Een aantal internationale filmmakers, wetenschappers, auteurs, vredesactivisten en leiders van de Occupy-beweging zijn momenteel in de Iraanse hoofdstad Teheran bijeen.
Ze wonen daar de Tweede Internationale Conferentie over Hollywoodisme en Filmtheater bij, meldt nieuwszender Press TV.
De Iraanse president Mahmoud Ahmadinejad pleitte voor een nieuwe orde van landen die gerechtigheid hoog in het vaandel hebben staan. Hij voorzag dat marxisme en liberalisme op het punt staan ineen te vallen. Hij benadrukte de ‘destructieve invloed van Hollywood op het gezinsleven’.
Wereldvrede
Rabbi Ahron Cohen van Joden Verenigd Tegen Zionisme was naar eigen zeggen aanwezig op de conferentie om te laten zien wat de werkelijke benadering zou moeten zijn om wereldvrede te bereiken.
President van het Washington Grove Institute Webster Griffin Tarpley zei dat Hollywood een degeneratief decadent propagandawapen is voor agressieve imperialistische oorlogen. “Iedereen kan zien dat er een grote zionistische en Britse invloed is in Hollywood,” legde Tarpley uit. “Het Pentagon heeft er zelfs een officieel kantoor. Het is een riool. Redeloosheid, racisme, obscurantisme, haat en verachting van het menselijk ras worden er tentoongespreid om mensen gemakkelijker te kunnen manipuleren en domineren. Dat verspreiden ze wereldwijd.”
Verslagen
Rabbi Yiroel Dovi Weiss van Joden Verenigd Tegen Zionisme liet weten dat zionisme een ideologie is die zo’n 100 jaar geleden opkwam en de transformatie inluidde van onderdanigheid aan God naar nationalisme en materialisme en de onderliggende oorzaak is van het eindeloze bloedvergieten en wantrouwen in de wereld.
De Spaanse auteur Mannuel Galiana besloot dat iedereen ten tijde van een crisis psychisch gezien wordt beïnvloed waardoor het oude paradigma onder druk komt te staan en uiteindelijk, naar hij hoopt, wordt verslagen.
{qtube vid:=Z8ebU41hOTA}
{qtube vid:=sZqXosL1Fv0}
Bron: PresstvGlobalNews
Gerelateerd: Beelden overwinning oppositie Tripoli gemaakt in Qatarees Hollywood
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘Gronden’ door in de onderstroom te treden
Russische coronachef openhartig in interview: ‘Het is allemaal bullsh*t’
Ziekenhuizen knoeiden massaal met coronacijfers om flink te kunnen cashen: ‘Dit is fout’
Je gelooft nooit wat er onder de Sahara begraven ligt. Kijk deze video over verloren beschavingen
In Zweden, waar Greta Thunberg woont, was het 9000 jaar geleden 3 graden warmer dan nu. Zoveel CO2 zat er toen in de lucht
Mijlpaal: hof geeft opdracht tot onderzoek naar mogelijke aanwezigheid grafeenoxide in covidprik
In Zeeland worden al wekenlang mysterieuze geluiden gehoord
Miljardenplannen en hogere lasten: Coalitieakkoord ‘Aan de slag’ ontketent storm van kritiek
Gevechtshelikopter jaagt vee op hol van boer die ‘afgeschoten dreigt te worden’ door overheid