In een interview met het ZDF Journaal gaf de Duitse minister van Volksgezondheid Karl Lauterbach toe dat hij vanaf het begin op de hoogte was van de ernstige risico’s van de mRNA-vaccins. “De cijfers waren mij al die tijd bekend,” zei hij.
Uit onderzoek van het Paul-Ehrlich-Institut, de Duitse vaccinautoriteit, is gebleken dat één op de 500 gevaccineerden significante bijwerkingen en klachten heeft overgehouden aan de experimentele vaccins. Eén op de 3500 heeft zelfs last van ernstige, levensbedreigende of fatale bijwerkingen.
Onder de pet
Lauterbach verwijst naar het meest gunstige cijfer uit het vernietigende rapport van de autoriteit, namelijk dat ‘slechts’ één op de 10.000 inentingen resulteert in zwaar en mogelijk blijvend letsel.
Nu blijkt dat de Duitse regering de ernstige bijwerkingen van de vaccins al die tijd onder de pet heeft gehouden, is het onwaarschijnlijk dat de Nederlandse regering niet op de hoogte was van de grote gevaren van hun beleid, aldus Forum voor Democratie. FVD-voorman Thierry Baudet eist een spoeddebat met zorgminister Ernst Kuipers.
“Dit is zonder twijfel het grootste medische schandaal OOIT,” reageert FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen.
Duitse minister van Volksgezondheid gaf op het journaal toe vanaf het begin weet te hebben gehad van de ernstige risico’s vd vaccins. Toch zette hij de vaccinatiecampagne door en discrimineerde hij de ongevaccineerden. #FVD vraagt debat aan in Nederland. https://t.co/N3zVcsgxKB pic.twitter.com/Kiccv6ULrQ
— Thierry Baudet (@thierrybaudet) March 13, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Schokkend nieuws
Baudet spreekt in een videoboodschap van ‘schokkend nieuws’. Hij wil het debat nog voor de verkiezingen houden. Het is volgens hem heel aannemelijk dat Nederland de risico’s ook kende omdat Nederland en Duitsland heel vaak samen optrekken op dit gebied.
Zijn partij schrijft op social media: “Lauterbach was verantwoordelijk voor het inenten van 65 miljoen Duitsers met de experimentele mRNA-vaccins. Al die tijd was hij op de hoogte dat hij de Duitse bevolking hiermee ernstig in gevaar zou brengen.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






3 ex-wetenschappers van de NASA die hebben geclaimd dat het enorme gezicht op Mars echt is
Traditioneel Amazone-medicijn goed voor behandeling depressie en alcoholisme. Deze studie toont het aan
Harry van Bommel over ‘Russische dreiging’: ‘Het is echt onzin om te veronderstellen dat er een gevaar is voor Nederland’
Israël deed NIETS met honderdduizenden meldingen van bijwerkingen
Agressief politieoptreden op Malieveld ‘echt onbegrijpelijk’. Waar zijn we mee bezig in dit land?
Doof, blind, hersendood: WHO-vaccinatiedatabase bevat 780.000 meldingen met bijwerkingen
VIDEO: Amerikaans tv-programma besteedt aandacht aan piramides op Antarctica
Waarschuwing: Verwijderde crypto-scam advertorials en advertenties
97% van de wetenschappers is het eens dat klimaatverandering door de mens komt? Waarom dit ’totale kolder’ is