Great ResetBuitenland

De Davos-elites willen toegang tot je brein

Help mee door deze informatie met anderen op je social netwerk te delen!

Fox News-presentator Jesse Watters toonde in zijn programma een fragment van een sessie op het World Economic Forum, dat hij een ‘gesticht’ noemde, waarin professor Nita Farahany het heeft over apparaatjes die je brein kunnen uitlezen. Deze sensoren kunnen in bijvoorbeeld ringen of horloges worden verwerkt.

Plak dus wat sensoren op je voorhoofd en laat Davos je gedachten lezen, aldus Watters.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

(Video verwijderd? Klik hier...)

Gedachten lezen

Farahany, verbonden aan de Duke University, besprak op het World Economic Forum eerder al een technologie waarmee menselijke hersenactiviteit door middel van implantaten kan worden gemonitord.

Met behulp van de implantaten kunnen gedachten van mensen worden gelezen. “Het decoderen van complexe gedachten is al mogelijk,” zei Farahany op het WEF. De technologie stelt onderzoekers in staat om te bepalen hoeveel stress iemand heeft of waar de persoon zijn of haar aandacht op richt.

Dit geeft werkgevers en overheden de mogelijkheid om alles te weten te komen over respectievelijk hun medewerkers en burgers.

Veeprikker

Farahany onthulde dat de hersenactiviteit van medewerkers al wordt gemonitord op de werkvloer. Ze zei dat meer dan 5000 bedrijven de vermoeidheid van hun medewerkers monitoren. Dat gebeurt onder meer in China.

De professor voegde toe dat er wearables zijn die hersenactiviteit kunnen detecteren en interpreteren. De apparaatjes worden gevonden in onder andere petten, oordopjes en headphones.

De apparaatjes kunnen onder meer emoties, gezichten en eenvoudige vormen en cijfers aflezen, waaronder je pincode.

Farahany zei verder dat de technologie gebruikt kan worden om mensen bij de les te houden. Een soort veeprikker dus.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.8 110 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

150 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Vout
Vout
1 jaar geleden

Die swabber zei het ook al, binnen 10 jaar heeft elke mens een chip in zijn hoofd. Hahahahahahaha. Grapjas. I dare you.

Annette
Annette
1 jaar geleden

Hier heb ik maar één woord voor: WALGELIJK!!!

Dat dit eraan zat te komen, wist ik al enige jaren. Dus als een verrassing komt dit ZEKER niet.

Maar al met al vind ik dit een ontwikkeling, die werkelijk en absoluut ALLE perken te buiten gaat.

Ik vind het onbestaanbaar, dat ook maar enig ander persoon het recht meent te hebben om mijn gedachten, mijn gevoelens te kunnen UITLEZEN.

De enige persoon, die daar, met jouw toestemming, het recht toe heeft, is natuurlijk een psycholoog of een psychiater.

Dan ga je ervan uit, dat iemand de nodige medische kennis heeft om, als je zelf eventjes het niet meer ziet zitten, je er weer bovenop kan helpen.

Maar wat “ze” daar eventjes in Davos proberen er doorheen te drukken, dat slaat helemaal nergens op.

En weten jullie wat ik helemaal verschrikkelijk vind? Dat ze natuurlijk wel het een en ander met ons delen, maar lang niet alles. VEEL blijft er ook in het verborgene, het stiekeme.

Toevallig las ik vanochtend op een Telegramkanaal, dat iemand net een paar dagen geleden zijn nieuwe rijbewijs had gekregen. Daarbij zat een brief met daarbij, afgeplakt, een bepaalde pincode.
Daarna moest je dus inloggen op Rijksoverheid om die pincode daar in te voeren.
Vervolgens was je rijbewijs voorzien van je hele medische status, INCLUSIEF alle vaccinaties!!!
Deze persoon heeft de brief direct verbrand.
DIT is dus alvast een voorproefje, voorloper van de CBDC.
Ik ben toch wel hartstikke blij met deze informatie, want deze week moet ik bij het Gemeentehuis mijn rijbewijs ophalen. Ik word namelijk straks in maart 75 jaar.
En zoals het spreekwoord al zegt: Een gewaarschuwd mens telt voor twee!

Jojo
Jojo
1 jaar geleden

IK DOE NERGENS AAN MEE PLEUR OP!

Jill
Jill
1 jaar geleden

De oplossing is internet eruit en terug naar analoog.

Tech Noir
Tech Noir
1 jaar geleden

MIND control CIA continues…. hoe ver moet je gaan om mensen hun onafhankelijkheid en vrijheden af te pakken. Of mensen zo ver te distantiëren van de natuur dat we wandelende cyborgs worden.

dna
dna
1 jaar geleden

dat je dit wil doen bij anderen zegt iets over je eigen extreem onstabiele psychische toestand en is verboden bij wet.

Snappie nr 1
Snappie nr 1
1 jaar geleden

Die zijn daar echt van God los ! 🤣

Erik
Erik
1 jaar geleden

En dan vragen ze mij nog waarom ik drink en aan de zolpidem zit

Archibald
Archibald
1 jaar geleden

Knotsknettergek.

Steven
Steven
1 jaar geleden

Hij gaat zichzelf maar veeprikken die lapzwans!

JohnC
JohnC
1 jaar geleden

Via de zogenaamde covid vaccins werden nano deeltjes geinjecteerd in het bloed die samenbouwen tot nano routers die via de smartphone en 5G masten (die in onvoorstelbaar tempo overal zonder enieg veiligheid studie wereldwijd werden neergezet) kunnen worden uitgelezen en omgekeerd signalen naar de hersenen sturen.
Dit is geen theorie: met de smartphone kunnen gevaccineerde mensen al worden herkend als een mac-adres.
Het komt er op neer dat mensen op die manier niet meer worden dan robots. Vergelijk het maar met de Borg in TV serie Startrack en plakkers op het hoofd is niet meer nodig. Dat is wat de elite of NIeuwe Wereld Orde wil bereiken. Mensen als slaven in een wereldwijd systeem die precies doen wat centraal wordt opgedragen. Mensen die niet meer nadenken en zelf hun leven bepalen maar slechts doen wat de elite bepaalt.

Het is de hoogte tijd dat de elite wordt afgesloten van hun financiele bronnen. Er moet een nieuw geldsysteem komen (en de plannen daar voor zijn al heel ver) waarmee voorkomen wordt dat banken geld stelen van onze rekeningen en belastingen moeten zeer drastisch omlaag omdat ook daar van wordt gestolen.
Sterker nog: geld dat door de elite gedurende eeuwen van de burgers is gestolen moet terug naar de burgers.

hoogtijd
hoogtijd
1 jaar geleden

Niemand, maar dan ook niemand krijgt toegang tot mijn brein. Die dit bedenken hebben een kronkel in hun brein. Wat een idioterie, KNETTERGEK ZIJN DIE WEFFERS !!!!

Edwin
Edwin
1 jaar geleden

Niet bang zijn. Dat is precies wat ze willen. Gewoon bewust zijn dat er mensen zijn die je inderdaad als vee zien die inderdaad een pakt gesloten hebben met een ras dat ons als voedsel beschouwt. Het is een epidemie van narcisme gecombineerd met megalomaanheid en het niet hebben van empathiegenen. Nee je kunt dat je inderdaad niet voorstellen dat iemand zo is. Maar wees je er vol van bewust. Niets donkers blijft overeind in het volle licht. Het verklaart ook meteen de waanzin om je heen. Want we zaten/zitten allemaal in dezelfde mind control.

Vlinder
Vlinder
1 jaar geleden

Knettergek zijn ze daar in davos!

mark
mark
1 jaar geleden

Helaas. Werkelijkheid..!

FollowerOfChrist
FollowerOfChrist
1 jaar geleden

Het 666 getal zit letterlijk in het logo (streep die door alle 3 de o’s gaat). En nog zien mensen het niet.

Onwetendheid is een keuze.

Voor de atheïsten/agnosten, ga op zoek naar de Heer Jezus Christus, deze tijd is geen grap. De praktijken van de duivel zijn sinds corona opener dan ooit tevoren. Alles wordt in het open gedaan, niks wordt meer verborgen. Waar het om gaat is niet alleen een ‘fysieke’ oorlogvoering. Er is een wereld die we niet kunnen zien. Het is allemaal geestelijk (spiritueel). De duivel wil letterlijk toegang tot je ziel, het wordt gewoon hier gezegd. Alles dat in de Bijbel staat hoort uit te komen, maar er is HOOP in Hem! God (Jezus) heeft al 2000 jaar geleden gewonnen! Hij kan je vrij maken, alleen Hij kan dat. Vrij zijn uit dit diabolische systeem waarin we leven. Elke andere weg is een deceptie, alleen DE HEER JEZUS CHRISTUS KAN JE HIERVAN REDDEN!

AMEN✝️

Cathja
Cathja
1 jaar geleden

Ongehoord en hondsbrutaal wat die lui denken te kunnen en mogen doen!
Wat is de toekomst van ons en onze kinderen als allerlei apparaatjes in kleding en dergelijke worden ‘verstopt’?

Margie
Margie
1 jaar geleden

Wwwhhhhhaaaá. Dat gezicht!!!!!!! Daar kan toch niets zinnigs uitkomen. Ik schrok me een ongeluk. Wegwezen lelijk gedrocht met je waanzin. Zet het zelf in je kop. Wordt je nog verstandig. Griezel.!!!!!!

Leo the lion
Leo the lion
1 jaar geleden

het is een grote cult ilusie science fiction film vehaal uit fims in de jaren 1960/ 1970 , geloof mij na maar, gedachtes lezen via hersen naar chip of computer is onmogelijk hersens zijn een soort vezel met een bovennatuurlijke menselijk eigenschappen en een computer is een ding met magneties metalen deeltjes dat gecreerd door de mens zelf , het is een illusie dat ze vezels in de hersen kunnen aansluiten op computer om je gedachtes te kunnen lezen , dit is een grote illusie door jouw te doen geloven dat het echt kan, dit is als doel om je het gevoel te geven dat ze controlen en bezit over jouw kunnen nemen, het is net als met een een illusionist die een trucje uit haalt wat zo echt lijkt dat je geloofd dat het echt is, dit is de rede dat de WEF geen praatclub is maar een sektebeweging zoals ze dat ook doen bij de Scientology beweging die is een zeer gevaarlijke ontwikkeling voor mensen die makkelijk beinvloedbaar zijn en tegen brainwashed zijn , nogmaal mensen Geloof die onzin niet , zolang ze blinden mensen niet kunnen laten zien en doven mensen kunnen laten horen , is alles wat zij bij WEF zeggen en cult science verhaal net zoals ze ons doen geloven dat ze ook de maanden zijn geweest, wat ik betwijfel !!

exegese
exegese
1 jaar geleden

En er zullen planty mensen zijn die je met droge ogen uit proberen te leggen dat dit een hele goede ontwikkeling is. En dat…. zijn je echte vijanden, of ze zich er van bewust zijn of niet !!!!

Jozoo
Jozoo
1 jaar geleden

Dat willen ze Echt niet bij mij .

Lest Best
Lest Best
1 jaar geleden

Bij de meeste wereldlingen hebben ze het brein al gekaapt.
Kijk maar naar het schaapachtig gedrag.
Zelfdenkend vermogen totaal uitgeschakeld.
Dat gaat geen Wilders of Trump meer uitwissen.
Alleen een heftige oorlog kan het brein weer resetten.

Joe
Joe
1 jaar geleden

Nita/Tina resp. Hij/Zij/Het zou ’t ook prima doen in een horrorfilm.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Een soort ‘veeprikker’? Dit doet me denken aan het transport van varkens, met name het in- en uitladen er van in veewagens. Maar varkens krijsen dan tenminste nog, ze laten horen dat ze het er niet mee eens zijn.
Hoe zit het met mensen? Krijsen zij ook wanneer ze met een ‘veeprikker’ worden geprikt?
Ik heb gehoord dat varkens hele intelligente dieren zijn, geldt dat ook voor de mensen?

Hans
Hans
1 jaar geleden

Dit zijn al geen mensen meer trans human creatures ziel loos en gevoel loos

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Mooi hè, dat deze wetenschappers en hun opdrachtgevers echt ALLES in het werk stellen om ervoor te zorgen dat het goed gaat met het vee…

Ik denk trouwens dat ze bij het uitlezen van de “gedachten” van heel veel mensen, behoorlijk teleurgesteld zullen zijn.

Of misschien is dat wel precies waar ze op hopen.

Dit is dus eigenlijk zoiets als : Laat de sleutel gewoon in de achterdeur zitten, de inbrekers hebben het namelijk ook niet makkelijk tegenwoordig… EN wanneer jij het daar niet mee eens bent, nou dan bewijs jij daarmee dat JIJ de boef bent.

Wakker worden!!!
Wakker worden!!!
1 jaar geleden

Nou, daar gaat mijn middagdutje….

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
1 jaar geleden

Dit verhaal is ongeveer een half jaar geleden al bij N9N langsgekomen. Maar het is dus heel breed uitgerold. Met huidige wetgeving is zoiets hier ondenkbaar. Neemt niet weg dat ze het toch gaan proberen. Het is ook nog een glijdende schaal en ze willen het liefst deze technologie in implantaten stoppen. Koppel het aan een basisinkomen en je hebt een 21 eeuwse slaaf.

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

WIJ DOEN NIET MEE !! We zijn geschapen(door God) en geboren als mens en dat blijft zo.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Begin dat WEF met de dag meer te HATEN‼️

oprecht
oprecht
1 jaar geleden

OP Davos worden de meest idioten voorstellen gedaan, wij kunnen
die gekke ook een implantaat geven kunnen wij hun beter in de
gaten houden, het wordt tijd deze waanzinnige kalt te stellen.
Weiger mee te werken met deze onzin, laat je niet gek maken
Dit is Mengele 2.0

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Het zit al in de Apple watch!

Locke
Locke
1 jaar geleden

Ja dat geloof ik, als jezelf geen brein hebt en een ziel die daarmee in contact staat denk je met Nepgeld je alles te kunnen toe-eigenen, maar die vlieger gaat niet op.

yvja
yvja
1 jaar geleden

Voer deze ‘mensen’, want zijn het wel ‘mensen’, maar af ze veroordelen hun eigen zelve al!!!

Niet bang
Niet bang
1 jaar geleden

Project Frankenstein.

Veen Maas
Veen Maas
1 jaar geleden

Er is nog de eigen wil….en die is krachtiger dan ooit te voren! Opgepleurd met die technologie wat door de elite en overheden stelselmatig wordt misbruikt om de mens te onderdrukken! Geen chip in mijn hoofd en ook niet in mijn lijf en anders wordt het een gevecht om het vege lijf te redden! er is een kueze en dat is Vrijheid! en anders dood!

ceessie
ceessie
1 jaar geleden

Kijk eens naar de film Replicas, dan krijg je een aardig beeld van wat ze ‘denken’ dat ze kunnen bereiken.

Ludger
Ludger
1 jaar geleden

yuval harrari zei zelfs dat de brainchips gehackt moeten kunnen worden. Eerst een complottheorie straks gewoonste zaak. Werd al in 2020 aangekondigd door het NOS-jeugdjournaal en in Toldijk in 2019 op een kleuterschool door maxima z. verkleed als koningin

Grens
Grens
1 jaar geleden

Ziekte X is door en door ziek ,gaat niet best met Ziekte X !!!

Lin
Lin
1 jaar geleden

Westerlingen, Europeanen zijn geen Chinezen. Wij zijn in redelijke vrijheid opgegroeid. Onze voorouders werden nooit zo brute onderdrukt als het arme Chinezen volk voor 1000de jaren door intens wrede keizers en hun handlangers. Dat is een grote fout die de walgelijke WEF communisten maken. Wij westerse mensen zullen dit nooit accepteren. Punt twee, hoe is het mogelijk dat hier nog steeds mensen uit regeringen, en zelfs een koningin, als gehersenspoelde idioten er achteraan lopen?. Hoe is het mogelijk dat onze Nederlandse regering voor het grootste deel in de zak zit van deze idioten? Waarom gaan we niet de straat op met zijn alle om tegen deze waanzinnigen te demonstreren en eisen dat dit stopt? Zien mensen dan niet hoe gevaarlijk deze WEF is, allemaal kleine dr Mengelen types die van allerlei wrede dingen op ons willen gaan uitvoeren. Snappen mensen dan niet dat dit de zelfde kant op gaat? Ik zou liever zelfmoord plegen dan chips in de hersenen laten planten door deze gekken.

Joop
Joop
1 jaar geleden

Knettergek

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
1 jaar geleden

Kennelijk is slavernij in orde. Want daar gaat het wel op uitdraaien.

Reneetje
Reneetje
1 jaar geleden

Chip in je hoofd: Zo upgraden we ons brein

https://m.youtube.com/watch?v=KGUrTcrPfLM

eindhoven
eindhoven
1 jaar geleden

Ik denk dat we toegang moeten krijgen tot hun brein.

Verzet
Verzet
1 jaar geleden

En dit is nou uitlokking door de regering die Yesilcous hoe die naam ook mag zijn staat hier wel achter he minister van justitie.
Laten we nou met ZIJN ALLEN hier niet intrappen dat een kleine snerige nazigroep een burgeroorlog probeerd te ontketenen.
Die kloothommel word nog gebracht ook met een politiebusje.schofterig schandalig!

https://www.bitchute.com/video/FjQRekrB6WnK/

Julia
Julia
1 jaar geleden

Hou maar op en vooral om dat tuig elite te noemen. Jetten die de boel op zijn kop zet over VVD en PVV. Maar de relnicht onze zogenoemde demistionnair minister van Klimaat en energie heeft al aardig de stekker uit onze economie getrokken. Het wordt van kwaad tot erger in dit landje van de ondergaande zon. https://www.telegraaf.nl/financieel/1065969919/schade-voor-huishoudens-bedrijven-en-gemeenten-door-overvol-stroomnet-loopt-snel-op-dit-wil-toch-niemand. Energie gaat ons de komende jaren flink duurder kosten maar het ergste is nog https://www.telegraaf.nl/financieel/1168584833/huishoudens-scholen-en-kleinbedrijf-van-stroomnet-af-bij-overbelasting. Hoppa wederom een stroomstoring https://www.ad.nl/binnenland/gigantische-stroomstoring-in-amsterdam-68-000-klanten-getroffen-en-meeste-trams-rijden-niet~a07ea6bb/. Grote bedrijven verlaten ons land. Voor al die rijdenden batterijen niet genoeg laadpalen. Middelbare scholen willen minder lesuren vanwege gebrek aan onderwijzers. Woningen belachelijk over de kop op achterlijk hoge huurprijzen zodat een persoon met een middeninkomen geen betaalbare woning meer kan krijgen, Kijk om u heen in de omliggende lidstaten waar woningen betaalbaar zijn, groter zijn en meer ruimte hebben https://www.ad.nl/wonen/belgie-huiswalhalla-vrijstaand-wonen-voor-nog-geen-300-000-euro-huren-voor-800-euro~a2e457ec/ zo ook in o.a. Duitsland, Spanje, Hongarije. Grote druk op de zorg terwijl Nederlanders de hoogste zorgpremie betalen. Waar zit dat zogenoemde praatclubje over te lullen in Davos hoe kunnen wij het leven van de burgers zuurder maken en meer en meer onderdrukken. Wie loopt er voorop uiteraard dit landje van de al reeds ondergaande zon een stipje op de wereldkaart waar uiteraard een delegatie van mislukkelingen uit Den Haag interessant lopen te doen maar wel hun eigen land geheel naar de gallemiezen hebben geholpen. Kortom een weldenkend mens die de gelegenheid heeft verlaat dit ondergaande schip toch.

Realistisch
Realistisch
1 jaar geleden

Lekker puhhhh
Mooi niet ! 😝🖕

Realistisch
Realistisch
1 jaar geleden

Die rest wat overgebleven is zekers 🤔 want ze moorden nogal wat uit , op allerlei manieren , zal weinig overblijven , laten ze het dan maar in hun eigen kop steken , in de mijne zeer zekers niet ! 🐀🖕😝

malion
malion
1 jaar geleden

De mensheid is al gehackt, niet door het WEF maar door andere entiteiten die niet het beste met ons voorhebben. Nu wil het WEF wat nog rest van het kleine stukje vrijheid wat we nog hebben, linksom of rechtsom inpikken.
Pas op we staan op het randje van de afgrond, doe niets wat ze ons willen laten doen, bv bang maken voor een ernstige ziekte die in opkomst is wat ze al beweren,= X, dat zou de genade slag kunnen zijn. Hoe weten ze dat, de vax staat daar al jaren voor klaar op de planken ?
Vooral de digitale wereld zoveel mogelijk vermijden.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Volledig WEF gestoord Schwab en zijn ELITE Psychopaten met hun Nazi Praktijken

Elise
Elise
1 jaar geleden

Die mensen zullen niet lang leven. Je ziet dat mensen nu al kapot gaan door het systeem zelf. Komen daar extra frequenties bij, dan gaat het snel. Zelf denk ik dat ze dit al doen. Ook zonder phone ben je de pineut. Zelfs zonder al die tech heeft de winter al invloed op je. Gewoon, omdat er minder zonlicht is. En wat zei de elitekliek ook al weer? Wil het zonlicht gaan blokkeren. Hoe doen ze dat? Via de spiegels van de satellieten. Het gebruik van optica. Natuurlijk kun je steeds afvragen: ben ik nu beïnvloed of ben ik mezelf op een natuurlijke manier? Best wel eng dit. Ook vermoeiend. Nu ja, als het aan mij ligt gaat al die tech uit de ether. Sowieso kan er een oorlog ontstaan in de ether(stond pas nog in de krant) en volgens mij is die er al.
Nu denk ik dat die vuurballen die naar beneden komen(bijbel) satellieten zijn en dat de hemel naar beneden stort, omschrijvingen hiervan zijn. Dus geen natuurlijke catastrofe, maar puur menselijk gemaakte catastrofe.
Als het aan mij ligt dus: stop met al die tech(ijzeren dingen die in een mensenleven komen) en ga weer op een natuurlijke manier leven. Alleen zo kun je gezond blijven. Alleen zo kan de mensheid blijven bestaan. Het eeuwige leven bestaat niet in aardse tijd/vormen/dimensie. Mijn grootste frustratie van huidig tijdperk: Waarom? Ik zie ook geen enkele nut om mensen op te ruimen. Wat heb je(de elite) aan meer space, als je er niet van kunt genieten? Ook de elite komen zichzelf een keer tegen/ook de elite moeten zich verantwoorden aan de poort van petrus, zeg maar.
Tip: Besef dat mensen van andere religies of geen religie aanhangen ook wakker zijn/worden.

wakkere
wakkere
1 jaar geleden

Wat deze onnozele mensen toch graag erbij horen en lekker veel poen opstrijken.

Aalt
Aalt
1 jaar geleden

In de bijbel in het boek openbaring staat dit al te lezen. Het teken van het beest.

Mokumer
Mokumer
1 jaar geleden

Wij weten i.i.g. wat er in hún zieke koppen speelt.

Anne
Anne
1 jaar geleden

Dacht het niet. Ze zijn KNETTERGEK.

TOS
TOS
1 jaar geleden

Men probeert je uit om te zien hoe ver men kan gaan. Zo werkt het met zieke geesten. En hoe gek het ook klinkt, die ‘men’ heeft ook respect voor je als je bijvoorbeeld niet meegaat in – bijvoorbeeld- het laten zetten van een injectie. Doe je dat wel vindt ‘men’ dat prima, ‘moet je maar niet zo dom zijn’, ‘wij’ winnen er aan. Elke stomkop is meegenomen, zeg maar. En als die ook nog ’s het valse narratief mee helpt te verspreiden, nog beter.

Ook wat betreft het lezen van gedachten geldt dat men kijkt hoe ver men kan gaan. Laat je dit gebeuren dan overzie je (net als bij de niet-geïnformeerde geinjecteerde) de mogelijke consequenties niet en al helemaal niet als een meerderheid dit laat gebeuren.

Wij hoeven hier niet in mee te gaan. Wij hoeven ons ook niet aan dit WEF-nieuws te ergeren. Wel scherp blijven en niet-instemmen met wat niet werkt aan ons idee van mens zijn, daarmee dienen we onze medemens (die helaas vaak minder scherp is en zich met flutargumenten laat overhalen te doen wat ze achteraf betreuren).

Houd je ander scherp en stomp niet af!

Paul
Paul
1 jaar geleden

Hele volksstammen proppen dagelijks stapels chips in hun hoofd…..

Jan
Jan
1 jaar geleden

Gaan zij een nieuw duizend jarig rijk beginnen ? Hoe liep dat eerder eens af ?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Ik ken nog genoeg gehersenspoelde mensen die zeggen “ik heb toch niets te verbergen”.

Anne
Anne
1 jaar geleden

zorg dat je voornaamste focus op het Licht van de Oorspronkelijke Schepper gericht is en ze hebben het nakijken

Keep
Keep
1 jaar geleden

Geeft het “goede voorbeeld.”

https://youtu.be/J_wfkAZT8iw?si=Is4FY9TO1Ehp68SR

Wow
Wow
1 jaar geleden

dit gaat niet over ons de ouderen. Dit gaat over onze kinderen waar ook maxima aan mee werkt. terwijl wij aan alle kanten worden afgeleid indoctrineren ze de kinderen op de staats indoctrinatie kampen ofwel de staats scholen om mee te doen. De kinderen vragen er straks zelf om.

nico
nico
1 jaar geleden

Dat is handig voor ze , dan kunnen ze kijken of ze je bang genoeg gemaakt hebben.

charlie
charlie
1 jaar geleden

dat doen ze al middels de in de gentherapie aanwezige graphene , crisp cas 9 en darpa hydrogel die waarmee ze via frequentie 16/18 ghz de aanwezige rna boodschap aan het lichaam te geven om desbetreffende ziekte te creëren in het lichaam uw vessel waarmee u over de zee van het leven voert

Dwarsje
Dwarsje
1 jaar geleden

Ruilen? Ruilen jouw gedachte voor de mijne. Van de week maar eens Kaag, Rutte of vd Burg bezoeken…even horen wat die denken…

salvar
salvar
1 jaar geleden

bek houden en luisteren.
luister je niet dan word je buiten de maatschappij geplaatst ik zal wel de eerste zijn dan.
liever buiten het gekkenhuis zou ik zeggen dan erin.

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

vroeger kregen werknemers, die met pensioen gingen na 40 jaar trouwe dienst, een horloge cadeau,

neem zulke voorwerpen maar niet meer aan.

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
1 jaar geleden

Goed lezen en luisteren, wat veel stronteigenwijze en betweterige mensen (de bekende 80%) vertikken te doen, maar feitelijk lichten ze steeds weer een tip van de sluier op en vertellen de psychopaten en zio WEF gangsters met dit soort verhalen en alle andere extreme waanzinnige verhalen, dat ze in de komende tijd volledig over het leven en het bezit van ieder mens zullen beschikken

Via ’n dan reeds ingevoerde verplichte CBDC kunnen ze nl. grenzenloos en onbeperkt(!!!) over ieder mens beschikken en zal niemand uigezonderd, wie dan ook, niets meer in te brengen hebben.

NUL-KOMMA-NUL NIETS MEER ZIJN DAN EEN LEVENLOOS EN ZIELDOOD WEZEN!

Ieder mens zal dan de perfecte digitale en stuurbare slaaf zijn en waar ze naar hartelust mee kunnen experimenteren. Echter niet allemaal, want velen zullen dan reeds afgemaakt en dood zijn (de useless eaters).

Gosse
Gosse
1 jaar geleden

Levenslang opsluiten op een onbewoond eiland. halve gare idioot.

Piet
Piet
1 jaar geleden

Die lui zijn echte knetter en knettergek.

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

Goed idee van die dame.
Laten we met haar beginnen om een sensor te plaatsen.
Gelijktijdig Klaue Schwab en Harrari op de operatietafel.
Kunnen WIJ kijken of we het ook nog willen.

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
1 jaar geleden

Alsof ik van de vorige week vooruit had gekeken met de opmerking dat men dan ook iemand uit kunnen schakelrn wanneer ze dat willen.
Totale controle, maar niet bij mij.

Zowiezo zit ik nog steeds op die landverrader te wachten die van deur tot deur arm tot arm zou gaan.
Kijken of het hem hier aan de deur bevalt als ik open doe.

Keep
Keep
1 jaar geleden

Zou zeggen, laat die trepanatie op jezelf en jouw familie uitvoeren.

https://historiek.net/trepanatie-de-oudste-gedocumenteerde-chirurgische-procedure/128768/

Nooit Alleen
Nooit Alleen
1 jaar geleden

Het houdt mij zeker bij de les. Zo’n apparaatje wil je toch niet?Ik zal er alles aan doen om te voorkomen dat zo’n apparaatje in de buurt van mijn hersenen komt! Mijn gedachten zijn van MIJ.

Niek Grandiek
Niek Grandiek
1 jaar geleden

Niet eens ziek tot op het bot, maar ziek tot in het merg. Ziek tot in de kleinste essentie van hun zijn. Verderfelijke parasieten van de samenleving.

Brugje
Brugje
1 jaar geleden

Vooral DEZE zin valt mij op:
Dit geeft werkgevers en overheden de mogelijkheid om alles te weten te komen over respectievelijk hun medewerkers en burgers.”
Moet dit niet zijn:
“Dit geeft de burgers en werknemers de mogelijkheid om alles te weten te komen over respectievelijk hun werkgevers en overheden.”


ape.c-age
ape.c-age
1 jaar geleden

Implantaten zijn niet eens nodig. De volgende technologieën bestaan al lang om de mensheid
af te lezen/sturen:

– Massasturing d.m.v gebruik (weer aangehaalde) kleuren en geuren
– Massasturing/hypnose d.m.v linguïstiek-algoritmes (toverwoordjes voor o.a massaconsumptie)
– Hartslagmeters van verre afstand
– 3d-beeldvorming d.m.v 5G-veld (bewegingen volgen tot aan liplezen en oogknipperen)
– Hittesensoren aan bijvoorbeeld satellieten (adem en lichaamstemperatuur). De technologie
om aura’s af te lezen bestaat ook al lang
– Afvangen/opvangen hersengolven
– keylog/capscreen-programma’s en al het ingevoerde wat tijdens updates naar Microsoft
en derden wordt gestuurd
– koopgedrag en kijkgedrag
– De hele aardse Schumannresonantie verklooien met stralingstechnieken (butterfly-effect)
– Spraaktrillingen kunnen via gloeilampen worden omgezet in taal
– Zware metalen in lichaam via voeding, medicijnen, roken, cosmetica
– Led-verlichting wat op oogzenuwen/hersenen werkt
– smart-tech apparaten
– chemtrails/cloud seeding
– dna geknip en geplak
– L-rad is al lang veel verfijnder
– Fine-tuning door telecommaatschappijen (dankzij stralingsgevoeligen die dingen doorgeven
maar niet worden geholpen.
– GGZ medicijnen en designer-drugs (getest op maatschappij)
– Onderzoekers die er vanuit gaan dat proefdieren hetzelfde reageren als mensen.

Ga maar door….
Men doet maar. 90+ procent toch al aan smartphone. Hersenen en geest passen zich wel aan.
Maar neem bovenstaande maar mee als je daar niets van moet hebben en je oer-natuur
opeist voor het één of ander.

Herman
Herman
1 jaar geleden

Heel veel mensen lopen al vrijwillig met een smartwatch en bovendien gebruiken veel mensen van die mooie draadloze oordopjes…… Dat spul wordt ook zo goedkoop mogelijk aangeboden, zodat het bij veel mensen gemeengoed gaat worden. Wat te denken van gehoorbescherming die door de werkgever wordt verstrekt. Of andere veiligheids middelen. Hesjes, helmen…..

Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

Anti-Christ

Keep
Keep
1 jaar geleden

Er zijn altijd wel chirurgen te vinden die tegen riante betaling trepanatie willen uitvoeren.
Zoals die gepensioneerde huisarts die in het journaal stond te huilen om te mogen vaccineren…

Julia
Julia
1 jaar geleden

Ik wil graag toegang tot het brein van die doorgeslagen zogenoemde elite door ze eens flink door elkaar te schudden zodat zij weer eens met beide benen op de grond komen te staan. Davos het congres van psychopaten die rijp zijn om opgesloten te worden zij zijn het gevaar en gif voor de algehele samenleving.

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
1 jaar geleden

Dat ze hunne chip steken waar de zon niet schijnt

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
1 jaar geleden

Interpeteren.
Ik trek de conclusie.
Nee jouw conclusie is totaal fout.
Wat ik denk…….

Snappie?

Veeprikker in de hersenen.
Ik droom a.d. lopendr band van een zalig strandleven, omdat doosjes sorteren a.d. lopende band hersendodend is en ik er niet meer bij na hoef te denken.

Prik…..Ineens sta ik weer met mijn hersenen a.d. (s)lopende band weg zaligmakende droom, ik moet bewust a.d. (s)lopende band bij de sorterende doosjes blijven.

Gekmakend.
Wat wellicht de bedoeling is.

Ik gek en een A.I. krijgt mijn baan.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

gekloond zusje van hariri? Wist niet dat dat er ook al vrouwelijke engnekken waren.

Robo Snob
Robo Snob
1 jaar geleden

En toen stonden ze in levende lijve oog in oog met God en bleken het slechts schapen in wolf’s kleren.

Rock
Rock
1 jaar geleden

Succes maar weer 😂

jan
jan
1 jaar geleden

Die vent het wel echt een chipie kapot. ERROR

caso
caso
1 jaar geleden

MWI Video: The Brain is the Battlefield of the Future – Dr. James Giordano – Modern War Institute (westpoint.edu)

n this video, Dr. James Giordano speaks to United States Military Academy cadets and faculty about the human brain and the future of war. Giordano is Chief of the Neuroethics Studies Program and Scholar-in-Residence in the Pellegrino Center for Clinical Bioethics at Georgetown University. Recent history has seen substantial advancements in neuroscience and neurotechnology, Giordano explains. These advancements are almost certain to impact the wars are fought in the future. In many ways, the brain might even become part of the battlespace.

Gekke Henkie
Gekke Henkie
1 jaar geleden

Kunnen we ook uitlezen waar die WEFdienaren aan denken? …hun pincode ben ik iig niet nieuwsgierig naar..wel hun perverse gedachten.

Lawke
Lawke
1 jaar geleden

Access denied

Den Tuuut
Den Tuuut
1 jaar geleden

En de experimenten gaan gewoon door, word tijd dat dat praatclubje verdwijnt. Of mag het gepeupel op hen experimenteren?

Back to top button
150
0
We lezen graag je reactie!x