
CNN zegt in een artikel over de uitrol van het coronavaccin dat Amerikanen er niet vreemd van moeten opkijken als mensen sterven nadat ze het vaccin hebben gekregen. Die sterfgevallen ‘hoeven niet noodzakelijkerwijs gerelateerd te zijn aan het vaccin’.
In het CNN-artikel waarschuwt dr. Kelly Moore van de Immunization Action Coalition dat vaccins minder goed werken bij zwakkeren en ouderen dan bij gezonde mensen. “Nadat de eerste naalden in de armen worden gestoken, treden er mogelijk overlijdens op die niet per se iets met het vaccin te maken hoeven te hebben.”
Moore zei dat het haar niet zou verbazen als mensen kort na het coronavaccin zullen overlijden, ‘niet omdat het iets te maken heeft met de vaccinatie, maar omdat deze mensen zich in de laatste levensfase bevinden’.
Een dag of twee
Ze zei vervolgens dat je niet moet schrikken als mensen een dag of twee na het coronavaccin opeens sterven. Dat is te verwachten, aangezien mensen vaak sterven in verzorgingstehuizen, aldus Moore.
Ze beweert dus dat ouderen die het coronavaccin krijgen opeens kunnen sterven omdat ze oud en zwak zijn. Waarom mag je dan niet beweren dat ouderen die positief zijn getest op corona en die allerlei onderliggende aandoeningen hebben, zijn overleden aan iets anders dan corona?
Rapper Akon voorziet 80 miljoen (!) Afrikanen van elektriciteit
Israël: “Turkije koopt olie van Islamitische Staat”
Rutte krijgt kritiek na hallucinant interview: ‘Hij is de weg kwijt’
‘Schaamteloze’ Klaus Schwab op World Economic Forum: ‘Wij maken de toekomst’
Ze wilden deze informatie over de prik verborgen houden, maar dat is niet gelukt
Mogelijk levenslang voor twee vooraanstaande journalisten die onthulden dat IS wapens krijgt van Turkse geheime dienst
Overheid gebruikt EU-wetgeving om dossier over UFO’s geheim te houden. Wat hebben ze te verbergen?
Wat de Nederlandse regering en media zeggen over MH17 klopt niet. Deze hoogleraar trekt van leer tegen het establishment
“9/11 was excuus om oliegigant te laten profiteren van inval Irak”