofiel Jeffrey Epstein.
Het stel is opgeroepen om een verklaring af te leggen over de ‘gruwelijke misdaden’ van Epstein.
🚨BREAKING🚨
The House Oversight Committee is compelling the following individuals to appear for depositions through issued subpoenas:
Former Secretary of State Hillary Clinton: October 9
Former President Bill Clinton: October 14
Former U.S. Attorney General Merrick Garland:…
— Rep. James Comer (@RepJamesComer) August 5, 2025
Documenten
Ook zes oud-ministers van Justitie en twee voormalig directeuren van de FBI zijn opgeroepen. Aan het einde van deze maand beginnen de verhoren, die duren tot en met oktober.
De commissie heeft daarnaast het ministerie van Justitie gedagvaard om documenten over Epstein vrij te geven. Het gaat daarbij onder meer om communicatie tussen ex-president Biden met het ministerie over deze zaak.
Maxwell
Afgelopen maand werd Ghislain Maxwell, Epsteins ‘regelaar’, urenlang ondervraagd door onderminister van Justitie Todd Blanche over andere betrokkenen bij het seksueel misbruik door de zedendelinquent. Maxwell zit op dit moment een gevangenisstraf van 20 jaar uit.
Tegenstanders en aanhangers van Trump stellen dat de president informatie over Epstein achterhoudt om rijke en machtige betrokkenen te beschermen.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Zwitserland overweegt iedereen 2000 euro per maand te geven
Wat gebeurt er in je lichaam wanneer je verwerkt voedsel eet? (video)
BBB stemt tegen motie die boeren moet beschermen tegen gedwongen onteigening: ‘Ongelofelijk’
VIDEO: Staflid Democratische partij vermoord om lekken e-mails Hillary Clinton?
Herziene uitgave gifgids over E-nummers. In dit boek passeren schokkende feiten de revue
Journalist waarschuwt voor propaganda over ‘ongekend snelle opmars’ Oekraïense leger
Minister De Jonge moet en zal toegang krijgen tot je telefoongegevens
Hoe Goldman Sachs de Europese belastingbetaler 800 miljoen euro afhandig maakte
Arts legt Pfizer-vaccin onder de microscoop en krijgt de schrik van haar leven